OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Negali. Jei padarytas RGH - live gali pamirsti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isskyrus dual boot atveji, bet tada vistiek negalesi tik is HDD zaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Banina bangom, jai turi flaga tai gali per banga gaut Bana... Bet laabai senai bebuvo bananu bangaa !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bananu kujis nesenai buva kai dauguma gava bananus uz tai kad zaide halo 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MS pilnai atsisakė banų bangos, apie tai pamenu kažkas rašė "tipo iš ms darbuotojų", dabar tikrai neraščiau source, bet jei rasiu įdėsių.

piratavimas ant konsolių sudaro minimalu procentą, tai nežino nebent beraščiai - pagrindinė problema, yra originalių žaidimų perpardavimas, kitaip sakant second-hand, nuo to žaidimo leidėjai kenčia labiau, bet daug maž šia problema pavyko išspręsti su online pass.

dabar prie banų: 2009 metais, gavo vos nevisi čia sėdintis banus ant konsolių nuo ms įskaitant ir mane, išviso jie užbanino apie ~500 000 vnt ir sugadino po to sau stipriai reputacija.

2011 metais, dauguma irgi gavo banus, bet jau savo profiliams, įskaitant ir mane - nes žaidėm tuo metų GOD žaidimus (buvo triukas, kaip buvo galima pažaisti arcade ir dlc žaidimus be JTAG konsolių)

2012 metais, gavo banus ant konsolių žmonės, dėl savo kvailumo ir idiotiško mastymo. nuleakino Halo 4, kuris turi oficialiai pasirodyti tik lapkričio 6 dieną, o jie lindo į live, žaide online, todėl čia ir idiotui aišku, kad brangiausią MS projektą Halo 4 bandys apsaugoti banais.

šiaip niekas niekada nėra 100% įsitikinės, kad negaus bano. velnias žino, ką mąsto MS - dėl mano viršutinio sakinio, kad MS nebedalins jau banus ne mano nuomonė, ten tiesiog viskas buvo parašyti įtikinama ir aš iš dalies to tikiu. nežaisk žaidimus prieš pasirodant datai, praleisk pro abgx programa prieš rašant ir įsitinkt, kad praėjo verify, ir rašyk su iHAS dvd romu.

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MS pilnai atsisakė banų bangos, apie tai pamenu kažkas rašė "tipo iš ms darbuotojų", dabar tikrai neraščiau source, bet jei rasiu įdėsių.

piratavimas ant konsolių sudaro minimalu procentą, tai nežino nebent beraščiai - pagrindinė problema, yra originalių žaidimų perpardavimas, kitaip sakant second-hand, nuo to žaidimo leidėjai kenčia labiau, bet daug maž šia problema pavyko išspręsti su online pass.

dabar prie banų: 2009 metais, gavo vos nevisi čia sėdintis banus ant konsolių nuo ms įskaitant ir mane, išviso jie užbanino apie ~500 000 vnt ir sugadino po to sau stipriai reputacija.

2011 metais, dauguma irgi gavo banus, bet jau savo profiliams, įskaitant ir mane - nes žaidėm tuo metų GOD žaidimus (buvo triukas, kaip buvo galima pažaisti arcade ir dlc žaidimus be JTAG konsolių)

2012 metais, gavo banus ant konsolių žmonės, dėl savo kvailumo ir idiotiško mastymo. nuleakino Halo 4, kuris turi oficialiai pasirodyti tik lapkričio 6 dieną, o jie lindo į live, žaide online, todėl čia ir idiotui aišku, kad brangiausią MS projektą Halo 4 bandys apsaugoti banais.

šiaip niekas niekada nėra 100% įsitikinės, kad negaus bano. velnias žino, ką mąsto MS - dėl mano viršutinio sakinio, kad MS nebedalins jau banus ne mano nuomonė, ten tiesiog viskas buvo parašyti įtikinama ir aš iš dalies to tikiu. nežaisk žaidimus prieš pasirodant datai, praleisk pro abgx programa prieš rašant ir įsitinkt, kad praėjo verify, ir rašyk su iHAS.plm.lt/"]iHAS[/url] dvd romu.

 

O jei losiu be stealh verify, bet nesijungsiu i live, o po to kai jau pilnai abgx sutvarkys is naujo isirasysiu ta pati zaidima, ar bus saugu? Turiu omeny ar lieka xboxe kokie duomenys apie tai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lieka. as nesuprantu kam daryt taip kad butu nesaugu, daryk taip kaip reikia ir nepergyvensi del to bano. o cia prasideda isvedziojimai, mol gal as pabandysiu anaip, gal cia nieko blogo, gal neuzbanins ir tt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Ar imanomas Dalykas Kaip Xbox 360 Unban? :chan:

2.Jei Jo tai Ant Kokiu Xboxsu Fat Ar Slim? :sit:

3.Kiek Kainoja? :sit:

4.Ar Didele Tikimybe Lietuvoi Gauti bana zaidziant nelegalius zaidimus online su draugais? :sit:

5.Seniau liktais skelbimose maciau kad unban buvo lygtais po 60LT[neisitikines, gal draugas sake ] :sit:

 

 

 

Atsiprašau kad kuriu tokia pačia tema nes maciau buvo ju bet ne siu metu ir buvo kad vieni sako kad yra kiti nera :poker::chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Ar imanomas Dalykas Kaip Xbox 360 Unban? :chan:

2.Jei Jo tai Ant Kokiu Xboxsu Fat Ar Slim? :sit:

3.Kiek Kainoja? :sit:

4.Ar Didele Tikimybe Lietuvoi Gauti bana zaidziant nelegalius zaidimus online su draugais? :sit:

5.Seniau liktais skelbimose maciau kad unban buvo lygtais po 60LT[neisitikines, gal draugas sake ] :sit:

 

 

 

Atsiprašau kad kuriu tokia pačia tema nes maciau buvo ju bet ne siu metu ir buvo kad vieni sako kad yra kiti nera :poker::chan:

 

unban neimanomas.

del bano tai tikimybe lygiai tokia pati kaip ir visam pasauly

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas unban berots tik HDD atrakindavo.

 

 

Taip kai gauni ban hdd uzsirakina ir visa jame buvus info perlitavus pora laiduku atgauni hdd taciau banas vistiek lieka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar po bano harda tik sugadina, bet jo neuzrakina gali ji susiformatuot ir jo funkcijomis naudotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paleidus XBOX konsole išmeta pranešimą prieinami sistemos atnaujinimai iš xbox Live.

noriu paklausti konsolė flešinta, ar galiu leisti updeitinti, nes jau atsibodo tas pranešimas.

Flešinau prieš savaite, tai nelabai išmanau ką daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.