Rekomenduojami pranešimai

pabego nuo God of War :D bet gerai kad isleidzia tada kai tustoka rinkoje, cia tik geriau paciam zaidimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek galima nukeldineti...jau visi prisibijo cyberpunk likimo.

 

na gal ir gerai, jau geriau suzaisti sukurta "tobulai" nei poto skustis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi girdėjau, kad šitą ir dar kelis žaidus nukėlė dėl to god of war. Man tai visiškai keista, nes tas sonios žaidas man visai negirdėtas ir iš pažiūtos chuinia atrodo. Va toks uncharted tai net ir man girdėtas ir matos kad gan nebloga Laros Kroft kopija. O tas gadas tai žaidas kokių daug panašių matau ir net niekada neišbandau. ?

Ai , tiesa god of war istorija praktiškai kopija last of us viens prie vieno, tai sony bojam patiks ?

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

God of War - legendinė serija, dar nuo Playstation 2 laikų. Kaip galėjai negirdėti? Jau God of War 2018 metų kiek gerų atsiliepimų turėjo, tai dėl to ir prisibijo leisti vienu metu su sekančia dalimi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-08-22 14:18, jerry parašė:

Man tai visiškai keista, nes tas sonios žaidas man visai negirdėtas ir iš pažiūtos chuinia atrodo. Va toks uncharted tai net ir man girdėtas ir matos kad gan nebloga Laros Kroft kopija. O tas gadas tai žaidas kokių daug panašių matau ir net niekada neišbandau. ?

Ai , tiesa god of war istorija praktiškai kopija last of us viens prie vieno, tai sony bojam patiks

Čia tu gerai nusišnekėjai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-08-22 14:18, jerry parašė:

Aš irgi girdėjau, kad šitą ir dar kelis žaidus nukėlė dėl to god of war. Man tai visiškai keista, nes tas sonios žaidas man visai negirdėtas ir iš pažiūtos chuinia atrodo. Va toks uncharted tai net ir man girdėtas ir matos kad gan nebloga Laros Kroft kopija. O tas gadas tai žaidas kokių daug panašių matau ir net niekada neišbandau. ?

Ai , tiesa god of war istorija praktiškai kopija last of us viens prie vieno, tai sony bojam patiks ?

Čia tai didžiausias bullshit ką skaičiau nuo plokščios žemės teorijos laiku :D :D :D 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad nukele del God of War tai realu. gotham city irgi paankstino. praktiskai tuo laikotarpiu didziausia zaidimu platforma bus susikoncentravus i God of War. tai normalus kad leidejai pasidare atstuma, nes pardavimai nukentetu, o didziausi pardavimai buna pirma menesi.
ziuresim ar God Of War pramus 5M kopiju per 3 dienas, labai realu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Diavs parašė:

Na, tinginiai, kur atsiliepimai?

Ne visi tokius žaidžia:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Javelin parašė:

Ne visi tokius žaidžia:)

Gedunex jau su platina mačiau sėdi ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, Diavs parašė:

Gedunex jau su platina mačiau sėdi ?

Ne divai, true geimeris jis:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.