SudraSkytaS

Kokį dviratį vairuojate? :)

Rekomenduojami pranešimai

lewa, geras ir gražus baikas. :) Pats pradžioj galvojau apie jį. :)

Aciu :) tavo ratai irgi geri jei jau turi toki dwirati tai speju daug vazineji kaip ir as savo dvirati as nusipirkau vasaros pradzioi ir per vasara ant jo prisukau 850km seip galeciau ir daugiau tik va dirbau ir neturejau laiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Dviratis Boxter 930 Mano paties dažytais ratlakias sidabrine spalva jam jau 6 metai puikia rieda. :)

 

Nuotrauka

 

Ne į temą

Gal žinot kur rasti kokybišku guoliu vairo nes nusipirki guoli ir po dienos miltai lieka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau rimciau vazineju nei jus visi, ridinu su mtb, street/park stilium.Maniskis aparatas :

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Verte ~4000lt ;]

 

dar viena fotke in action, atliekant abuback

 

Nuotrauka

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu tavo ratai irgi geri jei jau turi toki dwirati tai speju daug vazineji kaip ir as savo dvirati as nusipirkau vasaros pradzioi ir per vasara ant jo prisukau 850km seip galeciau ir daugiau tik va dirbau ir neturejau laiko

Pas mane ta pati situacija. darbas darbas darbas... jau jei man išeiginė, ir lauke geras oras, tai visą dieną važinėju. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati situacija. darbas darbas darbas... jau jei man išeiginė, ir lauke geras oras, tai visą dieną važinėju. :)

Visiskai tave suprantu as ir kai tik laisva minute turiu einu pasivazinet :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba su tais 4k biski apsirikai arba bandiai pasigirti ir nesigavo tie 4k nebent su tavim tai gal tada ir butu verta tokiu pinigu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau rimciau vazineju nei jus visi, ridinu su mtb, street/park stilium.Maniskis aparatas :

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Verte ~4000lt ;]

 

dar viena fotke in action, atliekant abuback

 

Nuotrauka

Ka tu pakeitei? Kad =2000LT dasidejo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu pakeitei? Kad =2000LT dasidejo?

crankai,bb, pedalai,sproketas, po 2 poras padangu pirkau, stabdziu sistema, gripsai,grandine ;] pamirsau dar pasakyti kad 4000lt su apsaugom, tai salmas, pirstines, keliu apsaugos ir shinai :)

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano dviratukas kalnu :) Priekiniai diskiniai tai pora kartu vos neuzsimusiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tema pazekit koks mano dviratis kietas ir kiek daug uz ji sumokejau :lol:)) na bent kai kuriems.

Vairuoju ALPINA kalnu, kazkada mokejau 470Lt, uzsimetes stambias padangas, megstu palakstyt po miskus nuo kalniuko i kalniuka tiek ziema tiek vasara.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Chebra, negailėkit nuotraukų. Įdomu gi pažiūrėti, kas ten per "kalnų dviratis", "Alpina su stambiom padangom", ar net ta pati kregždutė (jau nebeatsimenu kaip jis atrodo :lol: ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis EB SHOVELHEAD ;] Nuotrauka

Redagavo leguze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.