Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

vesiolas

Ne į temą

Matai kame bėda, kai buvau adminu, tai palaikiau tvarką visur VIENODAI. O ne tai, kad vienos temos pavadinimui naudojamas zodis PI*TIS (be žvaigždučių) ir tai toleruojama, o kitoj žinutėj, pavardojamos tik 3 raidės (ne rusiškos) ir jau cenzūruojama. Kur logika? Vat tai mane ir stebina.

O su savo pasakymais: "nori gauti zodzio laisve - tai tikrai ne cia tada papuolei zmogau" tai išvis paskutinius forumo dalyvius išvaikysi :D Forumas ir yra skirtas, kad žmonės bendrautų ir reikštų savo nuomonę nevaržomai. Jeigu būčiau kažką pasiuntęs ar įžeidęs - kita kalba. Būčiau pats kaltas ir tai pripažinčiau. Dabar gi jaučiuosiu nubaustas be priežasties, o kiekvieną normalų žmogų tai papiktintų.

kaip ir sakiau nepasiseke (gal adminas ar modas ne is tos kojos islipo siandien :D ),

as suprantu kad forumas tam ir yra skirtas issakyti nuomone bet yra tam tikros ribos ir

taisykles kuriu reikia laikytis o tai bus cia palaida bala

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir sakiau nepasiseke (gal adminas ar modas ne is tos kojos islipo siandien :D ),

as suprantu kad forumas tam ir yra skirtas issakyti nuomone bet yra tam tikros ribos ir

taisykles kuriu reikia laikytis o tai bus cia palaida bala

Ne į temą

Pilnai sutinku. Taisyklės turi būti. Bet pradėti reikia nuo to, kad tos taisyklės būtų vienodos visiems (tiek naujokams, kaip aš, tiek ir seniems vartotojams ir net moderiams). Jei mane baudžia dėl keiksmažodžio (kad ir cenzūruoto), tegul ir kitus baudžia. Ir atvirkščiai. Tada ir bus tvarka. O ne taip kaip dabar - "duodu baną tam kas man nepatinka, ir viską atleidžiu savo darugui". Ar aš netaisus? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pilnai sutinku. Taisyklės turi būti. Bet pradėti reikia nuo to, kad tos taisyklės būtų vienodos visiems (tiek naujokams, kaip aš, tiek ir seniems vartotojams ir net moderiams). Jei mane baudžia dėl keiksmažodžio (kad ir cenzūruoto), tegul ir kitus baudžia. Ir atvirkščiai. Tada ir bus tvarka. O ne taip kaip dabar - "duodu baną tam kas man nepatinka, ir viską atleidžiu savo darugui". Ar aš netaisus? :D

[off][/off] kaip ir taisus (teisus) :D

bet cia jau reikia ju (virsuneliu) ir klausti as tai cia mazas zmogutis ir mes galim cia

diskutuoti iki numirimo o naudos nebus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aha, tu irgi tEisus :D. Baigiam čia fleimint. Tikiuosi moderiai susimąstys ir neprovokuos daugiau manęs :D :D vsio, varau dirbt.. ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

SudraSkytaS, sveikas :D matai šiame forume yra mano politika - kuo mažiau keiksmažodžių. Vienus aš pamatau, kitų ne (forumas manau supranti, kad yra tikrai nemažas), kitus "nusižengimus" praneša kiti vartotojai. Tavo atveju būtent pranešė kitas vartotojas paspaudęs Nuotrauka taigi ir užkabinau 20% įspėjimo. Visgi, rašymo teisės atimtos nebuvo, tu diskutuoji, surinksi 100 taškų in no-time ir nusiimsi įpsėjimą. Kas liečia mano nuotaikos svyravimus ar, kad kritikuoji automobilius - tai priežastis tikrai ne ta. Kiekvienas turi savo nuomone jos aš nevaržau ir necenzūruoju (tik jos išreiškimo būdus). Toliau kas liečia draugelius ir pan. Man lygūs yra visi. Nusikalsta - gauna. :D So just relax, take it easy.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Hi. Dėl atomobilių tai manau tu supratai, kad aš pajuokavau :D

