jerry

Xbox One S vs Xbox Series S

Rekomenduojami pranešimai

Kiniečiai gi pasaulio tvarka nesivadovauja ?

Bet šiaip rimtai, kaži kiek mikrosofta į minusą eina? bo kai pirkau, tai išdėstyme buvo parašyta, kad be to 5,25 autorinių dar 55 su centais pvm.tai realiai topo centras gauna 264. O jie ne mikrosoftas, be pelno nepardavinės ? jaučiu mikrominkštas kokius 199 gauna ar net mažiau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamislijau, kad šitoj temoj rašysiu gal ir įspūdžius xbox SS ?

Gal net @Impaler ir pavadinimą temos gali pakeist - xbox SS naudotojo įspūdžiai. ?

šiandie paminėsiu apie pultelį. Man xbox 360 pultelis buvo absoliučiai geriausias, patogiausias iš visų konsolių. Galvojau ,kaip bus su nauju? taigi jis dar smagesnis , truputį grubumų pridėta, kad visai neslystų nei pats pultelis, nei džoistikai. 

Beje sonia klykavo šitiek apie tą gaidukų (trigerių) vibracią, atsaką " patirčių patirtį patirčiai"???

Taigi xbox SS pultelis visą šitą irgi turi, tik mikrosoftas tuo nesigiria kaip kažkuo unikaliu, naujiena vos ne ruskių lygio net analogov v mire??

Ai, dar akumų skyrelis nebe atsikišęs pultelio apačioj.dar patogiau?

Tiesa akumus reikia dažniau kraut, nei xbox 360 naudojant (naudoju tuos pačius) matomai čia dėl tų papildomų vibratorių ?

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, išbandžiau išorinį hardą, deja ne usb 3.

Sd kortelę irgi sukritikavo boxas, pareiškė "to slow" ? 

Gal kas žino, kokio greičio, klasės sd kortelė turėtų būt, kad ją xbox SS suprastų kaip usb 3 diską? 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2021-04-21 14:40, jerry parašė:

Beje sonia klykavo šitiek apie tą gaidukų (trigerių) vibracią, atsaką " patirčių patirtį patirčiai"???

Taigi xbox SS pultelis visą šitą irgi turi, tik mikrosoftas tuo nesigiria kaip kažkuo unikaliu, naujiena vos ne ruskių lygio net analogov v mire??

Jeigu nesupranti apie ka sneki, tai geriau patylek ir nesitersk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš tikrųjų įdomu kaip ten pas Boxą su tais "impulse triggers"?? @Dellinkas tu gi turi SeriesX, jeigu neklystu? 

Iš senų laikų žinau, kad pas boxa tie impulse trigers yra, tik pradžioje labai mažai žaidimų palaikė, dabar nežinau. Dėl haptic feedback kad turi, tai labai abėjoju. Vnž galėtum papasakot kas ir kaip. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas feedback jautesi kazkada seniai, bet labai silpnai, kai zaidziau Forza zaidima, dar su Xbox one originalia konsole. Zaidziant zaidimus dabar nejauciu jokio skirtumo tarp Ps4 pultelio ir Xbox SX. Paemus Ps5 pulteli as tikrai nustebau.  Tai nemanau, kad dar cia reiketu kazka diskutuoti :D.  Dar ka as pastebejau, tai, kad losiant su paprastu xbox sx pulteliu AIM analogas nera toks man asmeniskai taiklus, kaip PS4, PS5. Labai sunku nusitaikyt i maza taikini. Taciau pasiemus Xbox elite controller ir per option pasirinkus smooth opcija ant aim analogo, pradeda veikt man kaip ps4, ps5 analogas. Galima vest taikini leciau ir taikliau, ko negalima su paprastu pulteliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 24 minutes, Dellinkas parašė:

Tas feedback jautesi kazkada seniai, bet labai silpnai, kai zaidziau Forza zaidima, dar su Xbox one originalia konsole. 

