_Street_

Koki routeri rekomenduotumet

Rekomenduojami pranešimai

Da boxa neturiu , užsisakęs esu , greit gausiu ,tai iškarta aš noriu būt pasiruošęs turėt live..

 

Asmeniskai patarciau neflashinti ixso as irgi laukiu kol lietuvoj pasirodys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarciau Linksys routeriuka naudoti, nes jis gerai traukia ir labai patikimas, pats kur dirbu visada statau situs, ziuriu jau net atpigo BMS'e, net sunkai radau skelbima :) pasiketes biski kainynas :)http://www.bms.lt/?preke=11380 Pats ji naudoju ir dar nenusivyliau, jai nemoki nieko tai gali tiesiog imesti instalecini diska i kompiuteri ir seki instrukcijas, tikrai labai paprasta, tereikia zinoti savo IP adresa ir kita info, o jai ir to nezinai tai eini Start > Run: > rasai cmd.exe > rasai ipconfig. Ir visa info jau turi, kaip pagauna interneta paspaudi knopke ant pacio routerio ir susikonfiguruoja wi - fi :)

Redagavo boy pk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai patarciau neflashinti ixso as irgi laukiu kol lietuvoj pasirodys :)

tai ka tu zadi zaisti su boxu jo neflashines idomu? jei jau boxa pirkti tai tiktai flashint,kitaip mazas tolkas,kad ir galesi pirkti orgus zaidimus,ju tiek nerasi lietuvoj kiek gali atsisiusti

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada paskui su ban i live dziaugtis ?? jeigu as sau galiu leisti pirkti orgus ant ps 3 ir xbox tikrai neflashinciau ixso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as gal ir galeciau sau leist pirkt orgus, bet man paprasciausiai gaila tiek pinigu uz 1 zaidima moket, tau negaila pirk orgus, o del routerio siulyciau d-link, dirba jis pas mane jau ilgai ir patikimai :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada paskui su ban i live dziaugtis ?? jeigu as sau galiu leisti pirkti orgus ant ps 3 ir xbox tikrai neflashinciau ixso

Ne į temą

Ne, nu tu keistas... Pirmas dalykas ir nuflashinus galima Live buti. Antras: kam tau labiau reikia konsoles, ar buti tam Live, ar zaisti zaidimus?

Prasau, tau specialiai suradau is kitos temos ka Amber01 raso:

Na kolkas tikrai nebanina iXtreme firmware. Bet ar ji tikrai saugi tai neaišku, nes buvo viena banų banga, o kol kas niekas nebaninamas. Kai bus antra banga (jei bus), pažiūrėsim ar iXtreme saugus ar tik Microsoft laukė kol pasipildys piratų gretos. Beje jei banga bus įtariu, kad per Halo 3 išleidimą. Beje yra tokių kurie ir su senom firmware (ne stealth) visdar online.

Redagavo auron

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistiek nieko nesuprantu su tais wi-fi ;) , nu mano pasakytų būdu išeitu ar ne?

Nu jei nesunku gali paaiškint kaip daba reiktų su tuo wi-fi elgtis?

P.S. http://bms.lt/?preke=12054 <- nusipirkęs šitą ikišęs į usb , tada sujungęs ethernet kabeliu jį ir xbox'ą , veiktų?

reikia routerio kuris leistu pajungti keleta papildomu kompu,aisku jei jau imt routeri tai geriau su wifi galimybe,ypacjai turi psp ;) ,boxui aisku wifi brangu pirkt bet galima juk pajungt kabeliu paprastai,juk nei boxo nesinesioji nei pc,tai koks skirtumas ar boxas su pc sujungtas kabeliu ar wifi ? nei matysi tu laidu nei ka,suprantu wifi reikia laptopam,ir ktiem nesiojamiem daiktam,man asmeniskai reikia wifi laptopui ir psp,bet tikrai nejungciau boxo per wifi,juk jis stoves vienoj vietoj siaip

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.