furio

Nintendo DSi

Rekomenduojami pranešimai

Gerai dabar labai labai mane itikinkit, kad verta pirktis NDSi arba NDSL, nes brolis sako nepirkt, sako psp daug geriau, sako vien pavadinimas NINTENDO viska pasako. Tai dabar nzn ka daryt, nes psp jau turejau, bet greitai zada naujas iseit, tai pasimetes as cia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na tai imk PSP, jeigu daugiau į jo pusę linksti, bet DS žiaidmų pastoviai matau išeinančių, PSP jau senokai mačiau, kas iš tos grafikos geresnės, jei jau ten tie žaidimai stoja... Nu tikrai PSP neimčiau... Visi pliusai už DS man...
Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos tau pasirode del tos grafikos nematau ten kazkokio skirtumo.

 

Jei ta regiono apsauga bus apeinama tai visai apsimokes ji pirkt jei ne tai jamsiu NDSL :dwn:

 

Ne į temą

slaptas kaip tai nepamatysi grafikos youtubei isijungi video kai kiti losia ir matai :dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos tau pasirode del tos grafikos nematau ten kazkokio skirtumo.

 

Jei ta regiono apsauga bus apeinama tai visai apsimokes ji pirkt jei ne tai jamsiu NDSL :dwn:

 

Ne į temą

slaptas kaip tai nepamatysi grafikos youtubei isijungi video kai kiti losia ir matai :dwn:
Ne į temą

Na žinok tikrovėje ŽYMIAI geriau atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na man ir taip gerai ta grafika atrodo, kad ir toj youtube'j :dwn:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat neaišku ar bus galima, manau paaiškės, kai jį pardavinės ne tik Japonijoje, tai bus kitais metais, ilgai laukt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat neaišku ar bus galima, manau paaiškės, kai jį pardavinės ne tik Japonijoje, tai bus kitais metais, ilgai laukt...

Japonijoj- Kitą mėnesį. Europoj ir Amerikoj- 2009m Pavasaris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonijoj- Kitą mėnesį. Europoj ir Amerikoj- 2009m Pavasaris.

Ne į temą

Tai šitą aš žinau, tai lauksis dar nemažai.

O rizikuoti ir pirktis iš Japonijos man, tai nėra manau tikslo, poto jeigu bus nenulaužiama, tai ką aš veiksiu su juo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man baisu tik del vieno kad NDSL kaina turetu kristi... kaip kazkas sake kad lietuvoi tai nelabai turetu... :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar iškilo man klausimas, pardavinėjo savo DS Lite, bet ar verta? Pardavinėju dėl to kad nenoriu laukti kol išeis naujasis DSi nes poto tikrai nebeparduosiu, bet gal darau klaidą, gal DSL geriau nei DSi?

DSi gundo vien kad didesnis ekranas ir kad su filmais/muzika lyg bus kažkas perdaryta, nereiks ten kažko per pc konvertinti ir pan, ar čia netiesa? Bet žinoma už kiek parduodu galėsiu iškart naują iš parduotuvės nusipirkti, tik aišku nebus originalių jau žaidimų ir EZ-Flash bet neesmė... Tai galvoju palauksiu kol jis atsiras ir jeigu ką tai blogiausiu atveju vėl DSL nusipirksiu, nes manau ir jo kaina bus nukritus, ką jūs manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nintendo ishleisdami nauja DSi modeli uzrisho piratavima, homebrew ir pan. Aishku tai tik laikinai. Kiek uztruks su nauju kortu sukurimu (biosa gal uzteks pakoreguot, gal kai kuriom vien tik firmwara) tiksliai neaishku. Kol kas girdejau gandus (linko po ranka nebeturiu, o ieshkoti tingiu) kad laboratorijoj testai prajo, skyle rado, bet iki masinio produkto gali tekti palaukti metus.

Cia trumpai straipsniukas apie DSi ir flash kortas.

Taip kad sakyciau kol kas Nintendo DS Lite valdo. O DSi tai patrauks tik tuos kuriems uztenka standartinio softo, shiek tiek pakeres SD, kameros, didesnis ekranas, arba kurie turi galimybe zaisti orginalius zaidimus. Speju, kas tures DSi - tures pashonej ir DS Lite :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nintendo ishleisdami nauja DSi modeli uzrisho piratavima, homebrew ir pan. Aishku tai tik laikinai. Kiek uztruks su nauju kortu sukurimu (biosa gal uzteks pakoreguot, gal kai kuriom vien tik firmwara) tiksliai neaishku. Kol kas girdejau gandus (linko po ranka nebeturiu, o ieshkoti tingiu) kad laboratorijoj testai prajo, skyle rado, bet iki masinio produkto gali tekti palaukti metus.

Cia trumpai straipsniukas apie DSi ir flash kortas.

Taip kad sakyciau kol kas Nintendo DS Lite valdo. O DSi tai patrauks tik tuos kuriems uztenka standartinio softo, shiek tiek pakeres SD, kameros, didesnis ekranas, arba kurie turi galimybe zaisti orginalius zaidimus. Speju, kas tures DSi - tures pashonej ir DS Lite :notworthy:

Na dabar geriausia neimti DSi, nes naršyklė labai lėta, piratiniai neeina... Žodžiu, dabar teks laukti Europietiškos versijos :ablow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.