Shliuzas

Tales of Vesperia

Rekomenduojami pranešimai

Pavadinimas : Tales of Vesperia

Zanras : JRPG

Kurejas/Leidejas: Namco Tales Studio/ Namco Bandai Games

Konsoles : PS3 , Xbox360

Isleidimo data : nepaskelbta

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Apie zaidimo versijos pokycius zinoma tik tai , kad bus nauja veikeja Patty Fleur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po demuskes i sita zaidima jau ziuriu kitaip visai deje,jau nera tokio uzsidegimo ji ismegint aplamai :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip neužkabino traileriai. Tales serija kažkodėl vis tampa nuobodesnė ir nuobodesnė. Dėja...

Tas pats per tą patį. Pažaidžiant ir Tales of the World ir Tales of the Abyss pvz ir žiurint į šitą susidaro toks įspudis kad tiesiog beveik nieko nekeisdama žaidime paimta tik kita istorija.

Pirmi buvo šedevrai (Tales Of Destiny 1.2, Tales of Phantasia, Tales Of Legendia) o paskui kažkaip prasidėjo...

Daugelis su manimį gali nesutikti, bet čia jau mano nuomonė kaip Tales serijos fano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip gal ir gali kartotis, bet man tikrai nesinorėtų, kad pasikeistų čia jau žiauriai ir kažkas kitas visai būtų. Ir in the end koks nors š visiškas išeitų.

Bande Resident Evil ir Silent hill pasikeist. Ir kas gavos? Nesamonės kažkokios. Aišku čia jau mano nuomonė, bet visiškai gadina savo serijas.

Čia kažkiek laikomasi tradicijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip gal ir gali kartotis, bet man tikrai nesinorėtų, kad pasikeistų čia jau žiauriai ir kažkas kitas visai būtų. Ir in the end koks nors š visiškas išeitų.

Bande Resident Evil ir Silent hill pasikeist. Ir kas gavos? Nesamonės kažkokios. Aišku čia jau mano nuomonė, bet visiškai gadina savo serijas.

Čia kažkiek laikomasi tradicijų.

Ne į temą

sutinku tradicijos yra gerai,bet velgi ne visiem,kazkam patiktu jei pasikeistu manaudaug kas,nes daugumai labai patinka viskas kas suka i action puse,del re ir sh serijos tai manau cia jie nebande pakeist bet bande kad butu pelninga,kad pirktu daugiau,manau tokie ju cia planai,visi nori action,duokim jiem action,tik kazkaip as tai likau ant ledo visai,pirma karta nelosiu nauju re,sh serijos daliu,net negaliu patiket pats

o kalbant apie zaidima,tai is demo kazkaip pamaciau kad ten ne ka yra veikti kazkaip kai reikia kautis,kazkaip knopkes tik maigai kaip kokiam fightinge,na bent jau taip losesi demo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip gal ir gali kartotis, bet man tikrai nesinorėtų, kad pasikeistų čia jau žiauriai ir kažkas kitas visai būtų. Ir in the end koks nors š visiškas išeitų.

Bande Resident Evil ir Silent hill pasikeist. Ir kas gavos? Nesamonės kažkokios. Aišku čia jau mano nuomonė, bet visiškai gadina savo serijas.

Čia kažkiek laikomasi tradicijų.

Savaime aišku kad tradicijos turi buti. Nesakau kad reikia pilnai keisti žaidimą kaip pvz Final Fantasy XII, bet naujovių idėti, pakeisti ką nors - tai galima juk padaryti. O štampuoti tą patį per tą patį - irgi nieko gero man rodos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš galiu pasakyt atvirai eina š... tie action. Visi to tik ir nori. Kažkaip jau net gaila, kad šiuolaikiniai geimeriai visai nebežino kas yra žaidimas.

Grafika ir veiksmas jiems tik. Tsk tsk. Ir iki kur jie nusirito. xD

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galiu pasakyt atvirai eina š... tie action. Visi to tik ir nori. Kažkaip jau net gaila, kad šiuolaikiniai geimeriai visai nebežino kas yra žaidimas.

