Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

Nusipirkau ir aš pagaliau tačką:

 

Opel Vectra 97 metų

2.0 litro

Tamsiai mėlynos spalvos

 

Kainavo 2000 Euro / 6900 LT

 

Linksmai traukia ;)

 

Įmesiu foto kai nusifotkinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau ir aš pagaliau tačką:

 

Opel Vectra 97 metų

2.0 litro

Tamsiai mėlynos spalvos

 

Linksmai traukia :D

 

Įmesiu foto kai nusifotkinsiu.

seniai laikas buvo :P o tai kaip ir ne fasonas adminui peskom

vaikscioti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, 3 metus be tackos buvau, seniau dvirati mindavau kaip tour de france :D sveikai nors buvo, db minkstam kresle sedziu ir pedalus spaudau. feels good :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet kai adminas pasisake jau beveik visas puslapis apie jo tacke, o kai kiti nieks naparaso :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kainavo 2000 Euro / 6900 LT

 

Neįsižeidžiau nė kiek :P :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

mintis gal ir prikolna bet slaptas mokinkis su photoshop dirbt jau taip tragiskai apkarpyta.. ir saip sublurint ir veida turejai norm ruda tada.. o ne dabar galva kaip kvadratas nuirpta koja ivena aputuota islendanti is galvos.. ajajaj... net avatar savo nepasidarai..
Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

mintis gal ir prikolna bet slaptas mokinkis su photoshop dirbt jau taip tragiskai apkarpyta.. ir saip sublurint ir veida turejai norm ruda tada.. o ne dabar galva kaip kvadratas nuirpta koja ivena aputuota islendanti is galvos.. ajajaj... net avatar savo nepasidarai..
Ne į temą

Ne su fotoshop dirbau :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

oppa, štai ir pirmas mano įspėjimas. :rolleyes: Ir už ką? už kažkokį B*D, kurių dar keletą forume jau mačiau ir kuris gali reikšti bet ką (kad ir Barbė Būgną Daužo :lol: ), o ne tik tai ką čia pats moderatorius prisigalvoja. Ir negi B*D yra baisiau už keiksmažodžius parašytus su žvaigždutėm (aka B*B**) kurių irgi forume nemažai arba už temos pavadinimą, parašytą atviru keiksmažodžiu be jokios cenzūros? Suprantu, kad čia daug vaikų, bet tai jei vaikas turi internetą, tai spėju jis dar ne to prisiskaitęs ir prisižiūrėjęs. O gal čia tokia reakcija į tai, kad mano baikas "krūtesnis" už moderio golfuką? :P :P Ar į tai, kad "pavariau" ant auto (kažkam su humoru blogai...)? Vienu žodžiu - moderatorių ant muilo. Laukiu viešo atsiprašymo. :P

P.S. Ir dar stebisi, kad čia mažai žmonių lankosi... Jokios žodžio laisvės... ;(

P.P.S. nu tik nesugalvokit mano pasisakymą ir gerą nuotaiką traktuoti kaip "grubus nepagarbos rodymas administratoriams ar moderatoriams" :P Visus gerbiu. Be "bajerio". Pats buvau ir moderis ir adminas, tad tikrai žinau koks nelengvas moderių darbas (dėl to jau ir išėjau "atostogų" :D ). Bet moderiai irgi žmonės ir dažnai klysta ;)

 

paziuresim kaip tu ziema ir per lietu vaziuosi

Žiemą jau važinėjau (tiesa ne su šiuo baiku), per lietų irgi ne kartą teko prasilėkt. Na, kolkas gyvas ir džoistiką rankose sugebu išlaikyti. :P

 

kokiu stilium raidini??

Pagrinde XC :P Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

oppa, štai ir pirmas mano įspėjimas. :D Ir už ką? už kažkokį B*D, kurių dar keletą forume jau mačiau ir kuris gali reikšti bet ką (kad ir Barbė Būgną Daužo :D ), o ne tik tai ką čia pats moderatorius prisigalvoja. Ir negi B*D yra baisiau už keiksmažodžius parašytus su žvaigždutėm (aka B*B**) kurių irgi forume nemažai arba už temos pavadinimą, parašytą atviru keiksmažodžiu be jokios cenzūros? Suprantu, kad čia daug vaikų, bet tai jei vaikas turi internetą, tai spėju jis dar ne to prisiskaitęs ir prisižiūrėjęs. O gal čia tokia reakcija į tai, kad mano baikas "krūtesnis" už moderio golfuką? :P :P Ar į tai, kad "pavariau" ant auto (kažkam su humoru blogai...)? Vienu žodžiu - moderatorių ant muilo. Laukiu viešo atsiprašymo. :P

P.S. Ir dar stebisi, kad čia mažai žmonių lankosi... Jokios žodžio laisvės... ;(

P.P.S. nu tik nesugalvokit mano pasisakymą ir gerą nuotaiką traktuoti kaip "grubus nepagarbos rodymas administratoriams ar moderatoriams" :P Visus gerbiu. Be "bajerio". Pats buvau ir moderis ir adminas, tad tikrai žinau koks nelengvas moderių darbas (dėl to jau ir išėjau "atostogų" :D ). Bet moderiai irgi žmonės ir dažnai klysta :D

Žiemą jau važinėjau (tiesa ne su šiuo baiku), per lietų irgi ne kartą teko prasilėkt. Na, kolkas gyvas ir džoistiką rankose sugebu išlaikyti. :P

Pagrinde XC :P

[off][/off] ko tu cia kaip degtukas uzsidegei ir uzgesai, paburnavojai ir gavai per spranda (buna visko),

jei pats buvai adminu tokios zinutes turbut nelabai patikdavo kur tersdavo eteri

p.s. nori gauti zodzio laisve - tai tikrai ne cia tada papuolei zmogau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vesiolas

Ne į temą

Matai kame bėda, kai buvau adminu, tai palaikiau tvarką visur VIENODAI. O ne tai, kad vienos temos pavadinimui naudojamas zodis PI*TIS (be žvaigždučių) ir tai toleruojama, o kitoj žinutėj, pavardojamos tik 3 raidės (ne rusiškos) ir jau cenzūruojama. Kur logika? Vat tai mane ir stebina.

O su savo pasakymais: "nori gauti zodzio laisve - tai tikrai ne cia tada papuolei zmogau" tai išvis paskutinius forumo dalyvius išvaikysi :D Forumas ir yra skirtas, kad žmonės bendrautų ir reikštų savo nuomonę nevaržomai. Jeigu būčiau kažką pasiuntęs ar įžeidęs - kita kalba. Būčiau pats kaltas ir tai pripažinčiau. Dabar gi jaučiuosiu nubaustas be priežasties, o kiekvieną normalų žmogų tai papiktintų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.