Kaifas

NDSL Video

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Norėčiau paklausti ar žiūrite kas video per DSL? Aš va susikonvertinau, bet va rodoper vidurį ekrano, nes aišku neatitinka video rezoliucija, o kokia ji turėtų būti, galit kas nors pasakyti? Nes nelabai randu kokia DS konsolės vaizdo rez, t.y. dydis ar kažkas pan, noriu kad video rodytų grynai per visą ekraną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Norėčiau paklausti ar žiūrite kas video per DSL? Aš va susikonvertinau, bet va rodoper vidurį ekrano, nes aišku neatitinka video rezoliucija, o kokia ji turėtų būti, galit kas nors pasakyti? Nes nelabai randu kokia DS konsolės vaizdo rez, t.y. dydis ar kažkas pan, noriu kad video rodytų grynai per visą ekraną.

i google irasai DS ir per kelias sekundes randi visa aprasyma taip pat ir ekrano reza kuri yra 256 x 192

p.s. turbut tema sukurt cia uztruko ilgiau negu butum rades pats,na ar gali buti dar paprasciau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal galit padėt dėl to video ? Kokia programa geriausia ? Mano kortelė DSTT. Bandžiau kelias programas tai tik error išmeta arba šiaip nepaleidžia :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norint psileist video ant ds reikia susikonvertuot su programa super9 video converter ir imetus i ds paleist per moonshell

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.