Magnitas

The Callisto Protocol

Rekomenduojami pranešimai

2022-10-01 06:42, Džekeris parašė:

O ką pastebėjau, Kimiko  aktorė iš The Boys serialo žaidime.

The_Callisto_Protocol_Fukuhara.png

Karen-Fukuhara-The-Boys-has-been-assaulted-in-a-hate.jpg

o apie main character irgi pastebejimu bus? aktorius? :D @Džekeris

perziurejau Hollow steamer gameplay walkthrough. koks jums ispudis sio zaidimo?

matyt dead space pora dev'u studija pasiemus bus, nes man grynas dead space. gaila story line per trumpa. maciau youtube per 7h iveike =/

Redagavo Lauras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris ar turim panasiu zaidimu, kur tikrus zmones 'perkuria' i npc / main protagonist?

far cry pagrindinis agresorius is breaking bad, death stranding is walking dead aktorius ir tt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Lauras Na taip retas atvejis kai žymūs aktoriai dar ir main veikėjai būna, bet panašu, kad ši tendencija tik auga.
"David Harbour and Jodie Comer are Starring in a Horror Game" https://www.ign.com/articles/david-harbour-and-jodie-comer-are-starring-in-a-horror-game

Tikiuosi per TGA parodys :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli įspūdžiai apie Callisto Protocol. Pirmas - žaidimą pabaigiau ir man patiko. Žaidžiau ant maximum security, t. y. hard sudėtingumo lygio ir man užtruko apie 23 val. (tiksliau reikia pažiūrėt suvestinėje), o ne 7-8. 7-8, tai turbūt jeigu bėgi ant normal ir niekur nesidairai į šalis. Specialiai pradėjęs lošti neskaičiau kritikų review, nes pagal antraštes jau pamačiau kad daug neigiamų ir nusprendžiau negadinti sau nuotaikos ir įvertinti pačiam. Taigi jokios nuotaikos nesusigadinau ir žaidėsi su malonumu. Pats gameplay kokiam 7/8 - nieko naujo, išskyrus kad tave kaip ir verčia aktyviai naudoti artimą kovą ir atitinkamai praapgreidint keleta artimos kovos skilų. Ant hard resursai (kaip šaudmenis, taip ir kreditai patobulinimui) yra labai riboti iki pat galo ir tie kritikai, kurie teigia kad į galą jis pasiado lengvas, neteisus. Pagal jų aprašymus įtariu kad visi perėjo ant normal, su hard net ir su upgreidintu persu ir ginklais užtenka poros priešu vienu metu ir neapdairaus judesio kad tave pribaigtu, miriau tolko tak, nors žaidžiu +/- normaliai. Į antrą žaidimo dali priešai aktyviai mutuoja real time pasidarydami žymiai stipresni. Hororo ir garsu ten tikrai užtenka, na gal tik nėra daug tu klaustrafobiniu šnabždesių kaip Dead Space. Į ką jis panašus - ogi man asmeniškai atmosferą labai primenė Dead Space III dalį, kas žaidė šitą ir žaisit Callisto pamatysit, nereikia jo tiesiogiai lyginti su originaliu Dead Space kaip mėgsta kritikai. Tai to paties žanro, bet visgi kitoks žaidimas. Grafika  bei personažų animacijos, ypač veido puikios, vienos geriausių ką man teko matyti, realiai tikras nextgen lygis. Siužėtas geras, nieko naujo, bet man patiko Didžiausias žaidimo minusas, kad jis visas antrinis, "tvirtai" sulipdytas iš visų įmanomu survival horor šablonu. Bet gerai sulipdytas. Žaidžiant gal 3 kartus buvo užlūžęs. Mano asmeninis įvertinimas 8/10. Rekomendacijos - kam patinka žanras pirkit ir žaiskit dabar, jeigu norit sutaupyti diską iš antrų rankų. Kas tiesiog prijaučia palaukit išpardavimu.    

1c20e87e56280c6692e2550f4c0a4443.png

P. S. Žaidomo pabaiga duoda tiesioginę užuominą į galimą tęsinį arba bent jau expansioną.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nafik final boss dvi val kapojau žiauriai sunkus man buvo nes be heal injector buvau turėjau tik 1 kurį galiausiai pavyko išnaudoti tinkamai ir plius prieš bosą stojau ne su  full health :D
Žaidimas geras, vietom nuobodokas bet kai persiritė į antrą pusę pasidarė įdomesnis, istorija paprasta bet gera, gal ne tiek įtraukianti bet visumoje žaidimas geras ir vykęs, tikiuosi sulaukti antros dalies.

