kiler01

netvarka forume ir seip keli pasiulymai..

Rekomenduojami pranešimai

sweiki, paskutiniu metu pastebejome (as ir h117) kad foruma "uztvinde" wisokie kvaili klausimai, kvaili ta prasme kad niekas net nebando ieskotis info forume ir neretai netgi toje pacioje temoje perwersti puslapius. dabar dazniausiai nauju pranesimu skiltis forumo pirminiam psl yra uzversta tokiomis temomis ir sunku surast tai i ka butu werta atsakyt. aisku suprantu gan sunkoka rast info kai bent puse post'u yra off-topic ir dezinfomacija, bet wisdelto reiketu pabandyt. Nariai kurie turi tik po kelis pranesimus raso beleka, belekaip ir belekur nes bunant nauju nariu koks skirtumas jei tave uzbanins.. kas ten tie 20 pranesimu ar pan. wat kai jau turi 200 arba kaip as: link 500 tada jau butu skaudu gaut bana...

 

Nors nuo kvailumo waistu nera, bet galima bandyt kontroliuot situacija tvarkant foruma. pvz trinant labai senas ir jau nereiksmingas temas pvz: 111, 222, 333 taip, sios temos savo laiku kai buvo parasytos turejo didele reiksme forumui, bet jos wisos pasenusios ir bereikalingos. 2007 metu widurio (jau 2 metu tema) "startuoja playmanija" tai gerai kad startuoja. ei pala, tema dar ten, tai gal ji wis dar startuoja? na zodzius palikt tarkim guide ir klausimus su naudinga info, bet salint pasenusias ir jau nebe reiksmingas temas.. ne butinai i siuksline tiesiog "delete"

 

kitas dalykas tai nezinojimas: pvz. 111 222 333

na gal paskutinis pvz daugiausiai i tema bet wistiek.. kaip parasyta po forumo taisyklem: nezinojimas nuo atsakomybes neisgelbeja.

 

sprest tai galima keliais budais mano manymu:

 

1. sukurt nauja forumo skilti, analoga "playmanu offtopic" tik esme butu ten leist klaust betka apie konsoles kas uzeina ant sirdies.. kai dabartiniame oftopice sukasi mazdaug betkas tenai konsentruotumem i konsoles, ten galetu eit wisi tokie kvaili klausimai kaip koks pas mane psp, kas buna kai nukrenta psp, ar pas mane lite on, ar gausiu lite on, noriu pirkt x360 per ebay bet kaip uzsiregint ir panasus brudas. aisku postai nesiskaiciuotu ir t.t. zodziu naujokiu pievele :)

 

2. pradet sistemint duomenis: mes turim simtus patarimu, gidu, informacijos apie wisas konsoles ir tt. tai kodel to nesutvarkyt ir nepadaryt patogiau: gidus det prie gidu pagrindiniame psl. informacija det prie DUK ir DUK'a atitvert pagrindiniame psl o ne forume kad lengviau butu orientuotis.

 

3.negailestingai gaudyt ir baust tuos kurie klausia nesamoniu ir kurie atsako nesamones bei NEI TRUPUCio nesusijusia informacija su tema. tarkim jeigu kalbam apie nauja xboxa man nesvarbu ka tu walgei snd pietums - ispejimas uz tai, offtopicas uz kuri galiam butu neduot ispejimo pvz. manau pirkt arcade, galvoju pasidaryt HDD pats, gal kas bandet 0.0

ideja tokia

 

 

 

taigi manau pats laikas butu pradet daryt tvarka forume... wiska sistemint, katologuot ir panasiai...

