Eiviokas

Stalo Žaidimai - Board games

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Nežinau kiek tai artima playmanijai ar kiek tai artima kiekvienam iš jūsų, tačiau noriu užvesti temą apie stalo žaidimus (manau mus kaip gamerius sieja ne tik vaizdo žaidimai bet ir Board games).
Tokios temos lyg ir neradau kuri būtų dedikuota būtent šiai sričiai, todėl sukursiu ją čia. Jeigu kažkas žino kur ją perkelti kitur tai ir padarykite. :)

Pakalbam apie tai ar patys žaidžiate stalo žaidimus?
Kokius žaidžiate ir kaip dažnai. Kokius rekomenduotumete ar šiaip pasidalintumėte savo įspūdžiais.

Savo stalo žaidimų kelionę pradėjau ne taip ir senai, realiai per pirmajį karantiną kai svarsčiau kaip pakeisti savo nuobodžią rutiną :D, tad principe kas kažkiek laiko vis nusiperku naujų ir pradedu svarstyti apie lentynos prikimą dedikuotą tik stalo žaidimams. Mane taip jie sužavėjo, kad savaitgaliais su draugais susirenkame pažaisti.
Būtų smagu jeigu atsirastų bendraminčių Vilniuje kurie taip pat norėtų jungtis pažaisti. Galėtume suorganizuoti kokį meet :)

Šiuo metu turiu:
RISK - Klasika

Gloomhaven Jaws of the lion
Terraforming mars
Exploding kitty
Catan

Scythe
Dixit
Alias
Brass Birmingham - Šitą nusipirkau šiandieną.
Dar didžiulis backlist'as laukiamas ant pirkimo
Jeigu prisiminsiu parašyiu ką dar turiu.

Taigi pradedame diskusiją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartai pazaidziam Ticket to Ride, Monopoly. Reiks ir man daugiau nusipirkti, nes sie du po mazu jau pradeda pabosti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes dažnai žaidžiame ticket to Ride per PlayStation naudodami playlink (telefonas, planšetė). Turime nusipirkę visus dlc (žemėlapius), tad žaidimas pats greitai neatsibosta o ir setup labai greitas, bei pats žaidimas gerokai greitesnis ir įdomesnis. Nors pats žaidimas ant Playstation tačiau jis čia puikiai tinka nes visgi tai boardgame, rekomenduoju tikrai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie 15 metų šitoje temoje. Žaidimų visų nevardinsiu nes jų pilna sieninė spinta. Paskutiniu metu atrasti laiko tam pasiseka vis rečiau, kadangi mane dominantys žaidimai būna dažniausiai su ilgomis 100h+ kampanijomis, o jom įveikti reikia ir pastovaus kolektyvo :).

Paskutiniu metu žaisti ir žaidžiami žaidimai:

  • Dark Souls
  • Horizon Zero Dawn
  • Resident Evil 2
  • Mansions of Madness

Laukiu iš kickstarterio Europa Universlis ir The Witcher. Šiaip kickstarterio projektai pradeda mane erzinti, kadangi esu žmogus kuris žaidžia stalo/kompiuterinį žaidimą tik tada kai jis būna pilnas su visais papildymais/dlc/updeitais, tai tokios stalo žaidimų versijos atseina labai didelius pinigus. Kai kurie stalo žaidimai + visi expansionai + priedai eina apie 500€ kartais ir daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu nei zaidejas, nei didelis zinovas, turiu tik toki Hero Quest, jus kaip expertai pasakykit, ar verta nuo tokio pradet, ar jis jau moraliskai pasenes lyginant su dabartiniais, seip jau jam virs 30m. gal dabar ir stalo zaidimai gerokai pazenge kaip ir video zaidimai. Bet man jis nostalgiskas, nes  megau tokiu pat pavadinimu zaidima ant ZX-Spectrum. Dar tik reiktu susiziuret ar dalys visos, gal kazkokiu puslapiu yra su komplektacijom.

 

Image 1 - 1989 Hero Quest board game Painted near complete MB Games role playing Heroquest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Jeisonas komponentų atžvilgiu gal kiek ir retro jau, bet pats žaidimas buvo nesenai prikeltas naujam gyvenimui kai Hasbro nusprendė jį perleist.

Asmeniškai neretai tenka ir pažaist. Nuo fillerių iki jau rimtesnių užtrunkančių pusdienį. Bet jei reiktų išskirti kelis, tai mėgstamiausi būtų Bloodbowl Team Manager the Card Game, Cosmic Encounter ir Deus. Šių niekada nepraleidžiu, jei tik yra iš draugų susidomėjimo juos sužaist.

Kickstarteriu stengiuosi nepiknaudžiauti, bet The Witcher negalėjau ne'back'inti. Tematika ir lore'as patinka, o ir gameplay wise buvo ko trūksta kolekcijoje paįvairinimui. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@stash aš irgi svarsčiau The witcher backinti, bet kažkaip susilaikiau... įtariu bus geras, tik nežinau ar mano chebrai patiktų :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.