jerry

Xbox One S vs Xbox Series S

Rekomenduojami pranešimai

Aha. Tik jau kokius 4 -5 kartus esu po vieną pinigą pirkęs ?  dar nuo xbox 360 laikų. Tada aišku tik goldo privilegijom pasinaudojau. O su xbox SS tai berods 3 kartus turėjau. A daba neveikia akcija ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, šianakt kažkaip sugalvojau patikrint parduotuvę - žiūriu game pass ultimate vienintelė kaina ,vienas pinigas ? nusipirkau, pučiuosi serious sam 4 - be konkurencijos man ? kitas jaučiu forza horizon 5 bus. Beje manau kaina už vieną pinigą turėtų veikt visiem - pasitikrinkit ,užsisakykit ?

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turetu but 1 jei pirma karta perkiesi ir tik pirmas menuo. po to kaina standartine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** ,kiek galiu kartot ,kad jau kokį 4 ar 5 kartą daba užsisakiau už vieną pinigą. Gal kas kažkiek laiko leidžia, gal šventės , gal kokie bugai - nesigilinu , tiesiog nadojuosi proga ?

P.s. b l e t,  kodė cenzūruoja žodį " b l e m b a" ????

P.p.s. seriuos sam 4 super vieščius! ??

Redagavo jerry
  • Patinka 1
  • Nesupratau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 35 minutes, WirmiS parašė:

turetu but 1 jei pirma karta perkiesi ir tik pirmas menuo. po to kaina standartine

Tai gal jis kiekvieną kartą naują acc sukūria ir perka už "vieną pinigą" ? Nes kitaip tai sunku patikėt. Nors ką aš žinau, visko gali būt. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dzin jei koks soniaus fanbojus netiki ? su naujom paskyrom nesižaidžiu. O šitą dalyką pasakau ne kažkokiais įtikinėjimo tikslais ,o tiesiog tiem ,kas turi xbox ir neužsisakinėja geimpaso. Tiesiog reikia vis užsukt į parduotuvę ir pasižiūrėt. Ir karc nuo karto vis duoda už vieną pinigą (mano atveju už svarą ,bo Anglijos adresu užreginta paskyra) 

Žodžiu, neturintys prenumeratų šiuo metu tiesiog bandykit. (Užsisakinėdamas neatkreipiau dėmesio ar buvo parašyta iki kelintos dienos ta akcija galioja) ai ,beje , visada už tą pinigą perku tiesiog per patį xbox, per parduotuvę onlaininę

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš darau taip ? .Palaukiu kol baigiasi Ultimeitas ar Goldas (prenumerata) -svarbu kad nebutu jokiu galiojančių ,tada perku Goldą metam -aktyvuoju-akauntę pasirodo kad metam Goldas tada perku Ultimeitą (svarbu kad nebutu savaitės ar kiek dienų trialas) .Dažniausiai imu mėnesį ir aktyvuoju ant Goldo viršaus-ir oplia - metai Goldo + mėnuo Ultimeito=13 mėnesių Ultimeito ?.Svarbu pirma aktyvuoti Gold, o po to Ultimate (jei pirma Ultimate o po to Gold-neveikia).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau tą bajerį su gold ir ultimate po to. Bandęs nesu. Nors gal ir apsimoka. Apie 60 eurų 13 mėn gaunasi. Tai grubiai beveik 5 eurai mėnesiui.

Beje maksimaliai galima netgi 36 mėnesius goldą nusipirkt, po to užultimatint ?

Jei praneš, kad naikina goldą ,tai gal kokiem metam ir nusipirksiu?

Tiesa ,misliju gal dar koks vienas žaidas tilps į hardą ir kažką iš šiuolaikinių baisiakų , horror tskant užsimaniau. Galvoju kažką iš trijų parsipūst : Dead by dylight, resident evil village, a plague tale.

Ką pasakysit, kurį labiausiai verta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žinosit , kodė taip - xbox360 elektroniniu būdu pirktas Tomb Raider ir prie xbox 360 buvęs nutrinamu kodu Forza Horizon 2 nerodomi xbox SS bibliotekoj. Nors visi kiti žaidai nuo xbox 360 laikų, kad ir su gold naryste gauti , visi yra xbox SS turimų žaidų sąraše.

Ir dar toks paradoksas - Forza Horizon pačio xbox žaidas, bet nusipirkt tik 4 ir 5 dalis galima. Kažkada ieškojau pirmą ir trečią nusipirkt ir net jei įmanoma surast per paiešką parduotuvėj, tai pirkimas negalimas.. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip jau yra su skaitmeniniais žaidimais.

baigėsi kokia nors licenzija ir jei jos neprasitesė tai tenka žaidimą išiminėt iš prekybos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žino kokį puslapiuką, parduotuvę, kur galima būt nusipirkt Argentinos regiono žaidimų kodų?  Kažkaip vakar per porą valandų su gūglu nieko rimto nesuradau.

Geriau būtų, kad patikrintas, patikimas būt, iš kurio patys pirkę ;)

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip reiktu ieškoti forumuose rusų kalba, nes pagrinde tuom užsiema ukrainiečiai ir baltarusai. ju bankines korteles tinka pirkimam.. bet visi jie užsimeta kažkiek už paslaugą..

telegram'e daug kanalų yra. aš pats esu ne kartą pirkęs iš @WhiteShadow1994

jis bendrauja ir angliškai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn, telegramos nenaudoju.. jau užknisa vis nauja programa kiekvienam dalykui ?? bet jei nerasiu niekur, teks bandyt. O tas šešėlis telegrame?

Būčiau žinojęs šitą navarotą seniau, būčiau ne anglišką, o argentinietišką paskyrą susikūręs ? nors šiaip kaip ir galima keist regioną berods kartą per metus.

I šiaip prikolas , domėjausi- jei gyvenamoje šalyje nėra oficialiai palaikomas xbox ( o pas mus taip ir yr) tai galima pasirinkt bet kokį regioną ir tai skaitysis visiškai legalu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik yra viena problema: tam, kad galėtum pirkti reik bankinės kortelės, o lietuviškos netinka..

taip, kad lieka tik per tarpininkus..

telegram yra ir windows store

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ,kad aš i daba ne kortele atsiskaitau ,o paypal ? ten jis ir sukonvertuoja eurus į svarus automatiškai. Manau, kad paypals tikrai turėtų veikt ir Argentinoj

AI, beje kai vakar nesėkmingai ieškojau pardavėjų, radau tokį būdą: susikurt antrą paskyrą Argentinos , o tada pirkt ne sau , o kaip dovaną (buy as a gift) ir nusiųst pagrindiniam savo vartotojui. Gal irgi nieko varianc ? gal taip i perka tie ukrainiečiai ?

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.