Magnitas

PC wireless webcam'as

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

Gal galite mane apsviesti. Pradejau dometis webcamais. Tada pradejau zvalgytis i wireless camus, bet nieko padoraus neradau. Ir siaip as nelabai suprantu wireless veikimo? Nes kiek ziurejau modeliu tai vistiek jungia prie PC

Mano klausimas butu, yra koks webcamas kuri galima butu prijungti ne prie PC pvz., o prie kokio maitinimo saltinio ir caminti wireless budu, t.y. Neporijungus prie PC gauti vaizda i PC? Galima ir per telefona ar tableta, bet mane labiau domina cam'as. Gal ir klystu, bet maciau ir foto aparatu kurie yra wireless ir per juos streameriai rodo save.

Zodziu apsvieskite. Thanks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieksas as. Net nepadekojau uz atsakyma, nors ir skaiciau ji. Aciu. pasidomesiu tavo siulomu variantu.

@narkata pasiziurejau ne viena video ir.. Nelabai man patiko. Reikia papildomai prisipirkti priedu, bet ir tai tu Live nelabai isgausi jeigu kamera nebus prijungta. Ir siaip tokio dalyko kaip Twitch'o OBS nepalaiko, kas man ir reikalinga. Aisku butu lengva tiesiog prijungti telefona ir atlikti ta pati, bet man naudoti telefona tokiam dalykui kazkaip nepraktiska. Norisi vistiek issiaiskinti ar yra wireless cam'as? Tiesiog noriu paprasto dalyko, kad vaizdas siustusi i PC be laidu. Sakykime taip, PC stovi vienam kambario gale, o Camas kitame gale. Prijungtas kad ir prie power banko, o vaizdas siunciamas i PC. Ka ir smart telefonu ar plansete isgauciau. ?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia tada belieka isigiti tau cctv kur nereiks tau pc bet tai tau kainuos čia jau labiau namų apsauga pvz reolink wifi camera, bet nežinau ar tau veiks su obs, aišku per per pc ir telefona galėsi matyti live, bet čia reik domėtis, man tik dabar toke mintis šovė, su cctv camera 

@Magnitas 

Dar variantas būtų toks iš pigiausių TP-Link Tapo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi rekomenduoju Reolink, turiu jų Reolink E1 kamerą. Kaina nesikandžioja, apps'as veikia gerai, motion detection norification'ai nebeveik nevėluoja, email alertai dėl judesio ateina akimirksniu.

Paieškoju internete galima rasti ir kuponą kokį minus 2 dolerių. Prieš kelias dienas pasiėmiau antrą tokią pat kamerikę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.