Magnitas

The Callisto Protocol

Rekomenduojami pranešimai

prieš 2 valandas, Džekeris parašė:

@Javelin Man atrodo, kad šis žaidimas tiesiog palaidos DP Remake :D 

Na palaidoti, nepalaidos, bet kad DS Remake žiūrėsis visgi kaip antrinis žaidimas, ypač tiems kas žaidęs originalų Dead Space, tai neabejotinai. Bet vistiek yra mano must have ir topų sąraše? Netgi esu nusitaikęs į kokį collectors etition, jeigu tokį išleis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 4 minutes, Džekeris parašė:

o iš naujo lošti nebeprisiverčiau :D 

Bus proga pradėti iš naujo su remake? Spooky?

Perėjau visus 3. Pirmas geriausias (imho)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel turi kazkas kazka laidot? tokiu zaidimu mazuma. jei kokybiskai abu bus padaryti, abu parduos daug kopiju.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na neaisku kiek skirsis isleistas zaidimas,bet kolkas is screenshot grafiskai net per gameplay padaryti kadrai dziugina. Graziai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex Ta prasme, kad DS tai nėra naujas žaidimas o seno prikėlimas naujam gyvenimui, o šis naujas ir gal iš pažiūros primena DS, bet manau bus daugiau parduota jo nei DS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 23 valandas, Džekeris parašė:

bet manau bus daugiau parduota jo nei DS

Visko gali būt. Svarbiausia kad abu išeitu laiku, nenukėlinėtu, baisiai norėsis visgi šiais metais sulaukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin Tikiuosi, kad nenukels, pre-order neskubėsiu, sulauksiu pirmą review, o tada pirksiu, DS sausį b** neramina mane tas faktas, kad per greit, nesenai tik teaser'is buvo, o jau turim ir išleidimą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Džekeris parašė:

tik teaser'is buvo, o jau turim ir išleidimą. 

Na jau kurį laiką dirba jie (EA Motive) prie jo, ne taip ir trumpai. Turėtu laiku išeit. Manau kad abų preorderinsių, gerų žaidimų mažai išeina šiais laikais. Jeigu DS būs geras Colletors edition, tai imsiu tokį (labai tikios sulaukti Issaco figulrėlės?) Dar dedu daug vilčių į RE4 Remake.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai atrode gameplay. man patiko. grafikele irgi puikiai. garsas geras. valdymas labai panasus i dead space.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per visą Geoff show Summer Game Fest 2022 , tai tik Callisto patiko toliau meh ir ant galo "bomba" kuri buvo nuleakinta valanda iki show :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia dar bomba, buvo zinomas faktas, buvo laukiama tik kur anonsuos. bet ir tai, negatyvumo anonsas ne kitaip. nuleakintas, 70$ uz 9 metu zaidima, be multiplayerio. isleido maza collectors edition ir tik amerikoje ?‍♂️

siaip Witchfire irgi gerai atrode, sudiniausia kad early access po 5 metu anonso :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex Įtariu viską susirinko anonsuot MS per savo xbox x bethesda showcase :D 

O kad tlou nevertas 70usd už remake čia faktas, man remastered užtenka :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra 4chan leakas apie m$, tikras netikras, bet labai realus pagal tai kas vyksta. manau kad m$ nemazai turetu buti susirinke indie zaidimu, is didesniu tai nezinau, Dragons Dogma 2 turetu parodyt, bet nebus exclusivas, gal Atomic Heart pamatysim? kojima cloud zaidimas turetu gal buti pagal gandus. bus bus ka parodys, skirtumas, kiek gameplay bus. 

Collisto Protocol multiplatformis. tikrai turetu gerai parsiduoti, is gameplay, tai gerai atrode. tikekimes nebus bug'ovas. tokio tipo zaidimai reti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.