furio

Nintendo DSi

Rekomenduojami pranešimai

Na gal ir pakeisiu truputi nuomone

jei veiks sd korteles duodu +/-, 50 ant 50

Nuotrauka

Hmm...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit papasakot apie si daikciuka, kaip zaidimai ar idomus? Nes grafika tai tikrai nestebina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WOW, Jega reiks gal pasiimt kada, fainas.. Tikiuosi netapsiu Nintendo/NDS/NDSL/NDSi fanu :( bet what ever.. Bent jau pakeitimu ne taip kaip Sony ant PSP padare.. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit papasakot apie si daikciuka, kaip zaidimai ar idomus? Nes grafika tai tikrai nestebina...

Nintendo DS- viena iš Toutch! kartos konsolių. Iš pradžių buvo Nintendo DS modelis, kuris apvertė rinką aukštyn kojom :( Tai buvo tikrai įspūdinga konsolė. Po trumpo laiko atsakas į NDS išėjo PSP, kuri šiuo metu yra mažiau vienetų nupirkta, nei NDS. Po kiek laiko išėjo Nintendo DS Lite. Ji pakeitė Nintendo dizainą į Apple stilių ;) Ši konsolė turėjo geresnį ekraną, protingesnėje vietoje mikrofoną, buvo mažesnis, ilgiau laikė baterija. Ši konsolė iki dabar yra rinkoje, tik šią savaitę buvo pristatytas Nintendo DSi. Ši konsolė turės:

3-jų megapikselių kamerą išorėje ir VGA kamera viduje.

25% didesnį ekraną.

Iškart viduje Opera naršyklę.

SD kortelių lizdą, į kurią galės sūsti Nintendo DS žaidimus.

Bet baterija laikys trumpiau ir nebus GBA lizdo.

Tai tiek ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip jus manot ar grafika bus patobulinta?Man tai atrodo kad nebus nes zaidai tie paties bus o ir pagrindiniems pirkejams kinams, japonams grafika nelabai svarbi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip jus manot ar grafika bus patobulinta?Man tai atrodo kad nebus nes zaidai tie paties bus o ir pagrindiniems pirkejams kinams, japonams grafika nelabai svarbi.

Nu taigi čia taspats NDS, tik su kamera, naršykle, SD lizdu :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir grafika nesvarbi man svarbu, kad zaidimas butu idomus ir jo istorija butu idomi... O ne ziuret i blizgancia grafika ir po keliu valandu numest ta zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lunatic:

Ne į temą

Nueini i youtube ir paieskai video DS lite ir paziuri su koku zaidimu kur video ir pamatysi kokia ta grafika, jei tu grafikos maniakas tai ent neimk to ds nes tau jis visai nepatiks imk psp ir losk tuos atsibodusius zaidimus visokiu nba, fifa ir t.t. As imciau psp tik del to, kad jis turi daug emuliatoriu ir galeciau zaist ant jo N64 zaidimus ir t.t., nu dar gal pareiciau kelis rpg idomesnius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lunatic:

Ne į temą

Nueini i youtube ir paieskai video DS lite ir paziuri su koku zaidimu kur video ir pamatysi kokia ta grafika, jei tu grafikos maniakas tai ent neimk to ds nes tau jis visai nepatiks imk psp ir losk tuos atsibodusius zaidimus visokiu nba, fifa ir t.t. As imciau psp tik del to, kad jis turi daug emuliatoriu ir galeciau zaist ant jo N64 zaidimus ir t.t., nu dar gal pareiciau kelis rpg idomesnius.
Ne į temą

Youtube'ėj nepamatysi NDS grafikos :ph34r: Čia rimtai. Jei nori pamatyt ką gali NDS- imk NDS :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai ta db man pasakykit ka geriau ar dslite dabar imt ar palaukt kol ebay atsiras dsi is japonijos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai ta db man pasakykit ka geriau ar dslite dabar imt ar palaukt kol ebay atsiras dsi is japonijos?

Na geriau imk DSL-nelauk iš Japonijos DSi, nes dar manau tik japoniškas meniu bus :ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A nu jo gerai pagalvota! O kaip ten tik ekranas didesnis ar ir ryskesnis? Be to kokia didziausia kortele kuria galima idet i ndsl.

Ir dar norejau paklaust ar sunku padaryt, kad piratiniai eitu zaidimai ant ndsl???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A nu jo gerai pagalvota! O kaip ten tik ekranas didesnis ar ir ryskesnis? Be to kokia didziausia kortele kuria galima idet i ndsl.

Ir dar norejau paklaust ar sunku padaryt, kad piratiniai eitu zaidimai ant ndsl???

Čia jau man PM rašyk- čia kalbos tik apie NDSi :ph34r:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šį daikčiuką žadėjau įsigyti :-) Bet vat perskaičiau internete, kad ten bus nuo šiol regiono apsaugos, truputi nesamonė.

Planavau pirktis jį iš Japonijos, yra kas nupirktų ir atsiųstų, bet čia su tais regionais tada nesamonė, nes JPN žaidimų ir mažai matau internete, o ir jų kalbos nesuprantu... Tai sunku būtų... Bet manau bus nulaužiamas šis dalykas ar manote kad nelabai? Nors ant konsolių nenulaužė... :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.