lomzirgis

kaip kitaip galima pajungt xbl?

Rekomenduojami pranešimai

zodziu as turiu ta kabeli kur yra jau prie xboxo,bet man su juom neisejna pajungt xbl...kokie kiti budai yra? ta prasme ka reikia nusipirkt kad galeciau pajungt xbl? nes taip nerealiai noriu su kitais palost :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dar galima nusipirkt wireless connection antena.. tai namie turesi but pasidares wireless rysi ir tipo ta antena speciali priimts.. bet man atrodo nenustatei wisko normaliai tai todel neveikia :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad net nereikia to kabelio kur prie xboxo, bent jau man nereikia. Istrauki interneto kabeli is PC ikisi i xbox'a, nustatai nustatymus lygiai tokius pat kaip pas tave kompe. Eik i Start>Control Panel>Network Connections, spausk properties, pasirink "Internet Protocol (TCP/IP)", vel spaudi properties ir matysi savo IP ir DNS duomenis. Suvesk xbox'e viska, padaryk test xbox live connection ir turetu viskas praeiti gerai.

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

issitrauki is kompo neto laida ir pasijungi prie x360, geriausias budas :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad net nereikia to kabelio kur prie xboxo, bent jau man nereikia. Istrauki interneto kabeli is PC ikisi i xbox'a, nustatai nustatymus lygiai tokius pat kaip pas tave kompe. Eik i Start>Control Panel>Network Connections, spausk properties, pasirink "Internet Protocol (TCP/IP)", vel spaudi properties ir matysi savo IP ir DNS duomenis. Suvesk xbox'e viska, padaryk test xbox live connection ir turetu viskas praeiti gerai.

b***** nezinojau as tokio budo :D geras reiks pabandyt tuoj ejt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tema rakinama, kita kart gidus skaityk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.