 

 

sorry uz nevisai lietuviska gramatika ir rasyba bet skubu rasyt ir stengiuos nevelt perdaug wisokiu SH ir j :P

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau tiems kurie turi Naujoko statusa uzdet post`u limita ar ka nors panasaus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galima ir tai bet intensyvi prieziura gal geriau butu, daugiau wargo bet daugiau naudos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

piziuret gali daugiau vartotoju, tarkim atsirastu dar vien vartotoju klase, kur butu ilgiau forume prabuve asmenys, bet aisq su kazkokiom benendrom ziniom. ir jie galetu kazkiek pakontroliuot reikalus. nesneku apie moderavima, bet su limituotom teisem.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

piziuret gali daugiau vartotoju, tarkim atsirastu dar vien vartotoju klase, kur butu ilgiau forume prabuve asmenys, bet aisq su kazkokiom benendrom ziniom. ir jie galetu kazkiek pakontroliuot reikalus. nesneku apie moderavima, bet su limituotom teisem.

tai ar nebutu geriau daugiau prikepti modu jeigu kazkas nespeja susitvarkyti su savo sritim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie pakeitimai iškart kirstų per populiarumą ir yra visiška nesąmonė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, reiktu po registracijos padaryti automatiska kelima i D.U.K puslapi, gal nors kazkiek padetu ir plius atnaujinti d.u.k, tarkim padaryti, kad rodytu paryskintai tarkim 10 top d.u.k, gal, kiek apmazintu kvailu temu skaiciu, beto manau reiktu atnaujinti d.u.k, nes jame truksta informacijos :P

Redagavo Deagle

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, reiktu sutvarkyt DUK galutinai.

Mano nuomone, šito forumo bėda yra gerokai per didelis forumo subkategorijų skaičius, pvz. apie xbox360 yra atskiros kategorijos apie patį boxą, firmware, live, žaidimus, tai kartais būna atsakau į kokią temą atidaręs iš pradinio puslapio, paskui norint pakartotinai perskaityt ją tenka pavargt, kol susigaudai, kokioje ji kategorijoje yra. Galbūt tai lemia, kad mažiau žmonių perskaito kokią nors temą, nes tiesiog naršydami forume neužeina į kokią nors subkategoriją.

P.S. Čia tik mano nuomonė, nebūtinai teisinga :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, reiktu po registracijos padaryti automatiska kelima i D.U.K puslapi, gal nors kazkike padetu ir plius atnaujinti d.u.k, tarkim padaryti, kad rodytu prasykintai tarkim 10 top d.u.k, gal, kiek apmazintu kvailu temu skaiciu, beto manau reiktu atnaujinti d.u.k, nes jame truksta informacijos :)

Jo, reiktu sutvarkyt DUK galutinai.

man kyla waizdas kad kazkada buvo pradeta tai daryti (westi duk ir guide skiltis) BEt poto mesta. as jau seniau siuliau impaleriui pradeti tvarkyma.. bet pvz as galeciau tik surinkti informacija (pereidamas per foruma su link'int kokiam nors worde kur kas randas) bet i psl jau turetu det kazkas kitas nes neturiu jokiu programavimo/html ziniu ir greiciau wiska sugadinciau :unsure:

 

Mano nuomone, šito forumo bėda yra gerokai per didelis forumo subkategorijų skaičius, pvz. apie xbox360 yra atskiros kategorijos apie patį boxą, firmware, live, žaidimus, tai kartais būna atsakau į kokią temą atidaręs iš pradinio puslapio, paskui norint pakartotinai perskaityt ją tenka pavargt, kol susigaudai, kokioje ji kategorijoje yra. Galbūt tai lemia, kad mažiau žmonių perskaito kokią nors temą, nes tiesiog naršydami forume neužeina į kokią nors subkategoriją.

P.S. Čia tik mano nuomonė, nebūtinai teisinga :)

kai wiskas tvarkoj tai dar puse welnio skiltis nes jos nukreipia kur tau reikia eiti norint pasiskaityt apie wiena ar ktia daikta. bet pabreziu zodzius "kai tvarkoj.."

 

Ne į temą

P.S rezidentas - tai cia gal taspats ish pc gamer ir games.lt ? 0.o

 

 

 

 

belieka pritraukt teigiama impaler demesi prie musu reformu :) :)

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

P.S rezidentas - tai cia gal taspats ish pc gamer ir games.lt ? 0.o

belieka pritraukt teigiama impaler demesi prie musu reformu :):unsure:

Dėl to niko, tai reikės jį man pasikeisti, nes visai atsitiktinai tokį susivedžiau dar nuo va.tik.lt (atrodo toks buvo šito forumo protėvis) laikų, kai apie tą games.lt Rezidentą dar nebuvau girdėjęs nieko, o dabar negaliu pasikeist, gal reiks Impalerio prašyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu :)

 

taigi laukiam impaler balso..

