OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki norejau paklausti ar butu imanoma pasijunkti i live su xbox 360 2.0 LT kad atsisiust kodekus ir negaut bana ar kad nepanaikintu fw dashbordas 2.14719 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noreciau paklausti,noriu atsisiusti MW3 update, bet kaskur girdejau kad kai siunti update gali gaut bana. Mano dashboard versija naujausia, FW LT 3.0. Kaip manot gausiu bana ar ne, daryti update ar ne?

 

Sorry uz durnus klausimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negausi.

 

P.S Durnus klausimus uzdavineja durni zmones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai mano xbox 360 2.0 LT. Pirma syk banday junktis i live ir praso updaito ar sis updaitas panaikins mano fw ar ne?

Redagavo NGSVYTAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai mano xbox 360 2.0 LT. Pirma syk banday junktis i live ir praso updaito ar sis updaitas panaikins mano fw ar ne?

 

Tai priklauso nuo tavo dashboard'o versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 3.0 LT. panaši situacija: pirmą kartą noriu jungtis į live - prašo update. jei updatinsiu, ar nedings flash'as?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba, turiu XBOX 360 slimą flashintą. Tai vat norėjau paklaust, o kaip dėl DLC? Tarkim Elders of scrolls V: Skyrim turiu (neoriginalu), ir norėčiau parsisiūsti kokį papildą kaip "Dawnguard" už MS pointus, rizikinga būtų? Ir išvis baisu yra su flashintu į Live jungtis, bet ar didelė tikimybė kad pagaus ir pnš?

Redagavo hanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau nebebanina gali jungtis. As pats turiu visus skyrim'o DLC (neskaitant dragonborn) tik tiesa skyrim pas mane legalus. Bet pvz bf3 dlc pas mane yra (bf3 neoriginalus). Vnz nebijok, seip sansu yra kad bus banas bet kaip sakiau siuo laiku nebanina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau nebebanina gali jungtis. As pats turiu visus skyrim'o DLC (neskaitant dragonborn) tik tiesa skyrim pas mane legalus. Bet pvz bf3 dlc pas mane yra (bf3 neoriginalus). Vnz nebijok, seip sansu yra kad bus banas bet kaip sakiau siuo laiku nebanina.

 

Puiku! O dėl to kad žaidimas nelegalus, nekils problemų? Redagavo hanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei konsole nufashinta ir zaidimai su abgx'u sutvarkyti, tada nera dideles rizikos, gali jungtis i live Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kaip yra su "Halo 4", ar dar baninami žaidėjai žaidžiantys šį žaidimą online - multiplayer?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu viska esi susitvarkes normaliai tai pakankamai saugu bet ne 100%.Kaip sakoma bijai vilko neik i miska...

 

Sent from my ragelis using tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.