savage2

Su kokiais įrenginias rašot X360 žaidimus? Nec, Samsung?

Rekomenduojami pranešimai

is visko kas matyti, tai didziausia problema "LITE-ON" uzrasas (kitu nesuprantu). matau, kad bandei kepti FORZA, tai as sita image sau issikepiau sekmingai, todel images geras. pabandyk su CloneCD, jei problema kartosis, kiek pamenu viena errora su imageBurn kazkuo panasu buvau gaves ir as, bet dabar jau nepasakysiu, ar tikrai toks buvo. perejau prie CloneCD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NEC ND-3550A gales irasyt DVD+DL ir veikia... Pabandysiu lite-on...

Redagavo XBOX_360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galietumet kokiu instrukciju numesti kaip viska reikia daryt kad isirasyt zaidima normaliai ;) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiskaityk geriau forumo temas ir rasi viska

http://www.playmanija.net/xbox360/p2003_ac...03_glossaryid/1

Na viska pasidariau taip kaip parasyta, bet paspaudus ant to .dvd ir kai numet i ImgBurn programa man ismet tokia lentele:

Invalid or unsupported file format!

Reason: First image file part is less then 2048 bytes in size.

 

Cia ant Halo 3 taip rasi :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na viska pasidariau taip kaip parasyta, bet paspaudus ant to .dvd ir kai numet i ImgBurn programa man ismet tokia lentele:

Invalid or unsupported file format!

Reason: First image file part is less then 2048 bytes in size.

 

Cia ant Halo 3 taip rasi :angry:

tai koki tu cia halo 3 atsisiuntei pasitikrink,gal ne zaidima o kokia lempa :P ,reik ziuret ka siunti,siaip viskas buna gerai jei geri tinkami failai buna,o beje reikia ziuret ir koki fw turi dar,kad nebutu zaidimas be staealth,o tavo fw reikia sito ir gausis grybas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai koki tu cia halo 3 atsisiuntei pasitikrink,gal ne zaidima o kokia lempa :P ,reik ziuret ka siunti,siaip viskas buna gerai jei geri tinkami failai buna,o beje reikia ziuret ir koki fw turi dar,kad nebutu zaidimas be staealth,o tavo fw reikia sito ir gausis grybas

Katik issiaiskinau su to torentu, parsisiunciau teisinga viena failiuka ir viskas ok dabar :angry:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaitai gido iki galo, nes:

 

Pastaba: Dažniausiai gali būti taip, kad atsisiuntę ir išarchyvavę relyzą turėsite du failiukus: IMAGE.000 ir IMAGE.DVD. Tuomet atsidarome IMAGE.DVD failiuką su Notepad'u ir įsitikiname ar jo turinys yra toks:

 

LayerBreak=1913760

IMAGE.000 (o ne IMAGE.ISO ar pan.)

Su Halo 3 atveju ten buvo .DVD failiuko viduje bone.iso rodos (ar tai bone.000), tai tereikėjo atsidarius tą .DVD failiuką su Notepad'u pakeisti į image.iso (arba image.000, tiksliai nepamenu) :angry:

Redagavo ZeaLot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaitai gido iki galo, nes:

Su Halo 3 atveju ten buvo .DVD failiuko viduje bone.iso rodos (ar tai bone.000), tai tereikėjo atsidarius tą .DVD failiuką su Notepad'u pakeisti į image.iso (arba image.000, tiksliai nepamenu) :angry:

Jo buvau as pakeites ta failo pavadinima kaip tutorial buvo rase, tik kad pabaiga padariau .dvd o ne .iso :P Ir beje idejus zaidima man parasi kad reik updeit kazkoki padaryt norint paleisti geima, as ji padariau pasileido zaidims, bet ar nieko blogo negal buti kazin nuo to updeit, gal ten microsoft kokia apsaugos sistema kuri gali uzlenkti mano x360 :P ?

 

 

EDIT:

 

Iskilo problema su halo, viskas pasileidzia, veikia custom games, forge bet bandant paleisti solo game ismeta lentele kad negali paleisti jo :P vakat darant verify ties 50% ismete lentele kad kazkas buvo blogai. Kame bieda galietu but? Naudojau Philips dvd, irasymo irenginys senokas Lite-on (kogero cia ir beda). Ar verta bandyt dar karta isirasyt ji ?

Redagavo LTU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.