Suveln

Maniakai
 • Pranešimai

  273
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  21
 • Atsiliepimai

  0%

Suveln paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 7

Suveln patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

195 Labai gera

1 sekėjas

Apie Suveln

 • Rangas
  PIXELIO GADYNË
 • Gimimo data 1994.06.13

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  elektroninė muzika, video žaidimai, anime, neholivudiniai filmai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS3, PS2, PS Vita, 3DS
 • PlayStation Network ID
  Suweln

Paskutiniai lankytojai

1.212 profilio peržiūros
 1. oi, siaubingai gaila, kad pardavei. būtų geras archyvas. žinoma, gerai būtų bet kokie numeriai. jei tik nesunku ir laiko yra skenavimui. jei pasirašai, tai informuok kokie numeriai pas tave. pats turiu kelis iš 2004 metų, bet jau nebeskaitomos būklės jie, nes vaikystėje labai daug varčiau, tai suplyšę
 2. na, Bloodborne remeiko tai tikrai nebus
 3. malonu, ačiū už palaikymą. situacija tiesiog nejuda. jei turi žurnalus, skenerį ir daug laiko, tai padarytum didelę paslaugą daugeliui. @liencasna, mano fronte tai nieko nevyksta. aš turiu keletą numerių iš senų laikų, bet jie prastos būklės. projekto nenutraukiu, bet kol kas jis hibernacijos būsenoje.
 4. jau perėjau. vienoj vietoj biški per sunku buvo, tai ant easy pasidariau ir damušiau. dabar visi GOW pereiti pagrindiniai. reikės ir tuos kur ant PSP buvo kurti su PS3 kada nors peržaist. o Yakuza 0 ir Kiwami 1 pereiti seniai, labai geri. planuose ir kitos Yakuza dalys pradedant 3.
 5. God of War II žaidžiu. gal šiandien pereisiu, jei iki paryčių užsižaisiu -- bus matyt. šiaip tikrai žaidimas kokybiškesnis ir didesnis, nei pirma dalis. mechanikos sutvarkytos. vienintelis iš pagrindinių serijos dalių, kurio nesu įveikęs.
 6. jau nežinau kelintą vakarą nepaleidžiu iš rankos 3DS. kažkurią naktį iki paryčių pražaidžiau. mano supratimu, tai yra pati brandžiausia ir rimčiausia handheld konsolė, kokią man tekę laikyti rankose. tiesiog dievinu šitą aparatą. be galo didelį susižavėjimą sukėlė Kirby: Planet Robobot ir Kirby Battle Royale demonstracinės versijos. na, automatiškai Kirby patapo vienu mėgstamiausių veikėjų video žaidimų pasaulyje ir turiu didelį norą išbandyti pilnas šių žaidimų versijas, o kiek dar nepabandytų Kirby ir kitokių veikėjų demo ir pilnų žaidimų ant 3DS manęs laukia. aš jau net nekalbu apie begalybę įdomių, gilių ir sudėtingų jRPG. žodžiu, pasiėmu į rankas 3DS ir nebenoriu daugiau nieko kito. iš visomis prasmėmis paprastesnių žaidimų, su PS3 pažaidžiu Uncharted 2. nu gal ir nieko, nors ne visai mano arbatos puodas čia. iš įdomesnių didelių žaidimų taip pat su PS3 žaidžiu DRAKENGARD 3. NieR1 paliko labai didelį įspūdį ir mėgaujuosi viskuo, prie ko yra prisilietęs Yoko Taro. man Drakengard netgi įdomiau už Bayonetta kažkaip. na ir dar krūva nepereitų tiek originalių, tiek piratinių žaidimų laukia...
 7.  

  Kalbame apie mums įsiminusius senus, gerus, tačiau daugelio pamirštus žaidimus. Jei klausantis kilo noras mums ką nors papasakot, pritarti ar pasiginčyti, praneškite ir pakviesime Jus į antrą šio pokalbio dalį!