 

tikrai manau kad reikia kazkiek pakeitimui forume.. bet kokie iseitu i nauda :) galima wiska daryt palaipsniui pradedant nuo lengvu dalyku ir wis kylant iki padangiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu apie kindergarden skilti , norėčiau dar pasiulyti neskaičiuoti postu , dėl visokių atsakymų , o ivesti naują skaičiavimo sistema , kaip pagalba ar kažkas tokio etc: uz guidu's taškai , kaip dabar sukurta padėkos , tai kad žmonės patys tau dėkoja ir už tai kyli ranku , nes naujokam tai tampa lyg mmorpg įvykis pats su tuo susiduriau kaip pvz pateiksiu psp subforume vykstančia situacija:

 

Tema žmogus klausia kaip įdiegti cfw i psp

 

CITATA(GizmoKaKa @ 2008-09-10, 18:31) * Jei pas tave phato batarke jos ardyt nereikes :| *

makakawičius : as savo ardziau slimo veike bet neatstaciau tai nusipirkau gariunuose kita ir pasidariau su gizmokakos gidu mmc ir turiu dvi batarkes jega...

 

Tolesni postai :

 

makakaciuwas

 

pranešimas Šiandien, 01:50

Pranešimas #12

 

Suprantantis

****

 

Grupė: Nariai

Pranešimai: 50

Padėkos: 1

Taškai: 150

Pervesti taškų

Miestas: Vilnius

 

Turi: psp slim&lite black 4.01 M33-2 ir pricindolu tona...

 

 

Įspėjimai: (0%)

-----

 

 

nu jau pasidarei???

 

Makakaciuwas

 

po lygiai tokio pat post :

 

tie is OK tai tik sud... kurie uzsideda

 

________________________________________________________________________________

_____________

 

And so on and on ... praeitą dieną gavau žinutę iš jo per skype : Sveikas , tai einam postint į playmanija :|

 

Manau , kad tai tampa ne forumu ,o žaidimo eikštelė ;\ nes per tuos postus nei žmonėms negali padėti , nei pats ką sužinai ir per tokį didelį postų kieki kiti žmonės vel pradeda kurti temas nes nieko neranda ...

Redagavo GizmoKaKa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Taip ir aš pastebėjau, kad situacija ne pati geriausia dabar yra forume.. Pritariu dėl senų buvusių reikšmingų temų trynimo, pravalysiu.

 

Dėl sisteminimo pritariu visom keturiom, tai neišvengiamas procesas. Informacijos yra žiauriai daug ir naujokams nevisada yra (kažkaip taip stebūklingai) lengva rasti.

 

vesiolas, o iš kur dabar jamt šūsnis tų moderatorių? Patikimų, kurie nepripjaus grybo?

 

Faktas yra tas, kad jau kurį laiką planuoju griežtinti nuobaudas už įspėjimus. Nuo šiol nebebus taip, kad už pirmą įspėjimą teisės nebus atimtos. Ši tema paskutinis lengvas spyris man į sėdynę griežtinant šį variantą.

 

1-as: draudimas rašyti dviems dienoms

2-tras: draudimas rašyti keturioms dienoms

3-čias: draudimas rašyti savaitei

4-tas: draudimas rašyti dviems savaitėms

5-tas: išmetimas iš forumo

 

Dorklei, - mes ir taip populiarūs, o lankomumą nė nemirktelėjęs paaukočiau dėl tvarkos. Jeigu atkris nedidelė (o gal ir didesnė) dalelė lamerių dėl to blogiau tik jiems patiems, tikrai niekam daugiau.

 

Naujoko statusui uždėt postų limitą. Kol kas dar nematau tam reikalo, dar situacija nėra beviltiška.

 

"piziuret gali daugiau vartotoju, tarkim atsirastu dar vien vartotoju klase, kur butu ilgiau forume prabuve asmenys, bet aisq su kazkokiom benendrom ziniom. ir jie galetu kazkiek pakontroliuot reikalus. nesneku apie moderavima, bet su limituotom teisem." - pirmas įspūdis - neigiamas. Tam turime magišką Nuotrauka mygtuką ir etatinius raportuotojus kurie renka taškus. Feel free to join.

