OutSider

XBL Ban'as! Bendra tema visiems klausimams!

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane yra nufleshintas xbox'as į LT 3.0, ir aš labaaai norėčiau su juo palošti gta 5 online, galvoju pirkti xbox live 3 mėn, bet ar yra didelė tikimybė man ban gauti tiesiog žaidžiant GTA 5 online ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra nufleshintas xbox'as į LT 3.0, ir aš labaaai norėčiau su juo palošti gta 5 online, galvoju pirkti xbox live 3 mėn, bet ar yra didelė tikimybė man ban gauti tiesiog žaidžiant GTA 5 online ?

jau eidamas į šitą temą žinojau kad bus klausimas ar saugu. Jeigu žaidimą normaliai įrašai, tikimybė gauti baną yra nedidelė ( kiek žinau jau ilgą laiką niekas nėra gaves bano su flashinta konsole ). Ar saugu 100%? Ne, niekada nebuvo ir nebus. Visada yra tikimybė....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@busido95 neis tau naudotis dlc ant flashintos konsoles.

Aš klausiau ar banins ar ne, o ne - veiks ar neveiks, nes dabar skyrim žaidžiu su dlc, offline, įsirašęs į usb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš klausiau ar banins ar ne, o ne - veiks ar neveiks, nes dabar skyrim žaidžiu su dlc, offline, įsirašęs į usb.

tai pas tave gal jtag ar RGH ? Nes tik ant flashinto dlc nepažaisi iš flasho ,o jei su rgh bandysi į live jungtis iškart banas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas tave gal jtag ar RGH ? Nes tik ant flashinto dlc nepažaisi iš flasho ,o jei su rgh bandysi į live jungtis iškart banas .

Argi ne aiškiai parašiau?

Skyrim Disc 2, isoextract -> content per horizon į usb(suformatuotas per xbox), viskas veikia.

Čia tas pats ir su fallout 3/new vegas dlc's, forza. cod ghosts/gtaV install disc.

 

Taigi ne joks čia RGH, ir klausiu tik tu kurie tai pasidare ir ar negavo live bano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar banina XLive jeigu naudoji Skyrim dlc išextractintus iš .iso ir įkeltus į usb per Horizon?

Jau skupas tai pz, zaidima gauni nemokamai ant flesintos konsoles, tai bent jau sugebek centus sukrapstyt ant DLC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau skupas tai pz, zaidima gauni nemokamai ant flesintos konsoles, tai bent jau sugebek centus sukrapstyt ant DLC.

20Euru 1 DLC, čia tau centai?

Greit gausi banana naudojantis tokiu budu

Source?

Redagavo busido95

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien (2014.04.01) isejo naujas XBOX Live updeitas - saugus! Pasidomejau ir jau pats updeitinau ir kolkas viskas veikia (iXtreme LT+ 3.0).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@D3iv1s tu galvoji, kad del tokiu dalyku trolinciau :D, kad po balandzio 1d bajerio tektu nesti perfleshint DVD-Rom ir tai atsietu 40-50lt xD nu jo... Galejau patrolint, kad NESAUGU! Ir kai kurie bijotu updeitint, ir sedetu be Live, kol nesuprastu, kad bajeris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.