bigisk

Išpūstos vaizdo plokščių kainos

Rekomenduojami pranešimai

omg.. kazkaip atsilikau nuo HW temos. Bet reliai, jei mano gpu dabar nueitu velniop, tai galima sakyti kad viskas... Vega 64 kuria pries 3 metus pirkau uz 350eur dabar skelbimuose po 500-700 eur.... Kosmosas. 1080 tas pats. 2080 virs 1k....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk... aš antri metai be GPU iš vis sėdžiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siokia tokia naujiena tiesa sakant. Tai Galima naudotis PC ir be GPU? Ar as ne taip nuskaiciau?

 

Beje, kiek skaiciau tai cia del maineriu kaltes tokios kainos. Supirke tiesiog pakele ju kainas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu yra integruotas gpu. Naujesni inteliai man rodos beveik visi turi. Iskyrus KS versijas. Ryzenai atrdodo reik spec cpu. kad G gale butu. Ryzen 5700G. kazkas tokio. Bet any way. Net biudzetine 1660 kaunuoja 600€+ pz*ec vienu zodziu...

 

Norejau svetainei surinki maza pc. Kad toks, puse velnio butu... Bet imsiu Mac Mini M1 ir bus ramu... Net nenoriu daugiau ziureti i gpu kainas.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,trumpai drutai kas geriau 1440p 144hz ar full hd monitorius su 260 hz vaizdo plokstei rtx 3080 ti?ar didelis skirtumas bus tarp 1080p ir 2k?

Kiek zinau 2k geriau,bet ims daugiau resursu,ir aukosis fps

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imk 1440p Monika, su rtx 3080 ti ant HD full moniko žaisti yra apsurdas, nebent tu kibersportmenas kurem reikia 5000fps ant HD full moniko 

Pats turėjau HD full Monika 144hz kai perėjau ant 1440p 144hz tikrai skirtumą pamačiau ant aaaa games, nes tu su savo rtx ant HD full moniko neišnaudosi visos galios GPU, pinigus išmestų kaip į balą su HD full monitorių 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-02-12 10:46, TomyGun parašė:

Kiek zinau 2k geriau,bet ims daugiau resursu,ir aukosis fps

Bendrai tai @narkata pilnai atsakė į klausimą ir yra teisus. Tu aplamai kokiems žaidimams planuoji tą 3080Ti su FullHD monitorium naudot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Javelin parašė:

Bendrai tai @narkata pilnai atsakė į klausimą ir yra teisus. Tu aplamai kokiems žaidimams planuoji tą 3080Ti su FullHD monitorium naudot?

tai koki neimciau monitoriu,tuos pats zaidimus zaisiu,rdr2,cyperpunk,online visokius,battlefield nauja,ir t.t,mafia

man darbui reikia butent windows,atsirado proga susirinkti pc,tai galvoju ko nesusirunkus gero,siuolaikisko,pazejus palyginimus matau kad struggle siek tiek yra 3080 ti kortai ant 4k su ultra,o man reza nebuvo niekad lb svarbi,man svarbu fps ir details kad ultra butu,o reza nu 1080p-1440p,bet jau supratau kad 1440p 144hz Vilks su tokia korta,db taikausi i samsung g5 oddysey 1440p 144hz g sync compatible,daug kas sako kad image flickering,ir t.t,bet as nenoriu monikui leisti 500

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@TomyGun, nežinau čia kiekvienas sprendžia asmeniškai, skonio reikalas. Man visada svarbiau buvo rezoliucija, detalės ir visada smooth žaidimui pakakdavo jeigu apie 60fps +/- sukdavosi. Nes aukšta rezoliucija, sakykim true 4K su PC, net ir senus žaidimus labai padailindavo. Paimkim tą pačią Civ V strategija. Ant 4k moniko atrodo pasaka, gražu žiūrėt, visos smulkios detalės matosi. Tas pats Dead Space 4k ir neremeikintas gražiai atrodo. 1440p jau ne tas, nėra to aštrumo, apie FullHD išvis patyliu. Monikas apskritai yra ilgalaikio naudojimo daiktas, bet jeigu FPS ir moniko Hz kad tos fps pajausti yra viskas, tai kodėl gi ne.  

Redagavo Javelin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, Javelin parašė:

@TomyGun, nežinau čia kiekvienas sprendžia asmeniškai, skonio reikalas. Man visada svarbiau buvo rezoliucija, detalės ir visada smooth žaidimui pakakdavo jeigu apie 60fps +/- sukdavosi. Nes aukšta rezoliucija, sakykim true 4K su PC, net ir senus žaidimus labai padailindavo. Paimkim tą pačią Civ V strategija. Ant 4k moniko atrodo pasaka, gražu žiūrėt, visos smulkios detalės matosi. Tas pats Dead Space 4k ir neremeikintas gražiai atrodo. 1440p jau ne tas, nėra to aštrumo, apie FullHD išvis patyliu. Monikas apskritai yra ilgalaikio naudojimo daiktas, bet jeigu FPS ir moniko Hz kad tos fps pajausti yra viskas, tai kodėl gi ne.  

taip sutinku,4k lb grazu,vien ant konsoliu kaip atrodo su geru tv,bet ziuriu santyki ir geru fps ir grazaus vaizdo,tai 1440p optimaliausia.Full hd taip tu teisus,ant 27 inch moniko taskiukai matosi,jau full hd atgyveno.Beje Asus tuf gaming 2k lb neblogas variantas uz savo kaina,144hz g sync

 

 

Redagavo TomyGun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.