Spoiler'is

Dani antroje dalyje manau turėtumėm žaisti už ją, Jaccob'o pabaigos likau nesupratęs, bet spėju jis bus gyvas, tad variantas ką galėtume gauti antroje dalyje, tai ieškojimas su Dani Jaccob'o, o su Jaccob'u vėl ieškojimas, bėgimas iš nežinia kur. :D 

 

@Javelin Man žaidimas kaip tik į galą tik pasunkėjo.
Man gal dar minusas žaidime kur po velniais granatos? :D Ateitis o jie ką granatų neturi? :D 
 

Spoiler'is

Cpt. Ferris (final boss) koviau ~2h :D jau vos ne ant tiek kad quit ir uninstall, bet įsijungęs pauze pailsėjęs nuo dafigą mirčių ir nusiraminęs po kažkelinto bandymo sugebėjau įveikti :D 

 

Dar man nepatiko kreiva mechanika, šaudai p*** iš lempos jau su lazda kerta ir tu jau lavonas :D 

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris, dėl Final Boso man buvo taip: 

Spoiler'is

Atėjau į tą arena su nepilna gyvybe ir išvis be injectorių. Iš pradžių aš nuo jo bėgiojau aplinkui ir šaudžiau iš šratinio, kaip ir buvo neblogai, bet po to žinai jis tuos šliaužiuojančis išleidžia  dažnai pagauna tave kol jos naikini, nes judėjimo ir taikymosi mechanika ten visgi kreivoka. Bet po to po n kartų aš pastebėjau tokį dalyką - jeigu prieni prie max arti, tai jis persijungia į artimos kovos modą ir bando tave tik smugiais pribaigt...BET nuo jo smugiu labai lengvai išsisukti su to stiko judėsiu to metu kai užsimoja. Ir viskas, iš antro karto (jau artomos kovos bandymo) atėjo jam galas  - užsimoja, išsisuku, šaunu ir taip non stop, nes jis daugiau nieko nebando daryt. Kai supratau tą momentą buvo fainas jausmas:)

Pirksiu antrą dalį, paprastas, bet visai vykęs žaidimas gavosi.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Javelin

Spoiler'is

Va blecha lygiai tas pats buvo, atrodo viskas ok ez aš rifle ir shotgun naudojau, ėjosi gerai, irgi laikiau atstumą ir šaudžiau na o tada atėjo šliužai jam į pagalbą ir taip nervino jie mane, nes mirdavau tik nuo jų arba per klaidas nuo boso.

Bet tada kaip ir tu iš artimos kovos su dodge, bet aš tą supratau kai jis mane prirėmė prie sienos ir ten dodge į kairę pasaudai Dodge į dešinę ir kartoji :D

 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, kaip nebūtu gaila 2 dalies galim ir nesulaukt:( Pagal kai kurių informuotu žmonių duomenis leidėjas Krafton sukišo į žaidimą apie 160 mln $, o kopijų kol kas parduota dar tik 2 mln. Pagal į žaidimą investuotus pinigus pardavimai tragiški, vien kad atsimuštu be praktiškai jokio pelno reikėtu parduot apie 5, kas panašu nelbai įmanoma.  Labai linijinis gavosi žaidimas, ištisas koridorius. Viskas būtu neblogai jeigu ne tokios išlaidos. O dabar tai kaži ar Shofildui dar pinigų kas duos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek suprantu iš žaidusių playmanų, kad gers žaidas. Nelabai aš i kreipiu dėmesių į tas recenzijas ar parduotų kopijų skaičių. (Aišku skaičius kitos dalies atsiradimui svarbus)

Paminėjot, kad linijinis, tai man net dar labiau norisi sužaist 😁 nes kaip ir nusibodo visi tie atviri pasauliai, skirtingos pabaigos ir tt. Norisi kažko va tokio , kai prieš 15 - 20 metų, gero tr00 🤘 🙃

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, Callisto labai neblogas žaidimas, tik toks labai jau linijinis, niekur į šoną labai nenueisi. Bet jeigu patinka tokio žanro žaidimai, tai vienam perėjimui pats tas.  Gaila bet matyt tęsinio jau nesulauksim, o jame šitos klaidos galėtu būti ištaisytos  ir gal but gautusi dar vienas Dead Space (dabar visgi nesigavo).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

06 27 Playstation 5/4 ir 06 29 PC/SeriesX/S gaus mokamą žaidimo pabaigos DLC Final Transmission. Manoma kad tai buvęs išpjautas žaidimo kontentas, kuris ir taip turėjo būti iš karto pilname žaidime. Bet pagal dabartinius laikus jau geriau taip, negu nieko.

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.