Rekomenduojami pranešimai

Demon's Souls

Demon's Souls

  • Platformos

    • PlayStation 5
  • Kūrėjas

    • Bluepoint Games
    • PlayStation Studios
  • Leidėjas

    • Sony Interactive Entertainment
  • Temos

    • Fantasy
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Developed by Bluepoint, this is a full remake of FromSoftware's Demon's Souls from 2009.

Demon's Souls

Apie žaidimą

Developed by Bluepoint, this is a full remake of FromSoftware's Demon's Souls from 2009.

Aprašymas

Demon's Souls for the PlayStation 5 is a full remake of the original PlayStation 3 release of the game, which launched in 2009.

Nuotraukos


Panašūs žaidimai

Citata

 

One of the longest-running rumors of recent times in gaming has been that Bluepoint, the developer behind remasters of Shadow of the Colossus and the Metal Gear Solid HD Collection, was secretly working on a remake of FromSoftware’s first Souls title, Demon’s Souls. Well, it turns out it was true.

Shown during Sony’s PS5 game reveal event, we got to see the updated version of an underappreciated classic in action.

 

Demon’s Souls first released February 2009 in Japan on PS3, and became a cult hit in the West when it released in the US later that year. It was seen as a successor to the developer’s King’s Field series on the previous PlayStation consoles, and its framework led to the creation of the insanely popular Dark Souls, and put FromSoftware on the map.

FromSoftware is no doubt busy working on its next game, Elden Ring, which features creative input from Game of Thrones creator George R.R. Martin.

Demon’s Souls will be coming to PS5,

 

 

 

439471_FYdwXPxkbq_gta_v.jpg

439472_AQ3tzE9Bow_bez_nazvaniya_1.jpg

439473_zAwjc86sNQ_bez_nazvaniya_2.jpg

439474_pDWjD2g5bv_bez_nazvaniya_3.jpg

439475_SDuKrx8Akh_bez_nazvaniya.jpg

Originali zaidimo versija pasirode 2009m.

Linkas i senaja tema:

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats keisčiausias revealas per visą parodą. keista, kad sugalvota remeikinti naują, puikų, gražų žaidimą. suprantu, kad šis remeikas skirtas tiems, kas nori Demon's Souls pažaisti online, bet antra vertus gal ir normalu, nes visgi prieš 11 metų būtent šis žaidimas nustatė naujas RPG taisykles. labai tikiuosi, kad sekantis žaidimas, kuris nustatys naujas RPG taisykles bus Cyberpunk 2077. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

---

Buna toks atvejis kai nesi zaides originalo, gauni remeika, o tada susimastai, o kaip gi viena ar kita vieta atrode originale? Gerai, kad siuo atveju turime youtuba ir sukurtus palyginimus kurie padeda atsakyti i siuos klausimus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors jau turite nusipirke,pasidalinkite prasau ispudziais,labai lauktas mano zaidimas,tik ps5 manau isvysiu tik 2021....Labai idomu ar labai skiriasi grafika performance ir cinematic ant sito demons souls,palyginimu niekur ner

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 valandas, TomyGun parašė:

Gal kas nors jau turite nusipirke,pasidalinkite prasau ispudziais,labai lauktas mano zaidimas,tik ps5 manau isvysiu tik 2021....Labai idomu ar labai skiriasi grafika performance ir cinematic ant sito demons souls,palyginimu niekur ner

Kiek virsuje buvau ikeles palyginima. 11m. Tarpas tarp originalo ir Remeiko nera juokas. ypac kai tuom uzsiema ne kreivarankiu ranku savininkai, kurie moka tik pasviesinti kazka ir prasyti uz tai pinigu.

 

p.s. Sitas zaidimas laikosi senu ir pamirstu tradiciju. Vienas ar pora smugiu ir tu jau dead. Kazkam tai gali nepatikti. Man asmeniskai tai nuostabu. Tik idomu ar checkpontai yra? ?

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 19 valandų, Magnitas parašė:

Kiek virsuje buvau ikeles palyginima. 11m. Tarpas tarp originalo ir Remeiko nera juokas. ypac kai tuom uzsiema ne kreivarankiu ranku savininkai, kurie moka tik pasviesinti kazka ir prasyti uz tai pinigu.

p.s. Sitas zaidimas laikosi senu ir pamirstu tradiciju. Vienas ar pora smugiu ir tu jau dead. Kazkam tai gali nepatikti. Man asmeniskai tai nuostabu. Tik idomu ar checkpontai yra? ?

 

Prieš 47 minutes, TomyGun parašė:

 

Kad yra skirtumas nuo ps3,tai cia beabejo,skiriasi kaip zeme ir dangus.As perejas visas dark souls dalis,ir po kelis kartus,bet vat sito niekada neesu zaides,ir butent remastered version tikrai bus idomu palosti,bet,asmenine mano nuomone nematau skirtumo tarp cinematic ir percormance mode,grynai nera man jokio skirtumo grafikoje,nznau kam is vis reikejo to 4k ir 30fps...Anyway zaidimas awesome,bet buvo zadeta daugiau del grafikos,negu kad gavom...

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pabaigiau pirma perejima. nuostabus grajus. wow, kokia kelione buvo, grazu. grynas dzemas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, gedunex parašė:

kiekvienam savo :)

Nesuprask neteisingai, aš čia iš pavydo parašiau. Vien dėl Demon Souls dabar ir tenoriu pirkt PS5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau sakiau God of War gerai atrode, poto TLoU 2, poto Ghost, bet sitas man dar daug geriau atrodo. suprantu gal nera open world, bet atrodo taip kaip nieko dar nemaciau. kokybe absoliuciai visur. be grafikos, dar garsas puikus, o atmosfera, wow, man asmeniskai atmosfera lygiuose tai kazkas tokio, isskirtinio, ne daug zaidimu tai pasiekia. ispudinga, ispudinga.

man asmeniskai tai nerealu ka jie padare cia su tuo remake, sunku net patiket.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai, nematau didelio skirtumo tarp Demon ir Dark Souls žaidimų. Man daug labiau patinka Bloodborne atmosfera, tikiuosi sulaukti jo remako ant PS5 (naive me) ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.