blindside

Fatal Frame IV: The Mask Of The Lunar Eclipse

Rekomenduojami pranešimai

Fatal Frame IV: The Mask Of The Lunar Eclipse

----------------------------------------------------------------------------------

Nuotrauka

 

Ech..ir vėlgi daug kas žino, ka Wii pardavimai yra dideli, pralenkia, net PS3 ir Xbox .. ir dėja, dėja, bet mano mėgstamiausio horror žaidimo kūrėjai nukeliavo pinigų link, neatsispyrė jie .. nors to kaina buvo: žaidimo serijos sugadinimas.

Na, Fatal Frame IV man atrodo gana patraukliai, nes man nerūpi grafika, man rūpi Fatal Frame sulošti, bet kai dabar jis ant Wii ką man daryt? Wii pirkt? Na čia viena išeitis, bet aš nežadu mosuoti tuo 'wii bananu' po ekraną..

 

Na, daugiau apie naująją seriją, tai kiek žinoma čia bus apie 4 charakterius (daugiau nei Fatal Frame 3).

Bus 3 merginos ir 1 vaikinas (turnitis amerikono bruožų). Ir vėlgi = nusivylimas.

Kiek žiūrėjau paveiksliukus, Fatal Frame IV veiksmas vyksta vakarietiškame name, o nebe japoniškame .. per daug nežiūrėjau bet jau ir taip aišku, kad Fatal Frame kaip ir MGS 'suamerikietiškėjo'.

 

Na, o dabar pasidžiaukit wii turėtojai traileriu:

 

Fatal Frame IV trailer:

 

Fatal Frame IV gameplay:

 

Nu creepy, creepy žaidimas, tas berniukas tai.. fu..(gameplay video) :huh:

Tikiuosi, kad bus taspats kaip su RE4, iš pradžių buvo GameCube exclusive ..vėliau nebe.

Grafika tai man tokia kaip ps2 atrodo to Wii.. ech ..nu žiūrėsim kaip čia bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BLINDSIDE kaip visuomet tavo aprasymai lb geri taip ir toliau :huh: o zaidimas atrodo baisus :huh: daugiau nk nepridursi jauciu reik bent pirma daly prisiverst palosti o tas wii tai nesamone tikrai net nelaikau kad tai normali konsole kazkox isigymimas konsoles :huh: nes topo kiek skaiciau laikos sita konsole nextgen ar kazkas pan ... bet grafika tokia pats kaip ps2 tai cia skaitos kaip nextgen kad judesiais valdoma ar kaip ? :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ką galiu pasakyti, galėtų Wii ir tenkintis tokiais platforminiais žaidimais kaip Mario ir t.t

Per daug nežinau Wii žaidimų, bet daryti ant jo exclusive tai jau tikra nesamonė (:

 

Nesakau, kad man Fatal Frame IV neatrodo gerai, bet taip galvoju.. būtų gerai jei jie padarytų PS2 versija :huh: Gi grafika panaši .. nu, nemanau, kad kažkas sunkaus būtų.

Jeigu padarė Alone In The Dark, Spider-Man 3, Iron man ir t.t tai FF4 turėtų būti dar lengviau (:

 

Ne į temą

P.S JAV010, vakar lošiau Fatal Frame pirmą dalį tai "ojojoj" šiurpas toks :huh:

Jeigu pereisi visas 3 dalis tai jau 'respect' nuo manęs, ir lošk naktį ! ><

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir ta paty manau kad visai nebutu sunku tai padaryti jiems butu :lol: ir beto rimtai tegu kurtu ant tos wii sonikus mario ir gerai buti gi wii ds gi jie skelbiasi kad cia ju geriausi grajai tegu tokius ir kuria :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ko jums Wii nepatinka? Gi eksliuziva isleido, ner ko pykt. Ar kas pyksta labai, kad tik ant Wii yra RE:UC? Na as dziauguos zaidimu, atrodo neblogas bus ;) Na o dabar belieka dziauktis ir eiti GTA IV lost :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE:UC manęs nedomina, nes ten gal ir Resident Evil, bet man niekados toks šaudymas nepatiko (primena Dead Aim).

Bet vat.. Fatal Frame??

Mano viena mėgstamiausių frančizių nuvarė į Wii, būtent į Wii į kurį aš net nekreipdavau dėmesio..

 

Nu, pažiūrėkit? Aš ne aksesuarų mėgajas, ar Wii turi išvis normalų pultelį?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RE:UC manęs nedomina, nes ten gal ir Resident Evil, bet man niekados toks šaudymas nepatiko (primena Dead Aim).

