Jenkis

WWE SmackDown! vs. RAW 2008

Rekomenduojami pranešimai

Tai kad su tuo nuliuku ir analogo svirtim isstumia zaideja.Viena karta buvau issumes i stala bet i ji tik atsitrenke ir tiek.

 

Dbr viskas isejo aciu

Redagavo dRes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje tie kontrol type tera tik du ir mazai ka keiciantys. sukeicia vietomis rodykles ir kairiji analoga - tauntinimas ir vaiksciojimas. tikrai per mazai customizacijos.. bet iprasti galima greit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip uzlipus ant kopeciu numesti cpu?Nes man uzlipus,trankom vienas kitam galvas,o kai nustoju trankes jis numeta mane... gal galit padet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia jau virsune , virselio virsuje kaip matome pavaizduotas Shelton Benjamin bet zaidimo rosteryje JO NERA!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka... Po ilgos pertraukos, Azotas is back! ;) Dbr kaip tik siunciuos SvR 08 (~40 kb/s) ;) Kaip matau, game neblogas, ypac kai 3+ dienas grajinau SvR 07... ;) Vnz, kai atsisius bus matyt.. ;)

Ne į temą

Beje, pakeiciau zaidimo coveri (thx to LOLUKAS), nes senasis buvo netikslus... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padekit! as susikuriau caw su entrance apranga ir kai einu i 24/7 jis savo entracne nenaudoja tai kaip man tuos merchandise nustatyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va... Atsisiunciau jau! :lol: Tai galiu pasakyt, kad zaidimas lb geras, daug wretsleriu... :D tik neissiaiskinau kaip daryti storng graple... :rolleyes: padekit... xD

 

EDIT: aj jau supratau...;]

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikai r1 ir tada spaudi desini analoga ir tada vel analoga y kokia nors puse :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, na žaidžių aš tą SvR 2008, kaip jums sekasi tas 24/7? Dažnai gaunat? :D Aš dažnai, veiksmai kažkaip neapibrėžti, ant 07 paspausdi tarkim RB + <--- + ----> ir vuole neblogas prijomas o ant 08 tai spaudinėk nespaudinėjas jis man dažniau prijomus padaro net tada kai aš jau lyg darysiu, bet tipo jis pergudrauja ir mane numeta :-D Užknisa.... :| Ir tas pats 24/7 sunkei suprantamas, ant 07 buvo season ir ramu... Ten tie visi training net nežinau kaip juos padaryti success be simulating :-) Niekaip nemoku... :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, na žaidžių aš tą SvR 2008, kaip jums sekasi tas 24/7? Dažnai gaunat? :D Aš dažnai, veiksmai kažkaip neapibrėžti, ant 07 paspausdi tarkim RB + <--- + ----> ir vuole neblogas prijomas o ant 08 tai spaudinėk nespaudinėjas jis man dažniau prijomus padaro net tada kai aš jau lyg darysiu, bet tipo jis pergudrauja ir mane numeta :-D Užknisa.... :| Ir tas pats 24/7 sunkei suprantamas, ant 07 buvo season ir ramu... Ten tie visi training net nežinau kaip juos padaryti success be simulating :-) Niekaip nemoku... :|

Tai žaisk ant easy, jei dažnai pralaimi... Ir gali prie options atskirai pasikeisti konkrečius parametrus, pvz., AI's reversal rate ir pan...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash tai zaidziu ant normal ir dar nei vienos kovos pries psp nesu praloses :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hm,nu dabar lyg geriau jau einas, o kaip jūs su traumom darot? galima jas visiškai išsigydyti ar niekaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.