Magnitas

Geriausias zaistas zaidimas su PC

Rekomenduojami pranešimai

Radau tik senus komentarus ir klausimus. Gal reikia trumpam ir sia vieta atgaivinti?:) Taigi.. Rasykite koki geriausia ar geriausius zaidimus esate zaide su PC? atsizvelkite i grafika, valdima, ir aisku jusu paciu nuomone. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) nu bet ir pakurei tema :) dabar visi kaip des .. arba net nedes :) ash pvz net nesugalvoju kas galetu buti pats tas geriausiasdaug ger zaidimu zinau bet kad pats geriausias butu tai nesugalvoju :) kaip pvz Kotor palyginti su halo ar civilization? Unreal tournament su sega rally? Freespace su WC3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ish geriausios grafikos taj FarCry,

Ish pachio gameplay'aus ir story mode taj man idomiausia Return To Castle Wolfenstein

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskutiniu metu losiu STALKER, Xpand rally extreme,Dreamfall,House of dead 3,bet geriausio tai negaleciau isvardint nes kartais vieni labiau patinka ,kartais kiti,tokio kaip geriausio tai man negali buti nes kai pereinu ziauriai patikusi ,po to randu kita idomu ir t.t pvz ziauriai patiko half life2,po to ep1,o dabar stalkeris veza gerai,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aj taj galima rashyt ir tokius kokius dbr loshiu, taj dbr man ish idomiausiu gejmu kurie yra instaliuoti mano kompe taj wolfenstein enemy territory ir dar kartajs battlefield vietnam per neta suloshiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias zaidimas tai Battlefield 2 zaidimas sio zaidimo grafika tiesiog ispudinga valdymas patogus ir lengvas o antroj vietoj tai Command & Conquer 3 Tiberium Wars kuris irgi pasizymi ypac gera grafika ir pripazinta geriausia strategija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man tai patiko labai Fighting Force kaip su broliu dviese ant vienos klvos zaidem. ir dar paskui half-life atsimenu zeuriai bijojau vienas zaist as ji :D ir dar counter-strike labai patiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patiko Enter the matrix zaidimas,counter-strike.Dabar kompe turiu viena yu-gi-oh zaidima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ish geriausios grafikos taj FarCry,

Ish pachio gameplay'aus ir story mode taj man idomiausia Return To Castle Wolfenstein

Grafika geriausias yra Oblivion ir tashkas :D pasileskite ji ant geros vaizod plokshtes ir patys isitikninkite :D geriausia kad palaikytu dar HDR + AA kaip X1*** arba gf8*** serijos

kita noreciau pamineti Supreme commander - neareli grafika.

 

:D cai beje kas yra geriasuias ... kvailas klausimas mano nuomone.

vat pvz sakytume geriausias ish tipo (FPS, RTS, RPG ir tt.) tai dar butu galima sugalvot kanors nors irgi sunku.

o jei visi pradesime pasakot kas patiko - per mano 8 metus grajinimo buvo LABAI DAUG GERU geimu ir cia isheitu didziasuias sarashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ash neloshiau oblivion, taj negaliu nieko pasakyt apie jo grafika :D shejp man atrodo kad kaj crysis ishejs taj pagal grafika ir fizika taj bus gereusias gejmas, bet ten gajla kad nebus storyline'o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ash neloshiau oblivion, taj negaliu nieko pasakyt apie jo grafika :D shejp man atrodo kad kaj crysis ishejs taj pagal grafika ir fizika taj bus gereusias gejmas, bet ten gajla kad nebus storyline'o

:D Crysis bus DX10 tai ... ZINOMA KAD BUS BALTNESNIS grafishkai. sheip ar taip oblivion jau senas :D metai atrodo jau :D

tai jei jis neishejes iosh kur zinai kad storyline bus sh? aishku nebent tu chronishkai nemegsti sci-fi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai ir aiškiai GTA: Vice City & Counter Strike: Condition Zero. Jie neb8tinai geriausi - bet man patiko labiausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas mano zaidimas ant PC buvo: FarCry. Negalvojau, kad ant PC bus taip idomu zaisti ji. Na, kaip ne megejui, tai zaidimo laikas buvo pratestas kokia 20h. ilgiau negu jis pats yra. :) budavo ir taip, kad kaikur mano kompos "nepanesdavo" zonos. t.y. Tamsos ir naktiniu ziuronu, bet dziaugiuosi, kad turejau galimybe isgelbeti Pasauli. :) Antras, kuri zaidziu: GTA vc. Sitas zaidimas trauke mane nuo tada, kai zaisti ji pradejau su PSone konsole. Kai vaizda rodydavo is virsaus ir (Lyg) raudonai apsirenges vagis noredavo is manes atimti pinigine. :) pamenu, kad laikas buvo puikus. Nes visada svajojau apie toki zaidima. Tik nieko apie mane nepagalvokite. :)) Beje, lygtais Anglijoje maciau, kad ar atsiras ar jau atsirado GTA kurio veiksmas vyks anglijoje. O vienas is veikeju bus labai panasus i Dainininka "50cent" esate ka girdeja apie tai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.