Bet vat.. Fatal Frame??

Mano viena mėgstamiausių frančizių nuvarė į Wii, būtent į Wii į kurį aš net nekreipdavau dėmesio..

 

Nu, pažiūrėkit? Aš ne aksesuarų mėgajas, ar Wii turi išvis normalų pultelį?

 

Tau nepatinka pultelis? Vienas geriausių kokių tik buvo sukurta... Labai patogus rankai kitoje laikai Nunchuk tiesiog nerealu... Nereikia tupinėt prie TV ekrano ir maigyti mygtukų PS2/PS3/X360 . O čia gali įsijausti į žaidimą pajudėti ir pan. Jeigu nepatinka tai kodėl būtinai reikia žmeižti konsolę? Ką ji padarė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinojau kad jau isleista jap versija,nueau i justin tv ogi jau losia :D

na atrodo kad labai neblogas,netgi labai,gaila tik kad t ant wii :D

kas nori pasiziureti tai dabar losia siuo metu tenai

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zhaidimas labai geras, keliose vietose mane gerai ishgasdino (loshiu jap versija nes ish ten niekur kitur nepabegs) bent kol kas...geras valdymas, musikuot pulteliu beveik nereikia, nebent su prozhektorium apsiziuret, grafika grazhi.. beje isheis fanu ishverstas i eng (jau db 93% ishversta) tik kazkodel toliau ledai nebejuda.. :/ nors nera taip jau labai blogai ir jap losh :) bet eng vistiek geriau butu.. beje wii turi zhiauriai gera ant zhaidimu valdyma ir prashom ant jo nevaryt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas ir nevaro, tik nuomonė išsakoma.

Aš didžiulis J-Horror fanas. Tai čia tas išleidimas ant wii...

 

Dabar dar ir net Samurai Warriors 3 ant Wii irgi išeis. Viena mėgstamų mano frančižių vėl.

Tokiais momentais man norisi, kad būtų tik VIENA KONSOLĖ, o ne 3 , nes niekaip nepaloši savo mėgiamų žaidimų kai taip juos mėto po visas consoles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas ir nevaro, tik nuomonė išsakoma.

Aš didžiulis J-Horror fanas. Tai čia tas išleidimas ant wii...

 

Dabar dar ir net Samurai Warriors 3 ant Wii irgi išeis. Viena mėgstamų mano frančižių vėl.

Tokiais momentais man norisi, kad būtų tik VIENA KONSOLĖ, o ne 3 , nes niekaip nepaloši savo mėgiamų žaidimų kai taip juos mėto po visas consoles.

is kitos puses ir del vieno gero zaidimo manau verta isigyt pacia konsole argi ne? koks skirtumas kokia konsole,svarbu zadimas .geras zaidimas tikrai manau buna vertas tu pinigu tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šiaip tai jo, verta būtų pirkti, bet aš tikrai nežinau, man labai patinka fatal frame tačiau pastaruoju metu sunkiai užbaigiu žaidimus.

Kažkaip jie manęs tiek neužkabina kad juos užbaigčiau.

Nu žiūrėsim, jeigu ir toliau leis mano mėgstamas frančižes ant Wii, tai nebėra tada kitos išeities, tokia jau ta žaidimų industrija, vilioja žaidėjus su excliuzyvais o vėliau deda į klyną paskelbdamos, kad bus ant visų konsolių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fatal Frame IV Fan Translation To Have Voiceovers?

 

The team behind the Fatal Frame IV fan translation has been toiling away at their pet project, and they've come to announce that they're now 99% done with the text translation. They'll soon be releasing the first patch to allow gamers around the world a chance to play through this installment.

No homebrew or mod chips will be needed to play this translation patch. A copy of the Japanese version of the game, an SD card, and the patch is all you need to play it in English.

 

Even more interesting is the fact that the team now plans to work

on an English dubbing for the game as well. Optional, of course. Yes, this group of gamers will be putting together voicework for the game. It's not too often you see a bunch of fan translators going the extra step to do voicework!

taigi zmones tuoj isleis patcha kuris ides ENG subus..skamba gan gerai.pagaliau anglu kalba bus galima pasimegauti zaidimu.na jie netgi nori ir voiceoverius padaryt,bet na gal fanu balso girdeti kazkaip nelabai noretusi .nzn...man per akis ir subu butu...svarbu suprast kas prie ko..o voice as visada megau orginala... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.