SudraSkytaS

Kokį dviratį vairuojate? :)

Rekomenduojami pranešimai

Aftermath

Jokia čia paslaptis, bet bijau, kad prasidės amžinos pastabos: "už dviratį tiek mokėt? na jau ne, geriau mašiną kokią paprastesnę" ir t.t ir pan. :rolleyes:

Mano dviratukas tikrai nėra iš brangiųjų, bet ir ne toks pigus kaip norėtūsi... Be tiuningo jo kaina ~3300 Lt (pirkau čia),visi upgreidai man dar kainavo apie 1000Lt. Na ir viso gaunasi kažkas virš 4K Lt.... Dar, kaip minėjau, reikėtų ne vieną tūkstantį pakloti norint davesti jį iki norimo lygio. Na bet jau man finansai neleidžia (kolkas)... Ir taip išleidau kelių mėnesių algą :P

 

Aiwiz čia tik man taip atrodo, ar tau jis kiek per mažas? :P

:P;) nu jam keturi metai, yra ir avariju geru buve, ale toliau istikimai vaziuoja:}~

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu ~8 metų senumo, bet labai gerai prižiūrėtą "ADMIRAL" dviratį. Bėgiai kaip mociko. Nudažytas kažkokia įmantria juoda spalva su auksinėmis detalėmis. Kai fotika gausiu įmesiu foto. Šiaip labai geras ir patvarus daiktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Va lygiai toks pat. Ir spalva ir visa kita. :P Mokejau 1000 Lt. :rolleyes: kolkas man jo pilnai uztenka.

 

Jei nerodo tai va foto linkas

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moket uz dvirati 1000lt... :rolleyes: Bet karta maciau dvirati, uz 9499LT. Va cia jau amazing :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

no0ne,

Užeik į tą shopą kur pirkau savo baiką (nuoroda aukščiau) ir pažiūrėk į Scott Scale 10 kainą. Ir tai, čia dar ne riba. Lietuvoje nėra rinkos tokiems dviračiams. Brangiausias, kokį esu matęs Lietuvoje - 18 000 Lt . Užsienyje - ~20 000 eurų....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu va cia tikrai pasakysiu: jau geriau nauja masina nusipirkt normalia.. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Panther Pro-XR 777 va lygiai toks pats tik kad cia ne mano, nes dabar esu amerikoje, negaliu jo nufotkinti.. http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopi...lit=panther+777 Mokejau 2735.99lt Labai fainas dviratis.. Dabar zadu rinktis dalimis nauja dvirati MTB Street, uz mazdaug 5000.00 Lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

from china :DDD olimpiniu zaidyniu proga pirkau pasikeiciau gerus ratus ir pastaciau i rusi :huh: nes nenaudoju :DDd

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai toki Kenton turiu irgi kitaicu rinktas mokejau 350lt ziema vasara jis kainavo 450lt. Kita vasara galvoju gal rinktis is daliu nauja :P Nes to kitaico vairas aprudijas, begiu nemeto normalei ir remas nezmoniskai sunkus :huh: Ryt gal imesiu foto, bet biski geda kai kitu pamaciau norisi sleptis po lapais ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiuo metu pats :unsure: paprastuti gianta :) po biski trialia treniruojuos zadu kitais metais susirink Koki zoo pitbul ar echo koki :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiuo metu pats :unsure: paprastuti gianta :) po biski trialia treniruojuos zadu kitais metais susirink Koki zoo pitbul ar echo koki :)

jo ir as turejau Giant dvirati. normalus,pavaros metesi gerai,nes orginalios buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.