Mldc

Priklausomi
 • Pranešimai

  97
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%

Mldc paskutinį kartą laimėjo Sausio 1 2018

Mldc patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

170 Labai gera

4 sekėjai

Apie Mldc

 • Rangas

 • Gimimo data 1995.10.13

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  Esu didelis Dragon Ball fanas. Kartu esu Half-Life, Portal bei World of Warcraft fanas. Iš muzikos daugiausiai klausau David Bowie, The Beatles, Black Sabbath.
 • Lytis
  Vyras
 1. Aš irgi dabar pabandžiau, tačiau neduoda pakomentuoti šaukyklos, paspaudus "atsakyti" meta į mano profilį. Taip pat nesuprantu, kaip reikėtų pačiam šaukyklos postą padaryti. Žinoma gali būti, kad dar tiesiog neradau kaip, nes esu per daug senamadiškas
 2. Nemanau, kad naują konsolę galima labai smarkiai suspausti. Į laptopus deda mobile CPU ir GPU skirtus tik nešiojamiems kompiuteriams, jie mažiau kaista, tačiau turi žymiai mažiau galios. Į konsoles, kai jos būna naujos deda normalius procesorius, galbūt ne high-end lygio, bet pakankamai galingus, tad jie kaista ir jiems reikia aušinimo, o kuo didesnis korpusas, tuo yra geriau su aušinimu. Jeigu į laptopus sukištu tiek daug galios, kiek PC jie tiesiog perkaistu, arba reikėtu investuoti didelius pinigus į aušinimo sprendimus. O tai būtų nelabai protinga, nes laptopai nėra skirti žaidimams. Nesvarbu, kad jie vadinasi "gaming laptop", galios skirtumas su dėžėmis yra tiesiog per didelis. Žaidimai yra tik dėžėms arba konsolėms, kurios turi sąlyginai pakankamai galios, svarbu dar tai, kad žaidimai konsolėms yra specialiai optimizuoti, dėl ko išspaudžia žymiai geresnius rezultatus su silpnesnėmis konfiguracijomis nei atitinkamų specifikacijų PC. Aš asmeniškai nenorėčiau konsolės labai plonos, nes būtų problemų su kaitimu, man geriau didesnis griozdas, bet pilnai funkcionuojantis.
 3. Aš nežinau ar čia taip turi būti, ar čia po rolių keitimo taip pasidarė ir man dabar tai nepriklauso, bet praradau vieną funkciją, kurią turėjau nuo pat užsiregistravimo. Nematau, kas palaikino kieno nors postus. Kažkaip trūksta šito dalyko
 4. Aš irgi nuo 2011 metų ir nesu maniakas, tačiau sąžiningai nemanau, kad man priklauso juo būti, per mažai rašau forume, man labiau patinka kasdien apsilankyti ir pažiūrėti kas naujo, negu aktyviai diskutuoti, tai aš vos ne stebėtojas jeigu pagal pavadinimą . Ir šiaip džiaugiuos, kad bent jau ne naujokas esu
 5. Serialą paskutinį kartą mačiau tuo metu, kai išėjo paskutinė serija, buvau daug ką pamiršęs, tačiau filmui tereikėjo esmę žinoti, be smulkių detalių ir sakyčiau jis labai pavykęs. Jis gi nebuvo skirtas žmonėms nemačiusiems serialo. Jis yra skirtas fanams, kaip tesinys parodantis Džesio likimą. Kai neturėjau iliuzijų, jog čia bus kažkas daugiau, man šis filmas patiko, atrodo netgi prasmingas, taip pat galas man visai patiko, jaučiausi, jog kartu su filmu pasibaigė ir istorija, man net geresnė pabaiga negu serialo, kuri buvo šiek tiek rush'inta.
