Javelin

PlayStation 4: pasilikti ar parduoti ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Noriu paklausti forumiečių  nuomonės ką jie darytu (ar jau padarė) su išėjusia į užtarnautą poilsį PS4. Kol negavau PS5 visada galvojau, kad pasiliksiu savo Pro kad tiesiog būtu (na kaip sentimentą), bet dabar suabejojau savo sprendimų, nes realiai tik gulės kartu su visais pulteliais padėta į stalčių. Visi ps4 žaidimai veikai ant PS5 ir dalis dar geriau, jos tikrai daugiau nenaudosiu. Ką jus darytumet??    

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pardaviau iš karto kai tik gavau ps5. Dar pavyko ir už ganėtinai gerą kainą parduoti, taip kad didžioju ps5 kainos dalis atsipirko. Nematau prasmės namie laikyti nenaudojamų daiktų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Likus menesiui iki ps5 isleidimo, pardaviau uz tikrai gera kaina ps4 pro, tai ta menesiuka nuo zaidimu pailsejau, sakyciau pasilikti nebent tik tai jei kolekcionuot megejas esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne konsolių kolekcionavimų kol kas neužsiimu. Namuose ir taip Nintendo Wii U juoda guli savo laiku sūnui pirkta, dabar jau seniai nežaidžia. Šita tai paliksiu jam, gal parduos už 20 metų? kaip raritetą. Dėl Pro tai vis labiau linkstu kad reikėtu tiesiog parduot, nes tiesiog gulės. Klausimas tik už kiek maždaug. Kiek suprantu PS5 reikia padaryti kaip primary, o Pro išformatint ? Šiaip iki šiol turiu dėžę su visais dokais, jeigu tai dar turi reikšmės pardavimui.

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš savo laiku padariau klaidą, kai norėdamas įsigyti PS2 pardaviau savo PS1 (nors tuo metu tikrai neturėjau iš kur kitur paimti pinigų naujesnei konsolei) su visais žaidimais, atminties kortelėmis ir t.t. Nors tuo metu, atrodo, visi PS1 žaidimai buvo atsibodę, o PS2 gali emuliuoti PS1, tai dėl to labai nesukau tuo metu galvos. Tačiau praėjus kokiem metam po to, kai įsigijau PS2, kai užsidirbdavau jau pinigų, tai galvoju, jomajo, kaip norėčiau PS1 palošt, kaip gerai viską buvau susirinkęs... :angry-must-resist:

Tai ir susirinkau per laiką viską iš naujo, susikepiau apie 100 naujų CD. ?

Atsargoje dabar turiu 3 x PS1, 5 x PS2 konsoles, 4 x PS3 konsoles. :D  :leo:

Kas liečia PS5, tai dabar nepamenu, jei nėra pilnai backwards compatible su PS4 (tokiu atveju parduodi) ir jei yra kokių sentimantų tai konsolei, jos žaidimams, jei konsolė puikiai veikia ir finansai nespaudžia, tai pasilik. Nežinosi kada užsimanysi palošt būtent kažką iš jos žaidimų katalogo.

 

  • Ačiū 1
  • Cha cha 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler, tikrai ačiū už išsakyta nuomonę. Taip, pro puikiai veikia ir tas žmogus, kuris ją po manęs gaus (greičiausiai) manau tikrai bus patenkintas. Kaip ir sakiau pradžioje negalvojau apie pardavimą, bet ps4 žaidimai 99% eina ant ps5, tokių sentimentų, kad tiesiog laikyčiau kaip daiktą, visgi nėra, nes tiesiog padėsiu į stalčių ir ten gulės. Žinau kad yra žmonių, kurie kaip ir tu laiko visas savo turėtas konsoles, bet tiek visgi ne man. Linkstu prie pardavimo. Kaip gausis galutiniame variante parašysiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš savo fat pardaviau per pigiai (du pultai+ 3 žaidimai ) 150 eur

Draugas pardavė gow serijos pro su dviem pultais ir keliais žaidimais 330 eur

Kitas draugas pardavė pro  už 280 su keliais zaidimais.

Mano manymu laikyti neverta, kai visi kompaktai ar BC Veikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi nekolekcionuoju konsoliu,visada kai naujesne noredavau tiesiog parduodavau senaja. Nebent variantas jei labai gerai su giminem sueini,kurie vaiku turi,ir padovanoji. Tavo atveju,manau parduosi,juk beveik visi ps4 zaidimai eina ant ps5 ,kaip ir sako liaudis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex, ačiū už patarimą. Pas tave profilyje PS5 rodo? Kodėl forumičiams nesigiri, ar aš kažką tai praleidau??

prieš 3 valandas, Eiviokas parašė:

Aš savo fat pardaviau per pigiai (du pultai+ 3 žaidimai ) 150 eur

Na su žaidimais gal ir perpigiai, be jų tai būtu labai adekvati kaina. Aš tai nesu tikras, kad man už kokius 250 pavyks parduot. Na žiūrėsim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš stūmiau rudens pradžioje savo ps4 pro, dar ir pakenčiamai gavau, su 2 pultais + išorinis 1tb hdd - 350€

Normalus vaikis pasitaikė, tai dar ir savo akauntą palikau su geimais, kol neįsigysiu ps5 :) Kolkas jam sekasi, planuose dar nėra ps5 įsigyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, spirgucis parašė:

Aš stūmiau rudens pradžioje savo ps4 pro, dar ir pakenčiamai gavau, su 2 pultais + išorinis 1tb hdd - 350€

Normalus vaikis pasitaikė, tai dar ir savo akauntą palikau su geimais, kol neįsigysiu ps5 :) Kolkas jam sekasi, planuose dar nėra ps5 įsigyti.

Tai jeigu palikai account su gaimais, išorini hdd ir dar vieną pultelį, tai kiek įsivazduoji pati konsole kainavo??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 6 valandas, Javelin parašė:

@tomashex, ačiū už patarimą. Pas tave profilyje PS5 rodo? Kodėl forumičiams nesigiri, ar aš kažką tai praleidau??

 

Oi,issitaisiau. PS4 gi turiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 14 valandų, tomashex parašė:

Oi,issitaisiau. PS4 gi turiu :D

Tau siaip pasikeite? Pas mane ziuriu rodo visai ne tas konsoles, kurias turiu. Edit: dabar gerai, pries kelias min rode, ps3, ps1 ir t.t.

Redagavo pspgamer

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 31 minutę, pspgamer parašė:

Tau siaip pasikeite? Pas mane ziuriu rodo visai ne tas konsoles, kurias turiu. Edit: dabar gerai, pries kelias min rode, ps3, ps1 ir t.t.

Cia PLM pats istaiso ivairiai. Dabar kazkodel rodo kad ps3 turiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia įvyko trumpas bug'as pridedant naujos kartos konsoles į pasirinkimus. @pspgamer pranešė apie bug'ą ir jis jau sutaisytas. Tie kas pasitaisėte profilius dėl to, kad užvakar-šiandien pamatėte, kad rodoma netinkamai - tai dar kartą pasitikrinkite ar viskas ok.

Kaip atsirado klaida, taip ir atitaisyta buvo. Jums nieko keisti nereikėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.