A tai dar būna neorginalių ?! Klonų ??

Tikrai geriau jeigu nesupranti apie ką šneki, tai geriau patylėk, nesiteršk ????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 3 minutes, jerry parašė:

A tai dar būna neorginalių ?! Klonų ??

Tikrai geriau jeigu nesupranti apie ką šneki, tai geriau patylėk, nesiteršk ????

Nesidaryk gedos zmogau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, jerry parašė:

A tai dar būna neorginalių ?! Klonų ??

Tikrai geriau jeigu nesupranti apie ką šneki, tai geriau patylėk, nesiteršk ????

jerry ar tu tikrai nesupranti ar apsimeti? Dellinkas turėjo omeny pirma XBox One konsole išleista 2013 m., kuria ir pavadino "origanalia" kas visai logiška, nes su ją pirmą kartą pasirodė pultelis, kurio kiek patobulintą versiją tu dabar turi. Ir tuomet iš tikrųjų pirmą kartą atsirado ir kai kuriose žaidimose buvo panaudoti tie impulse triggers ir gal jeigu Microsoft apie tai tuo metu daugiau šauktu, kaip tu sakai "net analogov v mire", tai gal devai ir pradetu tą intensyviau naudot, bet dėja. Maža sukurti, reika dar ir mokėt panaudoti ir išreklamuoti kad naudotu ir kiti ir tik tuomet nuo to visiems būna naudos. O Dualsens funkcijas daugiau ar mažiau jau dabar naudoja praktiškai visi išeinantis žaidimai.

Mano kuklia nuomone, nėra blogai kad tu rašai savo įspūdžius apie Series S, tačiau jeigu tuo pačiu metu akivaizdžai nesityčiuotum iš kitos konsoles, kurios dualasens panaudojimas ir efektai yra tikrai nepalyginamai geresni, niekas taip kaip dabar ir nereaguotu. 

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats Phil Spencer (Xbox galva) isgyre PS5 pulteli, o cia pyst islenda jerry ir issitycioja is Playstation :D. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš playsteišen tyčiotis yra gerai ? ypač man patinka jų fanai , kurie taip garbina ps ekskliuzyvinius žaidimus. Bet garbina ne už tai , kad jie žaidimai ? o už tai , kad ekskliuzyvai ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 10 minučių, jerry parašė:

Bet garbina ne už tai , kad jie žaidimai ? o už tai , kad ekskliuzyvai ???

Išsinuomok ps4 mėnesiui (net ir bazinė išvež nes labai gerai optimizuotas) ir TLOU2 nusiprik (dabar jau pigiai atiduoda) ir sąžiningai pereik žaidimą iki galo su bent jau medium difficulti, net jeigu pradžioje ir nepatiktu. Ir po to parašyk savo įspūdžius.

Jeigu taip padaręs (turėsi pridėt profilio achivmento screenshotą ir sukurtą profilį iš anksto nurodyt, jeigu apsiimsi) sąžiningai laikysis tos pačios nuomonės. aš tau į sąskaitą pervesiu 50e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neįsivaizduoju ,kur galima išsinuomuot?

Be to kam nuomotis tai , kas netraukia ? 

Man sony portatyvai tai patiko. Psp turiu ,vitos visai norėčiau. Gaila ,kad jie šią sritį metė..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 13 valandų, jerry parašė:

Be to kam nuomotis tai , kas netraukia ?

Apie tai ir eina kalba. Netraukia ir sakyti, kad "nežaidžiau, bet š...das" yra labai skirtingi dalykai.

Aš pvz. nededu į šuns dienas ne vienos platformos. Taip man labiau patinka Sony, bet panašu kad kitoms Kalėdoms nusipirksiu ir Box'ą, nes visai patiko ką pamačiau Hellblade 2 treileryje ir dedu viltis į Starfield. Bet pirksiu tik dėl XBox exclusivu? GamePass man nereikia, neturi aš tiek laiko, kad visus žaidimus ten esančius žaist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.