Grafika ir veiksmas jiems tik. Tsk tsk. Ir iki kur jie nusirito. xD

Ne į temą

Tas tai tikrai taip. All graphics no gameplay... Gaila

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as suprantu kad daug tu action shooteriu yra na tegul buna jie,tiek urie turi buti action zaidimai,bet kai pradeda is kitu zaidimu daryti shooterius tai cia jau na nzn,nejau dar mazai kad visi beveik zaidimai action arba shooteriai,o galbut viskas atsiremia i pinigus,anksciau kiek kainuodavo zaidima sukurt kokiam ps2,ir kiek dabar kainuoja next gen konsolem,ir jei padarys zaidima tik mazai publikai,tai jis ne velnio nebus pelningas,taip ir gaunasi,kad nori itikti visiem,ir visi cia jau ant to pasinese aplamai,jeigu japonai is puikiu seriju padare shh atsiprasant,arba perleido zaidimus kurti kitiem, tai jau ka kalbet apie kitus,as visa dar negaliu patiketm,kad mgs4 toks gavosi,man jis nesizaidzia visai pvz,karta perejau ir nenoriu daugiau del tu iki kaulu smegenu nuobodziu intarpu po pusvalandi,juk toks mgs nebuvo niekad,hhrrrrrrr :thumbsup4:
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as suprantu kad daug tu action shooteriu yra na tegul buna jie,tiek urie turi buti action zaidimai,bet kai pradeda is kitu zaidimu daryti shooterius tai cia jau na nzn,nejau dar mazai kad visi beveik zaidimai action arba shooteriai,o galbut viskas atsiremia i pinigus,anksciau kiek kainuodavo zaidima sukurt kokiam ps2,ir kiek dabar kainuoja next gen konsolem,ir jei padarys zaidima tik mazai publikai,tai jis ne velnio nebus pelningas,taip ir gaunasi,kad nori itikti visiem,ir visi cia jau ant to pasinese aplamai,jeigu japonai is puikiu seriju padare shh atsiprasant,arba perleido zaidimus kurti kitiem, tai jau ka kalbet apie kitus,as visa dar negaliu patiketm,kad mgs4 toks gavosi,man jis nesizaidzia visai pvz,karta perejau ir nenoriu daugiau del tu iki kaulu smegenu nuobodziu intarpu po pusvalandi,juk toks mgs nebuvo niekad,hhrrrrrrr :mad2:
Ne į temą

Pilnai sutinku...

Jau kai esu gamer for life - ir tai nerandu tikrai gerų žaidimų beveik... Gaila, gaila kad žaidimų industrija netenka savo sielos. Išeina geri žaidimai, bet jų ir laukiam metus ar daugiau. Gerai kad dar yra tikrų kurėjų, kurie savo sielą įdiegia į žaidimą. Tas iškarto jaučiasi žaidžiant - ar žaidimas kurtas pelnui ar sielai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo ps3 versija gaus sioki toki bonusa

Nuotrauka

New pirate girl character, new cut scenes and full voice. All that can't be reason enough to buy Tales of Vesperia on the PS3. Enter beachwear.

Costumes include a black bikini, an aloha shirt and shorts and an orange two piece with sunglasses. Don't think of this as an exploitative way to get players to shell out for this game. These outfits make perfect sense. There is a pirate girl in the game. See?

be to demo versija ps3 gausim sio men 13 diena psn,tik nezinia ar demo versijoj pamatusim ta nauja veikeja kuri bus tik ps3 versijoj,beje stai skirtumai x360 ir ps3 versiju

• While the Xbox 360 version did not have full voice, the PS3 version will.

 

• One voice actor even said the additional voice script for the PS3 version was almost as long as the whole Xbox 360 voice script.

 

• New cutscenes and subplots are expected to be added, plus new outfits as well.

 

• The PS3 version will tie-in with the upcoming anime.

 

• The new character was of course created by illustrator Kousuke Fujishima, who designed the other Vesperia characters and who is best known for creating manga You're Under Arrest. Fujishima also did character design for SEGA series Sakura Wars. Fujishima has done character work for Tales of Phantasia, Tales of Symphonia and Tales of the Abyss as well as the previously mentioned Tales of Vesperia.

 

be to rugseji pasirodo jap tales of vesperia, o spali jap pasidorys Tales of Vesperia: The First Strike, animated prequel to the PS3 version .

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norintys jau dabar kahzkiek ishmeginti tales of vesperia galite atsisiusti demo ish japan ps store. Man asmenishkai tai tikrai patiko ka pamachiau ir net neabejoju del zhaidimo pirkimo kai jis isheis vakaruose. Aishq labai tikiuosi kad zhaidime liks originalus japonishkas igarsinimas... Zhinoma kazhko su demo nenuveiksi, nes kai kovos metu tenka rinktis skill kanji>me :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man atvirkščiai žaidimas padarė ne kokį įspūdį, nei pats gameplay, nei charai, nei priešai...niekas nekabino:/ teks laukt white knight chronicles ir Demon Souls

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.