lewa

Keli klausimeliai del ez-flash'o....

Rekomenduojami pranešimai

Turiu va sitokia problema.... Neseniai gavau Ez-flash'a na irasiau ten i kortele moonshell ir shell wisi zaidimai weikia bet wat su keliais problemos pvz.:
atsisiunciau is nds-roms.com va sita zaidma 0133 - Madagascar (E).zip ir zaidimas neissisaugo jo seivai nzn kodel bandziau siustis skirtingas versijas ir usa ir eu ir vistiek nesisaugo SAVE kataloge viskas ok .sav failas susikuria bet pats zaidimas neissisaugo plz HeLpP!!! :)
Turiu dar du klausimus kam reikalingas shell nelabai suprantu? as bandziau ji istrinti ir be jo puikiausiai weikia dar buvau rades skin.txt(moonshell/skin/skin.txt) ir ten parasyta: Please copy the *.BMP/skin.ini file onto the shell folder of CF/SD/EXFS. nelabai supratau ka jis nurodo? ka reik padaryti?
Antras klausimas kaip instaliuoti tema i ez-flash'a? noriu wa sitos http://www.ndsthemes.com/themes/details/ezflashv/49e70c0e09
Laaabai dekui uz atsakymus!!! :) :) :)

Zmones laukiu atsakymu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Atsinaujink Kernel iki naujausios versijos :)

2.Shell yra multimedia palaikymas.

3.Nu tai parsisiūsk šia temą ir Drag&Drop į Shell arba Moonshell.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Atsinaujink Kernel iki naujausios versijos ;)

2.Shell yra multimedia palaikymas.

3.Nu tai parsisiūsk šia temą ir Drag&Drop į Shell arba Moonshell.

na del kernelio.... pas mane berods ir yra naujausias http://www.ezflash.cn/software.htm wat sita 1.89 o gal yra naujesniu gal galetum td duoti linka?

ir dar ar ta tema tiesiog imest i moonshell ar i moonshell/skin? dekuj :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hehe, dėl temų nežinojau, reiks ir man pasidaryti ką nors su temomis :-) Dėkui už info ;-)

 

EDIT: Įsikėliau vieną temą, bet tik gaila kad tik per viršutinį ekraną rodo, o apačioje niekas nepasikeitę... :|

Redagavo Kaifas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hehe, dėl temų nežinojau, reiks ir man pasidaryti ką nors su temomis :-) Dėkui už info ;-)

 

EDIT: Įsikėliau vieną temą, bet tik gaila kad tik per viršutinį ekraną rodo, o apačioje niekas nepasikeitę... :|

Ne į temą

Pasižiurėk, ar failų pavadinimai nėra skirtingi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ezflash.cn visada naujausia versija yra, o skiną mesk ten, kur failai atitinka :P

O klausyk ar yra naujesniu negu 1.5 shell wersiju jej yra gali duot linka? nes niekur nerandu :whistling:

Ir beje vistiek man nesisejwina :P wiska isbandziau gal ce blogas flashas? o gal zn kas dar gali buti? :D

Redagavo lewa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man karta naujai yrasyto zaidimo nepaleido del atminties... Buvo laisva kokiu 50kb. Negalejo sukurti save... istryniau pora nezidziamu zaidimu ir viskas veikia...

Redagavo kosmosasLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.