kiler01

netvarka forume ir seip keli pasiulymai..

Rekomenduojami pranešimai

Jokių daugiau čia sexistinių offtopikų, to dar betrūko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

"protingų ir normaliai lankančių forumą" na nenoriu kabinetis prie zodziu bet yra zmoniu

kurie pradeda nuo visiskai zalio supratimo apie konsoles (kaip as) ir ateina cia ir pradeda uzdavineti

ivarius klausimus, domisi forumu ir pamazu igauna ziniu taigi kad cia ateitu visi konsoliu asai nemanau kad bus,

o ir del lankymo ne visi gali kasdien cia lankytis, cia kaip ir galim suskirstyti i kelias kategorijas zmones

kurie sedi kiekviena diena, stebi viska, koreguoja, siulo kazka o yra tokiu kurie apsilanko karts nuo karto

taip pat kazka siulo, pataiso gal, padeda, tajgi cia butu kaip ir mano tokia nuomone jei klystu tada pataisykit mane :nunchuks:

Gerai, dėl naudotojų trynimo čia su tavim aš sutinku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

"protingų ir normaliai lankančių forumą" na nenoriu kabinetis prie zodziu bet yra zmoniu

kurie pradeda nuo visiskai zalio supratimo apie konsoles (kaip as) ir ateina cia ir pradeda uzdavineti

ivarius klausimus, domisi forumu ir pamazu igauna ziniu taigi kad cia ateitu visi konsoliu asai nemanau kad bus,

o ir del lankymo ne visi gali kasdien cia lankytis, cia kaip ir galim suskirstyti i kelias kategorijas zmones

kurie sedi kiekviena diena, stebi viska, koreguoja, siulo kazka o yra tokiu kurie apsilanko karts nuo karto

taip pat kazka siulo, pataiso gal, padeda, tajgi cia butu kaip ir mano tokia nuomone jei klystu tada pataisykit mane :nunchuks:

Ne į temą

nu galiu pasakyt kad bent jau as tai kolkas "bangom" uzeinu. buna kad ateinu kokia savaite po 5k. i diena o buna kad savaite nesirodau, nu aisku jeigu buciau uz kazka atsakingas tai eiciau pareigingai :)

 

 

Jokių daugiau čia sexistinių offtopikų, to dar betrūko.

seip gan nemazai pasiulymu cia buvo sumesta, gal butu kokiu minciu apie tai ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

killer01, turiu priminti - viskas - vasara, as esu diplominio darbo / sesijos ikarstyje. todel dabar galiu istempes ausis tik klausytis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu galiu pasakyt kad bent jau as tai kolkas "bangom" uzeinu. buna kad ateinu kokia savaite po 5k. i diena o buna kad savaite nesirodau, nu aisku jeigu buciau uz kazka atsakingas tai eiciau pareigingai :D

seip gan nemazai pasiulymu cia buvo sumesta, gal butu kokiu minciu apie tai ? :D

Ne į temą

vsio hebra nemaisom bosui mokytis :D , zinios pirmoj vietoj - pramogos po to :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

killer01, turiu priminti - viskas - vasara, as esu diplominio darbo / sesijos ikarstyje. todel dabar galiu istempes ausis tik klausytis.

Ne į temą

okay.sry,pamirsau..aisku reikia pirma su gyvenimu tvarkytis, tai sekmes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.