Jenkis

WWE SmackDown! vs. RAW 2008

Rekomenduojami pranešimai

O kaip reikia priesininka ant stalo uzmesti? :D

Redagavo dRes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip reikia priesininka ant stalo uzmesti? :)

nusitaikai ant kovotojo,laikai nuliuka ir i ta puse(desine) kur stalas paspaudi desinia analoginia svirti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kagi, Impaler isbande SvR 2008. Laikas mintis ishdestyt.

 

Visu pirma noriu pabrezt, kad padaryta DIDELE pazanga lyginant su 2007 versija, kuri buvo tragedija shvelniai tariant.

 

Labai nustebino ir pradziugino reanimuotas didelis kiekis esamu prijomu ir nemazai dadetas kiekis nauju prijomu. gaila aisq neishvengiamai dingo keletas prijomu. Pvz, del Chris Benoit tragedijos isimti buvo jo diving headbutt ir crossface. aisq isimta ir daugiau prijomu, bet dideles bedos siais metais nematau kaip kad buvo preitais metais kai isheme daugybe prijomu o y ju vieta vos viena kita sukure nauja. zodziu kas liecia prijomus tai viskas ok, yra is ko rinktis.

 

valdymas, - didelis shuolis lyginant nuo 2006 metu versijos. kuris manau yra y gera. galima begioti zigzagais ko negalejo 06 (del 07 nesu tikras irgi). zodziu, uzhtenka viena vakara paloshti ir priprantama tikrai.

 

sezonas aka 24/7, sis tas naujo visai patiko kaip reikia kaupti sawo zaidejo status kas nera labai lengvai padaroma. zodziu kas liecia apskritai sezona ir kitus game modes (KOR, HOF) didelis thumbs up ishskyrus viena smulkmena - sezono storyline`ai nenushvifuoti. pvz buvau champas iki WM ir kita diena po WM stebuklingai nebeturiu ne vieno dirzo, atlyginimas nekyla. matyt sezono kurejai nepamaste kad galima laimeti 60 kovu ir nepralaimeti ne karto :lol: taigi sezone yra nemazai toku smulkiu nesamoniu, bet ta kompensuoja sezono ILGUMAS ir sheip bendras vaizdas.

 

gaila kad nera online mode :/ taip pat nustebau kad nera INTRO VIDEO :lol: bet is dalies tai gerai, greiciau game uzhsikrauna :dwn:

 

nebsugalvoju ka daugiau parasyt tat apibendrinsiu, jeigu esi naujas SVR serijai tai tikrai vertetu pradet butent nuo sio geimo, ir nezaist senesiu tos serijos zaidimu - jos patenkins tikrai daugumos lukescius. na o jei esat uzhkietejes megejas svr tai rekomenduociau SVR 06 ir / ar HCTP (labai geras AI sioje dalyje ir shiaip old-school tipo smackdownas).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sezonas aka 24/7, sis tas naujo visai patiko kaip reikia kaupti sawo zaidejo status kas nera labai lengvai padaroma. zodziu kas liecia apskritai sezona ir kitus game modes (KOR, HOF) didelis thumbs up ishskyrus viena smulkmena - sezono storyline`ai nenushvifuoti. pvz buvau champas iki WM ir kita diena po WM stebuklingai nebeturiu ne vieno dirzo, atlyginimas nekyla. matyt sezono kurejai nepamaste kad galima laimeti 60 kovu ir nepralaimeti ne karto :D taigi sezone yra nemazai toku smulkiu nesamoniu, bet ta kompensuoja sezono ILGUMAS ir sheip bendras vaizdas.

man tai sezonas siais metais yra net blogesnis nei 2007 metais.zaidziu kazkur jau zaidime gal 3 menesi,o tie intro filmukai kurei buna pries kovo(tipo Storyline video filmukai) pasikartojo jau gal 5 ar 6 kartus.Dar tas storyline nepriklauso nuo nieko(laimi nelaimi, vistiek taspats)Ir dar man nelabai patiko treniruotes,nes kai anksciau gaudavau skill pointsu(ar kaip ten) uzsimesdavai kur nori,o dabar vos vienas procentelis ar net maziau pakelia,ir dar fatigue ziaurus buna.O jei darai tipo poilsi(R&R) tada populiarumas krenta 15 tasku :D .Dar vienas dalykas kad dar nebuvau papuoles ir Power reitus,nesamone tikra.Dar man reikes isbandyt viena megstamu dalyku kur reikia vadovauti(manager mode).Gal ten bus geriau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na neispudingas ir 07 sezonas, meto kaip kekshke 07 metais ish vieno brando y kita. intro filmuku nesamone, kur rodo tai ko nera niekada buve yra dar net ish HCTP laiku. mazmozis apskritai. nu va del trenkiu tai tiesiog prailgina laika kol ishmaxini sawo CAWa, man tai problemu nesudaro, neminusas kaipsakant. :D R&R tokia jau kaina, nieko nepadarysi, nors man tai tik priesh WM tereikejo daryt, fatigue tik tada labai kilo, o kitu laiku tai bedos del fatigue nera visai. y power papuoliau greitai ir lengvai ir tten stoviu nuo tada kai pirma kart uzkopiau, del to jau tikrai nzn. :D

 

o GM mode nekenciu labiau nei visko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatiko kad sumazino graple moves, dabar padare tik viena - analogas ir i virsu, o kitus sonus tie kur anksciau budavo kai reikejo ispasaust, nepatiko kad jeffas turi tik viena finisheri (reiks pakeist), uztat rostas geras, bet gaila kad vel nera goldbergo, nu siaip tai geresnis uz 07, bet tas seasonas levas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nepatiko kad sumazino graple moves, dabar padare tik viena - analogas ir i virsu, o kitus sonus tie kur anksciau budavo kai reikejo ispasaust, nepatiko kad jeffas turi tik viena finisheri (reiks pakeist), uztat rostas geras, bet gaila kad vel nera goldbergo, nu siaip tai geresnis uz 07, bet tas seasonas levas.

sumazino ju panaudojima del wrestlingo stiliu atsiradimo. o kas liecia tai nebesvaik kad tik y virshu ziurek kaip yra. y shonus - ultimate grapple, i virshu apacia - strong grapple. taip pat yra quick grapple kur y visus shonus greit daro prijoma.

 

jeff turi finisha ish kampo - whisper in the wind. ir swantona reanimuota.

 

goldbergo movesetas yra rodos. beje goldas buvo tik HCTP, seniai jo nebera.

 

del season no comments :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WWE SmackDown! - Here Comes The Pain - WWE SmackDown serijos paskutinis žaidimas, po jo jau prasidėjo SvR.

 

o rampage yra turi buti parinktas stilius POWERHOUSE ir kai sutaupai pirmam finisheriui jy storink su l1+l2 ir kai uzhsistorini spausk r1+trikampis. visu stiliu special abilities isijungia tokiu budu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WWE SmackDown! - Here Comes The Pain - WWE SmackDown serijos paskutinis žaidimas, po jo jau prasidėjo SvR.

Aciu uz atsakyma,nezinojau nes is WWE Smackdown losiau tik WWES2:Know your Role

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusitaikai ant kovotojo,laikai nuliuka ir i ta puse(desine) kur stalas paspaudi desinia analoginia svirti.

O ant kokio kontroler type?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.