Kad visko nespėji, tai aš suprantu (patikėk, tikrai laabai gerai suprantu :D ), nu bet temą sukurtą 2008-03-25 vartojant pavadinime keiksmažodžius turbūt tikrai pastebėjai? Nieko prieš ją neturiu, ir dar tokį žodį toleruočiau (juo labiau, kad jis grynai lietuviškas) jei nebūčiau baustas už kažkokį niekingą B*D (jau net baisu be žvaigždutės rašyti :D ). Tas 20% įspėjimas manęs nejaudina, jei daugiau nebūsiu taip už nieką (nu beveik :P ) baudžiamas. :D Taika? :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

SudraSkytaS, sveikas ^_^ matai šiame forume yra mano politika - kuo mažiau keiksmažodžių. Vienus aš pamatau, kitų ne (forumas manau supranti, kad yra tikrai nemažas), kitus "nusižengimus" praneša kiti vartotojai. Tavo atveju būtent pranešė kitas vartotojas paspaudęs Nuotrauka taigi ir užkabinau 20% įspėjimo. Visgi, rašymo teisės atimtos nebuvo, tu diskutuoji, surinksi 100 taškų in no-time ir nusiimsi įpsėjimą. Kas liečia mano nuotaikos svyravimus ar, kad kritikuoji automobilius - tai priežastis tikrai ne ta. Kiekvienas turi savo nuomone jos aš nevaržau ir necenzūruoju (tik jos išreiškimo būdus). Toliau kas liečia draugelius ir pan. Man lygūs yra visi. Nusikalsta - gauna. ^_^ So just relax, take it easy.
[off][/off] "Tavo atveju būtent pranešė kitas vartotojas" - pas mus darbe tokius vadina kaziolais, stukaciais, i siknaskyle nardancius ir t.t. (atsiprasau uz

vulgarizma), nu bet tvarka ir teisingumas turi buti (R.Paksas)

geras klipukas :D , ziaurus bet teisingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vesiolas,

Ne į temą

nu aš apie tą patį pagalvojau, bet patylėjau. ^_^ tegul tam žmogui (dankratas) tai lieka ant sąžinės. Tikiuosi daug taškų už mane gavo.... ^_^
Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vesiolas, nu aš apie tą patį pagalvojau, bet patylėjau. ^_^ tegul tam žmogui (dankratas) tai lieka ant sąžinės. Tikiuosi daug taškų už mane gavo.... ^_^

Ne į temą

man sazines visiskai negrauzia ,kita karta pries rasydamas pagalvosi ka parasei,P.S. gavau 15 tasku,bet ne del tasku esme,as ju pakankamai turiu
Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau parašęs kažką kito, bet gražus dankrato gestas iš esmės pakeitė mano žinutę.

Viešai pareiškiu, kad dankratas pervedė man 100 taškų, kad nusiimčiau įspėjimą. Tikiuosi jis nesupyks, kad viešai tai pareiškiu. Tokio žesto tikrai nesitikėjau. Matyt vis tik dankratas geresnis bachuras nei buvau susidaręs apie jį nuomonę.

dankratas ^_^ ^_^

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kaip sakiau,ne taskuose esme ;] o dbr baigiam offtopic ir kalbam apie auto ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, kaip ir sakiau B*D ant auto, teršiančių aplinką ^_^^_^ :D

Beje, bėgu kurt savo pirmos temos (neskaitant skelbimų). Turiu idėją ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai va dziaugiuosi mitsubishi FTO 2.0 Mivec :P tikrai smagus ir isskirtinis modelis.a pries ja vairavau mazda mx3 1.8 v6 , tai prakeikiau gyvate,po jos trumpam buwau pasiemes toyota levin BZR'a,tai tam varykliuka uzlauziau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais duoda pavaziuot su Chrysler Grand Voyager 2004m. 3.8L...

P.S. Panasus kaip ir foto :P

Nuotrauka

Redagavo baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai va dziaugiuosi mitsubishi FTO 2.0 Mivec :cheers: tikrai smagus ir isskirtinis modelis.a pries ja vairavau mazda mx3 1.8 v6 , tai prakeikiau gyvate,po jos trumpam buwau pasiemes toyota levin BZR'a,tai tam varykliuka uzlauziau...

Nice :lol: grazi masinyte. Teko matyti tokia pacia Kaune. Ar tik ne tavoji? :) Kaip reikalai tau su dalim? senai turi?

 

nu o as siuo metu vairuoju tuscani elisa 2,7. Kitaip tariant hyundai tiburon 2004m. Laaabai patraukli masinyte ;)

post-5331-1218833762_thumb.jpg

post-5331-1218834447_thumb.jpg

Redagavo Tomka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.