Impaler

PlayManija.lt fiksuoto pločio dizainai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, su artėjančiu pavasariu visus :)

Šį kartą labai trumpai ir prie esmės. Kaip žinia kiekvienas žmogus turi savo naršymo įpročius, todėl norėdamas PlayManiją padaryti priimtinesnę kuo platesniam vartotojų ratui padariau fiksuoto pločio dizaino variantus.

Apie ką aš čia?

PlayManija.lt šiuo metu turi du dizianus - PlayManija v3.5 Reboot bei RetroManija ir jie abu yra FLUID tipo dizainai, kurie padengia visą ekrano plotą. Nuo šiol puslapio apačioje galite pasirinkti ir FIXED šių dizainų variantus, kurių maksimalus plotis yra 1310px.

Pakomentuokite kam šie pakeitimai labiau patinko už FLUID variantą. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai puiku kai galima rinktis. :) Man asmeniskai labiau patinka per visa plota. jau esu priprates. Fixed primena senesnius laikus, nostalgija. Kiek pamenu tai sis klausimas buvo iskeltas kai PLM parode savo naujaja versija. Tada buvo daug diskusiju, kokio plocio turetu buti viskas. Kai pripratau man dabar viskas ok. Siaip Fixed gerai, bet gal per daug suspaustas? Aisku jeigu vyktu diskusija tai galima butu pakalbeti ar jis turetu buti kiek platesnis ar tinka koks yra.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, ir aš galvoju kodėl anksčiau tokio sprendimo nepriėmiau. Turbūt, kad dėl to, kad įvairiausius pakeitimus ir bugfix'us tada reikia palaikyti ne 1-2, bet ir visuose papildomuose dizainuose. :D

Ši kartą kategoriškesnis būsiu, 1310px plotis fixed'ui manau yra pakankamai. Meskit pikselį į mane kas prieštarauja :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

one_pixel_M-512x352.jpg

Tuoj.. ? Siaip lankytojai aktyvus paskutiniu metu tai klausti kaip ir nereikia. Naujos funkcijos yra gerai, o kiti tegul megaujasi pagal poreikius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas smulkus, bet man asmeniškai malonus atnaujinimas - nuo šiol scroll'inant per pranešimus ilgesnį pranešimą parašiusio nario avataras ir žemiau esanti info irgi važiuos kartu žemyn :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priėmiau sprendimą sukeisti vietomis fiksuotus ir plačius dizainus.

Taip padaryta, kad fiksuoto 1310px pločio dizainas būtų default'inis plotis.

Visiems, kas nori grįžtį į FLUID tipo dizainą - apačioje spauskite pasikeiskite į dizainą su šalia esančiu prierašu (Platus).

Atsiprašau už nepatogumus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad perspejote forumiecius. O tai as jau rinkau gaisrines numeri. ? Tiksliau norejau rinkti, bet tada radau si pranesima kurio, kazkodel, negirdejau savo telefone kai buna alertai del kazko. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.