Magnitas

Geriausias zaistas zaidimas su PC

Rekomenduojami pranešimai

Zinoma geriausias yra Warcrfat3 TFT be abejo yra daug kitu geru kaip counter strike , half life , rpg zaidimai ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toliau aina Red Faction,Diablo 2,Halo 1 ir 2,Far Cry,is retro Dangerous Dave in Haunted Mansion,Quake 2,NFS High Stakes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai patiko

Bloodrayne,Bloodrayne2,suffering 1 dalis,Hitmano visos dalys,Postal2,NFS hot pursuit underground 1 dalis MostWanted ,WoW.. daugiau lyg ir nepamenu

 

Papildyta po 1 min. 34 sek.:

 

Mano manymu MuOnline paskutinis š**** jau geriau RS lost per mu ner ka veikt labai mazai vietos ir labai lengwas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gintarinis del to sudo tj galima ir pasigincint. Tau vieta svarbi? Ir labai lengvas ? ^^ OMG Aisq jaj tu zaidei privaciuos servuos tai tau ir legvas buvo! O as global losiau ^^ Taigi kita karta rasydamas apie ka nors "š****" gerai apmastyk!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir jums juokinga pasirodys bet mane gereuses Taz:Wanted senei besu loses pries kelis metus bet vis dar prisimenu kad man bent jau buva labai idomus. P.S. iskur ji atsisiust jai kas zinot parasykit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.