_Street_

Koki routeri rekomenduotumet

Rekomenduojami pranešimai

Na tikiuos sia savaite pasimti savo xboxa is garntinio remonto ir bandysiu jungti LIVE .Gal galetumet patarti koks roteris butu optimaliausias tarp kokybes ir kainos ,manau kd pirksiu WI FI :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pats turiu D-Link firmos router'į, kainos/kokybės santykis pakankamai geras. Ilgai jau veikia, nei genda nei ką. Nors aišku mano ne Wi-Fi, bet neabejoju, kad D-Link ir tokius kuria.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pats turiu D-Link firmos router'į, kainos/kokybės santykis pakankamai geras. Ilgai jau veikia, nei genda nei ką. Nors aišku mano ne Wi-Fi, bet neabejoju, kad D-Link ir tokius kuria.

impaler o kokias tu konsoles turi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

routinu per PC papildoma tinklaske imetes. pigiausias variantas.

Jo pigiausias, bet kam suktis PC, cooleriu triuksmas ir elektros sanaudos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad boxas jungiamas prie lcd monitoriaus, o garsas jungiamas prie PC..

 

papildomo triuksmo PC nekelia (esu tuo pasirupines jau senai) plius isnaudoju papildomas streamingo galimybes contento is pc. tai va.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

routinu per PC papildoma tinklaske imetes. pigiausias variantas.

Gali paaiškint kaip čia vyksta ? Kokią plokštę reik , kokius laidus? (Nepykit kad atkasiau seną temą :lol: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali paaiškint kaip čia vyksta ? Kokią plokštę reik , kokius laidus? (Nepykit kad atkasiau seną temą :lol: )

koks tavo netas as irgi uzsisakiau zebroje belaidi neta ir gavua modema su wi-fi ir 200lt nuolaida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne aš ne per wi-fi noriu , o taip,skaitykim įdėčiau papildoma tinklo plokštę į savo pc , tada nusipirkčiau dvibusį kabelį neto ar kokį ten , mačiau bms , tada viena galą kisčiau į pc plokštes skylę , o kitą į boxą , taip veiktų? O internetas įeitų į kitą plokštę. Būtų dvi plokštės , į vieną eitų netas mano , o kitą panaudočiau boxui su pc sujungt , a teisingai viską parašiau, kad veiktų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne aš ne per wi-fi noriu , o taip,skaitykim įdėčiau papildoma tinklo plokštę į savo pc , tada nusipirkčiau dvibusį kabelį neto ar kokį ten , mačiau bms , tada viena galą kisčiau į pc plokštes skylę , o kitą į boxą , taip veiktų? O internetas įeitų į kitą plokštę. Būtų dvi plokštės , į vieną eitų netas mano , o kitą panaudočiau boxui su pc sujungt , a teisingai viską parašiau, kad veiktų?

pas mane per ta modema yra wi-fi ir gali pajunkti 4 pc su ethernet kabeliu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistiek nieko nesuprantu su tais wi-fi :lol: , nu mano pasakytų būdu išeitu ar ne?

Nu jei nesunku gali paaiškint kaip daba reiktų su tuo wi-fi elgtis?

P.S. http://bms.lt/?preke=12054 <- nusipirkęs šitą ikišęs į usb , tada sujungęs ethernet kabeliu jį ir xbox'ą , veiktų?

Redagavo xxxgangsta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.