Impaler

PlayManija.lt - 18 gimtadienis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, kas dar skaitote, kas esate čia, kas atsimenate ir kas kada nors buvote čia, PlayManijoje. :)

Šį šiltą ir saulėtą vakarą, lygiai kaip buvo ir prieš 18 metų, aš sukūriau ir išleidau šį forumą į eterį. :ph34r:

Per tuos metus buvo daug visko, apie ką galėčiau kalbėti ištisas valandas, dalytis prisiminimais ir įsimintiniausiais įvykiais, bet šiuo metu nejaučiu, kad turėčiau noro, tai daryti. 

Šiuo metu esu besitęsiančiame ir intensyviame savo kaip web agentūros vadovo ir web kūrėjo kelyje. Keliu level'į, kaip sakoma, dirbu su projektais, kuriuose įgytą praktiką ir patirtį aš ketinu panaudoti čia, tačiau dar ne dabar. Dar ne laikas ir ne viskas pribrendę. :book:

Šiuo metu manęs asmeniškai čia nėra daug, tačiau aš visada netoliese, vienos žinutės atstumu. PlayManija.lt irgi čia ir ji bus visada. ;)

Dėkoju jums visiems, kad esate, kad bendraujate. Iki kito karto.

Pabaigai prašymas, gal bus noro pasidalinti apie kokį labiausiai nudžiuginusį dalyką teko sužinoti PlayManijoje. Tai gali būti kokio žaidimo anonsas ar atrišimo būdas ar šiaip kokia naujiena ar gautas patarimas. :)

Na ir be abejo su artėjančiomis velykomis jus visus!! :innocent:

  • Patinka 3
  • Ačiū 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, Viliau už šitą projektą, tavo darbą ir triusą. Nors dabar ir ne patys geriausi laikai tokio tipo interneto tūrinio formai, užaugo ištisa kartą, kuri jau gimė su išmaniuoju telefonu rankoje ir neįsivaizduoja pasaulio be jo, bet manau kad PLM gyvuoja ir gyvos. Tie kas nori būti kartu per PLM šito forumo neapaleido ir neapaleis. Taigi taip pat sveikinu visus su PLM pilnametyste ir kartu lauksim kitų jubileju🎮

P. S. Kas labiausiai įsiminė tai diskusija su @Eiviokas mano narystės PLM pradžioje apie Playstation 5 įsigijimo karštine😁

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrašyta (redaguota)

Nerealu, jau 18 metu PLM! :) Tikrai puiku, kad sis tinklapis dar gyvuoja. Man linksmiausias momentas: - seniai seniai, paciais PLM piko bendravime metais , kazkuris is nelabai aktyviu nariu,gal ir naujokas, sukure tema prasydamas pagalbos susijusios su zaidimais, bet aprasydamas viska, iterpe linksmai skambanciu sakiniu kaip jis su draugu nese sofa ir t.t. Esme- labai linksma tema gavosi,jei atrasiu ja, redaguosiu si posta kad suprast geriau visiems :D su Velykomis!!

Edit: ta linksma tema vadinasi "sugadinom kompa nesdami sofa". Rekomenduoju ja per paieska cia, prisijuoksit iki asaru!! :D

Redagavo tomashex
Papildymas info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu kaip atradau Playmanija.net dar buvo ieškodamas informacijos apie PS2 konsolę. Dabar nepamenu kas konkrečiai, bet buvau kurį laiką paskendes PS2 giduose. Bandžiau įrašyti kelis žaidimus į vieną diską. Nors nekažkas man gavosi. 😁 Linksmiausia tema kurią skaičiau buvo apie diskų valymą. Va ten prisižvengiau 😂 Neužmiršiu niekada vakarų kai skenuodavau VA Playstation. Džiugu, kad nors kažkiek prisidėjau prie turinio playmanijos. 🙂

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi daug vargau bandydamas padaryti keli žaidimai in one DVD su PS2, bet niekada taip ir nepavyko.. Galiausiai supratau, kad DVD diskai juk kainuoja nedaug, pajudint uodegą nuo sofos pasikeisti žaidimą irgi nėra žygis per džiungles. Tai kam tas vargas? O atėjus OpenPS2Loader laikams šimtai žaidimų iš HDD lekia visu greičiu dabar :thumbup:

Dėkingas ir po šiai dienai esu už tavo darbą skenuojant šį žurnalą. Tuo metu tai padėjo pritraukti smalsuolių į PlayManiją, kas norėjo parsisiųsti jų. Buvo torentas LinkoManijoje su jais, kur buvo PLM reklama. Sunku tik įvertinti kiek naujų žmonių apie PLM sužinojo iš viso to, bet faktas, kad po šiai dienai žmonės jį siunčiasi.

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.