 6. Nemanau, jog pakeitus kreipimasi kasnors labai pasikeistų ar žmonės tą labai pastebėtų. Aš asmeniškai pastebiu kituose puslapiuose kreipimasį tik tuo atveju jei jis nėra kultūringas ir būna panašu kaip rašė Haze. Tada tikrai būna nemalonu, tačiau šiame puslapyje tas manau tikrai negresia, tad tiesiog kultūringas kreipimasis pirmu asmeniu žalos nepadarytų, tačiau ir pliuso nelabai duotų, tad balsavau tiesiog už taip kaip yra dabar.
 7. Įspėjimo čia nesu gavęs, bet manau jog per amžius laikytis įspėjimus nėra pagrindo, iš patirties buvimo administratoriumi kitame puslapyje sakau, jog kai kurie nariai netyčia suklysta arba pasimoko ir daugiau įspėjimų nesirenka. Mano buvusiame puslapyje buvo įspėjimų sistema kurioje dedant nariui įspėjimą reikėdavo įrašyti kiek laiko tas įspėjimas galios. Pasibaigus įspėjimo terminui jis automatiškai dingdavo be pėdsakų, nebent buvo uždėtas amžinas įspėjimas už labai rimtus nusižengimus. Surinkus 5 įspėjimus būdavo automatiškas banas, o jeigu kurio nors įspėjimo termino galiojimas pasibaigdavo, narys automatiškai būdavo atbanintas.
 8. Sunku pasirinkti tą vienintelę grupę. Turiu rinktis iš The Beatles, David Bowie, Black Sabbath ir daugybės kitų. Tačiau kogero rinksiuos The Beatles, vistik tėvo dėka jų klausant užaugau, jie man labiausiai patinka ir prašviesina gyvenimą. Jų jaunatviška, energinga, nuotaikinga, kartais liudna muzika padaro mano gyvenimą šviesesniu, nuima visas depresijas, liudnas mintis. Jų paklausius norisi tiesiog džiaugtis gyvenimu. Ateityje, juos leisiu savo vaikams, kaip kadaise juos man leisdavo tėtis...
 9. Galiu mėnesiais kasdien repeate klausyti ir ji nenusibosta. Kogero mano labiausiai repeatinta daina. Daina su kuria užsikabinau ant David Bowie muzikos. "My mama said, to get things done, you'd better not mess with Major Tom"
 10. Pliusų, minusų sistema mano nuomone būtų minusas, nes tai galimai varžytų diskusijas. Nes jeigu norėtusi su kuo nors forume nesutikti ir pareikšti savo nuomonę, didelė tikimybė, jog vien dėl nuomonės gali gauti minusą, nebūtinai kąnors blogo pasakęs. Ir šiaip būtų geras trolių įrankis minusuoti visus iš eilės.
 11. Šaunu! Net nesitikėjau, jog bus taip greitai sureaguota. Šaunus darbas!
 12. O Valves nebus šių metų E3? viltis yra durnių motina...
 13. Nežinau kiek tai yra pačios forumo sistemos problema, tačiau manau, tai jog jeigu forume narys yra ilgiau nei keli metai, jis neturėtų būti forumo grupės traktuojamas kaip naujokas. Užsiregistravau 2011 metais, lankausi praktiškai kasdien, tiesiog nesu tas kuris mėgsta labai dažnai reikštis, jeigu neturi subrandintos minties, tačiau forume esu naujokas. 8 metai man rodos jog truputi per daug būti naujoku. Aišku suprantu, jog reikia 150 žinučių parašyti, jog tapti nariu, tačiau taip pat aš manau, jog esu parašęs daugiau negu 74 žinutes, kurias dabar rodo tad čia kažkiek neaišku, nors gal taip ir yra, tačiau tai mane stebintu, nes turiu 165 laikus iš 74 žinučių, kas yra kažkiek keista. Žinoma galėčiau lengvai prispaminti tas likusias žinutes, tačiau man nepatinka pilstyti iš tuščio į kiaurą, rašant tada, kai neturiu ką pasakyti, kartojant ką kiti jau yra pasake. Čia kolkas toks mano pastebėjimas kas galbūt yra negerai puslapyje, nors tai yra praktiškai menkniekis ir nežinau net ar būtina tai taisyti. Jeigu dar kąnors sugalvosiu parašysiu.