Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

Jei tau geriau bus, tai audi a6 S-LINE, tas pats kas S6. o jei nesi mates, tai ne mano bedos..

tai nemaisyk spalvu ,kur s6 o kur a6 su s-line apdaila,

 

cia du skirtingi dalykai,koks ten variklis ? su 230 ar su 250ag ? ir galiu pasakyti kad nieko ji neskrenda,pats turejau a6 su 4.2 300ag,tai man mazokai pasirode kaip tokiai masinai,tai ka bekalbeti apie 230-250ag

 

va mano,zinau daugumai lietuviu nepatinka nes cia ne AUDI :)

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nemaisyk spalvu ,kur s6 o kur a6 su s-line apdaila,

 

cia du skirtingi dalykai,koks ten variklis ? su 230 ar su 250ag ? ir galiu pasakyti kad nieko ji neskrenda,pats turejau a6 su 4.2 300ag,tai man mazokai pasirode kaip tokiai masinai,tai ka bekalbeti apie 230-250ag

 

va mano,zinau daugumai lietuviu nepatinka nes cia ne AUDI :)

Nuotrauka

na ir kas cia slypi po dangciu? :) gal kartais 3.0l automatas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazda 323 1981m, 1.6l, sumusiau, honda civic 1984m, 1.5l, 16v, sudroziau, honda civic 1992m, 1.6l, dujos, pardaviau, audi 80 1988m, 1.8l, dujos, sudroziau bet dar sugebejau parduoti, audi 80 1986m, 1.8l 85kw :D (ant spido 200km/h 195km/h pilnu ekipazu pats lekiau), matar kaput, vw golf 1987m, 1.8l 66kw pilnas ipurskimas, sugrudau, ledinis buvo, vw golf 1991m, 1.8l 66kw mono ipurskimas!

su paskutiniu db vazineju!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazda 323 1981m, 1.6l, sumusiau, honda civic 1984m, 1.5l, 16v, sudroziau, honda civic 1992m, 1.6l, dujos, pardaviau, audi 80 1988m, 1.8l, dujos, sudroziau bet dar sugebejau parduoti, audi 80 1986m, 1.8l 85kw :P (ant spido 200km/h 195km/h pilnu ekipazu pats lekiau), matar kaput, vw golf 1987m, 1.8l 66kw pilnas ipurskimas, sugrudau, ledinis buvo, vw golf 1991m, 1.8l 66kw mono ipurskimas!

su paskutiniu db vazineju!

 

dar teises turi? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar teises turi? :)

kas del teisiu, tai buvau pasidejes kai mazda sugrudau, iskaitine avarija, keleivis tuo momentu kai atsimusiau buvo alaus bonkute uzsivertes, nu is dantys neatlaike, nu dar nosis ir kakta siut reikejo, be dirzo buvo, tai man mentai pasiule 500lt, kaip pirmo kurso studentui dideli pinigai pasirode tai atidaviau teises!!! bet cia tema ne apie tai....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mazda Mx-6 2.5i v6

geras arkliukas :) vazinejau su mx6 2l paprastas variklis, gerus ispudzius paliko, antru begiu atsargiai reikejo gaza spausti, nu o 2.5 ir v6... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazda 323 1981m, 1.6l, sumusiau, honda civic 1984m, 1.5l, 16v, sudroziau, honda civic 1992m, 1.6l, dujos, pardaviau, audi 80 1988m, 1.8l, dujos, sudroziau bet dar sugebejau parduoti, audi 80 1986m, 1.8l 85kw :) (ant spido 200km/h 195km/h pilnu ekipazu pats lekiau), matar kaput, vw golf 1987m, 1.8l 66kw pilnas ipurskimas, sugrudau, ledinis buvo, vw golf 1991m, 1.8l 66kw mono ipurskimas!

su paskutiniu db vazineju!

Kiek tau draudimas dabar kainuoja ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as su draugias buwau nusipirkes ford siera o cia tai wa aparatas buwo 2L ipurskimas 8) galas waromas buwo pz masina :) wiena karta isgriowem siena plytu 2metru aukscio :) tai reikejo ja atstatinet nes butu reikeja sumoket 2000lt :):) o siera db mentu aikstelej rudija :):):)

kaska turbut pjauni, idomu kiek jau skolos prisikaupe jai pas mentus aikstelej stovi,atsmink kad parai kainuoja ir tikrai ne mazai,cia tau ne saugojimo aikstute...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek tau draudimas dabar kainuoja ? :)

nu nzn kaip kitiem, bet paskutini karta draudziausi jau po golfo sumusimo, tai 3men apie 120lt bet dar tik 7m stazo!

 

kodel tokiu nustebusiu atsiranda... turiu draugeli kuris issilaike teises po men girtas masina sumuse, ant 4m ateme teises, kai atsieme gal po kokiu 2 menesiu vel 4metai saugykloj uz tapati kiek zinau! man iki jo dar toli!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn kaip kitiem, bet paskutini karta draudziausi jau po golfo sumusimo, tai 3men apie 120lt bet dar tik 7m stazo!

 

kodel tokiu nustebusiu atsiranda... turiu draugeli kuris issilaike teises po men girtas masina sumuse, ant 4m ateme teises, kai atsieme gal po kokiu 2 menesiu vel 4metai saugykloj uz tapati kiek zinau! man iki jo dar toli!

 

siaip tau dar karteli reiktu atimt teises, nes stazo jau turi, o galvoj dar nieko nera. po visokiu avariju ir baudu vistiek lakstai, kai istrauks tave is sumaitotos masinos su sulauzytu stuburu, tai teks prisijungti prie to krepsininko invalido vezimelyje, kur per telika rodo.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tau dar karteli reiktu atimt teises, nes stazo jau turi o galvoj, dar nieko nera. po visokiu avariju ir baudu vistiek lakstai, kai istrauks tave is sumaitotos masinos su sulauzytu stubutu, tai teks prisijungti prie to krepsininko invalido vezimelyje, kur per telika rodo.

as tikrai nelakstau, o paprasciausiai dunu issiblaskes, uzsigalvoju, ar uzsisneku, kiek sumuses masinu, greitis nevirsijo 50, pirma avarija buvo 30km/h greiciu, visos i stovincius objektus, medis, stulpas ir traktorius pastytas kelkrasty! o kad tikrai esu issiblaskes tai snd pamirsau teises namuos, pamirsau sviesas isijungt, ir cekuti uz tai gavau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.