  1. Suveln

   Suveln

   Soundcloud: 

    

   Mixcloud: 

    

   VIDEO YOUTUBE BUS VĖLIAU

  2. Suveln

   Suveln

   VIDEO: 

    

 8. Pats nežaidžiu ir artimu metu žaisti neketinu, bet stebint daugybę gameplay video, susidarė nuomonė, kad... žaidimas yra kur kas mažesnio biudžeto, nei ankstesni serijos žaidimai. tai jau nėra tas AC, kokį mes įpratome matyti ir jei Origins papirko savo grožiu, kova ir Egiptu, o kitus žaidėjus Odyssey papirko savo dydžiu, aš neįsivaizduoju ką galėtų papirkti Valhalla. nieko prieš mažo biudžeto žaidimukus neturiu, tiesiog AC yra ne tai. istorija manęs irgi nelabai palietė ir pasirodė neįdomi. trūksta kažkokio gylio. vartotojo sąsaja sukurta labai mėgėjiškai, bet čia skonio ir estetikos reikalas. overall, Valhalla neatrodo kaip naujas, pilnavertis AC žaidimas. greičiau kaip spin-off. tai jau nebėra pramoginė ir kokybiška realios ir išgalvotos istorijos samplaika, nuo ko viskas ir prasidėjo.
 9. taipogi vakar užbaigiau God of War (2005). norėjau visą peržaisti, bet radau savo senus saves, kur netoli pabaigos ir užbaigiau. superinis žaidimas. dabar nusprendžiau ASSASSIN'S CREED III peržaisti. nepamenu, ar perėjęs aš jį, nors žaista tikrai daug. labai geras žaidimas, vienas geresnių serijoje.
 10. man tai LABAI nepatiko DMC5. aišku, fanai sako, kad gilus gameplay ir aš manau jie teisūs. bet kur gotika? kur geras, atmosferiškas soundtrackas? kur įdomesni kameros kampai? galų gale, kaip jau sakyta, kur laisvė? visiškai jokių jausmų nesukėlęs žaidimas, orientuotas į labai jaunus paauglius su savo kvailais, edgy veikėjais.
 11. perėjau BORDERLANDS 1. labai keistas žaidimas, taip ir nesupratau, kas jis toks nori būti. pabaiga išvis belenkas jau :D. bet bendrai paėmus, labiau patiko, nei nepatiko. nors dažnai nervino tai, kad man primindavo vis ką aš turiu daryt. reikės ir kitas dalis peržaist.
 12. mažai žaidimų žaidžiate, jei platinas renkate... :D pas mane kai sąrašai ir planai dideli, nėra kada completionist būti. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 1
  2. benon8

   benon8

   as tai negaliu uzmigti, mane kazkoks kirminas grauzia kai zinau kad zaidimas ne iki galo uzbaigtas :D

  3. pspgamer

   pspgamer

   Kai vien tik ant PS4 turiu apie 40 geimu, ir dar turiu nemazai kitu konsoliu, tai daugumos geimu net nepereinu. Ir taip zaidimai siais laikais ilgi.

  4. Suveln

   Suveln

   aš tai daugumą pereinu, prie kurių rimtai prisėdu, bet platinų rinkti dar nesugalvojau :D

 13. įsijungiau VAGRANT STORY. nerealus game. nieko panašaus nėra sukurta. įdomu, kokia kaina jo originalaus...
 14. Pixelio Gadynës podcastai sugrįžta su trenksmu! Helovino proga prisimename mums įsimintiniausius siaubo žanro žaidimus. Linkime malonaus klausymo! 

   

 15. Pixelio Gadynës podcastai sugrįžta su trenksmu! Helovino proga prisimename mums įsimintiniausius siaubo žanro žaidimus. Linkime malonaus klausymo! Podcaste dalyvauja: Edvardas AKA Valtel[ė], Eduardas AKA Sebastianas ir Dainius AKA Mankis. Fone jūsų ausis pjauna Haunted Corpse albumas "Dirges for the Undead". Soundcloud: Mixcloud: https://www.mixcloud.com/Pixelio_Gadynë/pixelio-gadynë-podcast-siaubo-žaidimai-halloween-special/