 

"Manau, reiktu po registracijos padaryti automatiska kelima i D.U.K" - tai jau yra techniškai įmanoma, seniau kai dar tai siūlei dar negalėjo. Bet bėda viena, nėra dar to susiteminto D.U.K.'o į kurį kreipti lankytojus. Kai informacijos bus užtektinai galvoju apie tokį dalyką:

 

Užsiregistravęs žmogus PlayManijoje, negalės 1-3 dienas postinti ir kurti temų apskritai ir to proceso, kad pradėti postinti paspartinti negalės. Tuo periodu lankytojas bus siunčiamas į gidus ir D.U.K. bei galės skaitinėti forumo temas. Kiek grandiozinis sprendimas mano galva, bet jis nėra absurdiškas manau. Ką preliminariai jūs manot?

 

Rezidentas - stiprus ir galutinis NE dėl subforumų naikinimo. Visko negrūsime į vieną. Kadangi subforumai yra pakankamai specifiniai. No way dėl daugybės priežasčių. Ir dar, va.tik.lt nėra joks protėvis ar giminaitis PlayManijai. Dabartinė PlayManija seniau buvo "Viskas Apie PlayStation" (nes daugiausia į PS konsoles buvo orientuojamasi), bet man suvokus, kad plėstis privalu - nes kitaip neišgyvensi teko tai padaryti ir persivadinome į PlayManiją. Po pavadinimo pakeitimo PlayManiją "įtraukė į nosį" playstation.ten.lt saitą/forumą.

 

Dabar svarbus dalykas kurį noriu pasakyti:

Visų pirma noriu pasakyti, kad esu vienas ir užimtas žmogus. Vienam man to padaryti nepavyktų (susisteminti info). Tačiau, planuoju atnaujinti ir kiek reorganizuoti "D.U.K. pildymo projektas" skiltį į Gidų ir D.U.K. pildymo projektą kaip sakant.

 

Principas išliks panašus, bet kiek kitoks. Bus laukiami D.U.K.'iukai ir Gidai. Manau geriau suprasite kai pateiksiu pvz. norimas yra priduoti gidas. Tarkime gidas apie temą X. Sistemintojas (bet kas iš jūsų) paima esamą gidą ar net kelis gidus pasirinkta tematika ir juos redaguoja. Tai yra padaro vieną riebų, nuoseklų, su tvarkinga LT kalba, kableliais, screenshot'ais, prisegtomis programomis. Tokį gražų ir tvarkingą, kaip kad dabar portale, kai yra iki šiol esantys įdėti gidai. Gidas / D.U.K.'as gali būti ir ne paties sukurtas. Galima paimti kokio nors nario nerišliai suregztą, bet naudingą gidą ir jį aptvarkyti. Pirminiams gido autoriams aišku credit bus duotas, taip pat ir redaktoriui ir jį pateikti į "Pildymo projektą". Taip pat jau pateikus DUK'ą / gidą gerai būtų, kad pateiktumėte nuorodas į esančias temas, kuriose yra sprendžiami klausimai kurie yra atsakyto D.U.K'o ar gido - jos būtų trinamos lauk.

 

Tada aš tarkim pamatau gidą - jį patalpinu į portalą, duodu tam tikrą taškų kiekį kaip atlygį. Portale patalpinto gido pabaigoje būtų nuorodą į vieną temą, kurioje aptariamas gidas, kilę klausimai. Ko gero būtų skaldoma esamas forumas GIDAI ir būtų kuriami subforumai PSX gidai, PS2 gidai, PSP gidai, XBOX 360 gidai. Tokia kol kas mano vizija sisteminant duomenis. Turite ką pasiūlyti geriau? - Netylėkite.

 

Svarbiausia nepamirškite Nuotrauka mygtuko, juo paprasta naudotis, o naudos iš to tikrai yra - aktyviau raportuokite, bus švariau patiems po forumą "braidyti". :)

 

Galvoje dar šmėžuoja pora įdėjų dėl tvarkos griežtinimo ir priemonių, bet jos dar nepribrendo, kad būtų išsakytos viešai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.