Magnitas

Geriausias zaistas zaidimas su PC

Rekomenduojami pranešimai

Na siuo metu man geriausias geimas tai Titan Quest (tai RPG geimas, kuris stipriai aplenkia net pati populiariausia Diablo2)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siuo metu man geriausias geimas tai Titan Quest (tai RPG geimas, kuris stipriai aplenkia net pati populiariausia Diablo2)

Ne į temą

o jis nera meteliais ar dviem naujesnis uz diablo2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant PC zaidziu mazai, nes esu konsoliu turetojas ir ju fainas. Bet man va atmintyje liko Overlord ant PC, tikrai buvo fainas zaidimas. Ir dar ragnarok Online. Va ji tai zaidiziau nerealiai ilgai.

Viskas butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gta san andreas :) tj antras gta kuri ant pc losiau...

Redagavo triple9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai idomiausi ant pc zaidimai kurie Yra ONLINE tai :CS 1,3-1,6 ; Call of dute 2 ; Lineage 2 c4

,O OFFLINE tai butu: hitman visos dalys,nfs porshe,nfs hot pursuit,age of empire 2;god of waras :)

Redalert 2;gta1;(heroes3 -vienas geriausiu zaidimu multiplayer ant 1 pc) NBA 99 ,2001,2003,2005,

kol neturejau pc su SEGA zaidziau,atsimenu budavo keista kai zaisdavau su zilitonke kokies 1997 metais

ir pristatime raso,kad sukurtas zaidimas 1989-1991 tai kai pagalvoju lozdavau 7 metu zaidima..

o dabar praina 1~2 metai ir sako "sitas zaidimas yra seniena"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip bebūtų keista, man labiausiai patikęs žaidimas visad buvo Robin Hood: The Legend of Sherwood.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsimenu seniai labai seniai zaidziau toki zaidima, RUNE su tokiu vikingu lakstyt reikejo :) labai patiko, gal kas kaika panasaus ant konsoliu esat zaide? oi, dar labai Gotika II patiko. O siap geriausiai buvo tai mgs:2 ,ps2 neturejau tai kankinausi ant pc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias tai butu World Of Warcraft:The Burning Crusade. Seip losdavau daug tai prisimenu CS:S, CS 1.6 ir 1.5. Dar L2 losiau bet pabodo greit... ir tik kai pradejau WoW lost susipratau kiek bereikalingo laiko isleidau ant L2... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu zaidziu lineage2 , nes labai laukiu Diablo 3 www.blizzard.com/diablo3/ jei kam idomu ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokiu abejoniu - DOOM 3, brrrrrrrrrr koks baisus buvo pirma karta :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi kaip as nepernesu lineage, kaip karta buvau i kompiuterine tusciu kompaktu nusipirkt tai mazi vaikai ta lineage isvarvine akis zaide brrrrr ziauriai atrode :P :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.