DjDonse

RAW vs SMACKDOWN 2009

Rekomenduojami pranešimai

Taigi pagaliaugalime parsisiusti sy zaidima as jy parsipumpavau ir isirasiau :) losiu laimingas :) tik viena problemike mane istiko norint issaugoti zaidima man raso Save Failed labai anustebau ir noriu paklausti jusu ar tai galejo atsitikti del Neorginalios memory card ar cia jau pacio zaidimo klaida ? ar dar kas nors :) aciu jums jei atsakysite i mano kls be to galite cia isreiksti savo nuomone apie sy zaidima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau parsisiunciau,bet dar neismeginau.

Ne į temą

O del save failed tai jei korta fake tai ji kalta.
Redagavo pls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau parsisiuntes tai kazkas tokio kaip 2007+2008+more tag team action(bet kazkaip nedaug tuo nusivyliau) tik patika tai kad jau gali signature atlikt (pvz su HBK uzsoki ant priesa ir jis savaip pasikelia nuo zemes pasokdamas tas man patiko)

Ne į temą

O save failed pas mane ir fake 16mb tai nera problemos gal pas tave didesne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Perejau visus Road To WrestleMania, bet jei nezinot su kuriuo kovotoju zaisti, tai rekomenduoju Chris'a Jericho, bene idomiausias storyline'as :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo Chriso storylainas tikrai neblogas, ipusejau jy zaisti. bet yra viena LABAI liudna naujiena - Nesveikas glitch'as.

 

Kai loshi Elimination Chamber, negali oponento irish whipint i kampa daryt corner moves'u ir negali paprastai uzlipti ant turnbuckle. tai yra AFIGIENAS minusas ir nesveikai aplaidus glitchas kuris yra visose konsolese. Viskas butu kaip ir OK su SVR'09 ir galvojau pereiti nuo SVR'06 ant 09, bet jei kokiu nors budu sis glitchas nebus pataisytas - bye bye SVR'09... :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jo Chriso storylainas tikrai neblogas, ipusejau jy zaisti. bet yra viena LABAI liudna naujiena - Nesveikas glitch'as.

 

Kai loshi Elimination Chamber, negali oponento irish whipint i kampa daryt corner moves'u ir negali paprastai uzlipti ant turnbuckle. tai yra AFIGIENAS minusas ir nesveikai aplaidus glitchas kuris yra visose konsolese. Viskas butu kaip ir OK su SVR'09 ir galvojau pereiti nuo SVR'06 ant 09, bet jei kokiu nors budu sis glitchas nebus pataisytas - bye bye SVR'09... :D :D

Tai tiesa, bet nemanau, kad reiktu pulti atsisveikinti su siuo zaidimu, del vieno glitch'o, nebent esi didelis Elimination Chamber fanas :D

 

Ne į temą

P.S. Kaip manai kuris is sesiu itariamuju yra Masked Man ? :D As prisipazinsiu pradedant zaisti numaniau kas jis, bet neatspejau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Butent dalykas tas kad as 99% laiko zaidziu butent Elim Chamberi, visada! Kartais HIAC ar TLC, bet daugiausia tik Elimination'a. Tat man tai buvo sushiktas geimas kaip reikiant su tokiu neturiu zodziu kokiu bugu blin :/ Nezinau, nesivarginau unlockint nieko kad taip nutiko. Vis dar tikiuosi, kad NTSC versija stebuklingai netures to bugo. Na o jei tures - lauksim SVR10, dammit, 3 metus is eiles liksiu dar prie SVR 06 :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kodel bet man svr 09 labai nuvyle. tikrai nezinau kodel bet man nepatinka atrodo viskas gerai bet man atrodo kad naujoji dalis pati sudiniausia. 08 zymiai labiau patiko :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joa sutinku su impaler labai nervina kad negali lipt ant turnbuckle..Man irgi labiausej Elimination chamber nu gal dar biski falls count anywhere..Seip buwau didziausias SvR06 fanas kj seniau turejau ps2 o ne db kazkaip vietoj SvR06 traukia SvR09 prisikuriau cawsu ir feudus gaminu xD Sejp zaidimas tikrai geras bet Here Comes The Pain,SvR06 visada isliks geresni... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.