Svečias slash

Final Fantasy XII

Rekomenduojami pranešimai

Na va ir turiu. :) Viskas tiesiog nuostabu. Intro kaip visada: 7-10 minuciu trunka, o tas labiausiai uzveda mane (nu man atrodo, kad ir ne tik mane uzveda :)) Grafika truputi pasikeite nuo X ir X-2 daliu i geresne puse. Tas didziulis pliusas. O kas svarbiausiai :!: - tai kovos taktika!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Visi mes iprate RPG zaidimo kovos stiliu: vienas priesais kita. Jis kerta, po tam tikro laiko tu kerti ar su magija buri, ar is viso pabegi :) ir t.t. O cia visai kas kita. Square Enix pasistenge pakeisti RPG kovos stiliu i visai kitoki. Idomesni, grazesni ir (gal) neatsibostanti (kol kas).

Ar kas nors zaidet Dynasty Warrior zaidima? Jei ne, tai pazaiskit. Ta kovos taktika FF XII, yra kazi kuom panasi i ja. Nebera tavo draugu energijos lygio ir panasiai. Matai tik savo gyvybes ir magijos linija. Kitu nematai. Kapoji visus is eiles (gali ir ne is eiles) ir viskas.

Galeciau ir daugiau papasakoti, apie ka eina istorija zaidimo(bet manau is trailerio ir taip eina suprast).

Bet yra vienas DIDZIULIS MINUSAS : jis pas mane japonu kalba, ir as nifiga nesuprantu kas vyksta. Maza to, as net nesuprantu kokie mygtukai ka reiskia (suprast suprantu, bet ka ten raso, tai as ne expertas jap kalboj :) ).

Cia viska aprasiau 10 minuciu zaidimo eiga. Gal zaidimo stilius pasikei veliau, as nezinau. Bet man sis zaidimas patiko. Ir as ji turesiu english kalboj. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia tai zaidimas!!! Verta buvo laukti!

Ir visai be reikalo bijojau del action'o. Jis tik tame, kad kovoj judet reik, o atakuojant itakos neturi!!! Nu ne tekenas krc... ko as labai bijojau. Miesto didumas, tai ka as zinau, zmoniu gausa, kamera valdai kaip nori, priesai gerai padaryti, tobulejimo sistema tikrai iki siol dar nematyta (nu kaip visada finaluose), pirma kart galimybe rinktis tarp ginklu!(Nu kaip visada budavo, jei su kardu, tai iki galo zaidimo, dabar nori kardas, nori lankas...)

Medzioju dabar ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu is kur cia tokie turbiniai zmones? ;)

Finala, per 3 dienas?! Biski unreal... Net ir be miego varant.

Nera jis toks lengvas ir nepasiexpirincines, net antroj medzioklej neuzverciu monstro... Taip, kad abejoju ar kas jau tiek ivyniojo, kad gala mate... Sneku, nes esu prisiekes FF serijos gerbejas, suzaides visas dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau palikau FF XII siųstis pirmadienio rytą per torrent. tikrai jaučiu bus neužmušamas geimas :!: :!: :!: 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi tu patikek patikek.... As dar tik 5 val pazaidziau, jau pagavo, vakaro laukiu nesulaukiu, dar pora valandu dirbt reik :evil:

Kovu sistema man dar vis FFX geresne atrodo, bet pagyvensim, pamatysim...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trumpai apziurejau ta ffXII, tai ispudis geras, tos kovos tai biski keistos, siulais spalvotais jie ten susirisa ir mojuoja :D Nu tikrai novatoriskas sprendimas, gal klasikines kovos ir fainesnes, bet per mazai pabandziau kad ivertint objektyviai. o siaip grafika ok, sound track'as irgi nenuvyle. Manau sitas grajus zada daug valandu, va ir bus ka veikt per ziema :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol::D:D Tuos siulus, jei nepatinka, gali isjungt! :D:D:D

Bet nerekomenduociau... Matai kas ka ruosiasi daryt.

Ir dar: dabar kai jau biski apsipratau, nera didelio skirtumo kovos valdyme, nes bet kada gali stabdyt ir ivest komandas bet kuriam is triju, kad nuo saves negrybautu. Skirtumas tik tas, kad reik stebet ka jau padare ir kita komanda duot. Tie "Gambits" irgi labai naudinga.

Dar gerai, kad jei viena uzverte, spaudi trikampi ir ji pakeiti gyvu!

Kas jau nepatiko, tai kad kuris kovoj nedalyvauja negauna EXP...

Nors aisku sazininga, bet reiskia, kad zymiai(oi zymiai!!!) daugiau reiks laiko praleist keliant expirience'a...

Ir ta galimybe bet kuriam bet koki ginkla valdyt nervina, kazkaip charakteriai be individualumo gaunasi... Va lakste pas mane vienas su sautuvu ir gavau karda, kuris uz jo sautuva 4x galingesnis... Nu nebutu jam galima kardo turet ir nesuktum kiausu!!! Bet galima... Tai jau su kardu dabar laksto... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D Tuos siulus, jei nepatinka, gali isjungt! :D:D:D

Bet nerekomenduociau... Matai kas ka ruosiasi daryt.

Ir dar: dabar kai jau biski apsipratau, nera didelio skirtumo kovos valdyme, nes bet kada gali stabdyt ir ivest komandas bet kuriam is triju, kad nuo saves negrybautu. Skirtumas tik tas, kad reik stebet ka jau padare ir kita komanda duot. Tie "Gambits" irgi labai naudinga.

Dar gerai, kad jei viena uzverte, spaudi trikampi ir ji pakeiti gyvu!

Kas jau nepatiko, tai kad kuris kovoj nedalyvauja negauna EXP...

Nors aisku sazininga, bet reiskia, kad zymiai(oi zymiai!!!) daugiau reiks laiko praleist keliant expirience'a...

Ir ta galimybe bet kuriam bet koki ginkla valdyt nervina, kazkaip charakteriai be individualumo gaunasi... Va lakste pas mane vienas su sautuvu ir gavau karda, kuris uz jo sautuva 4x galingesnis... Nu nebutu jam galima kardo turet ir nesuktum kiausu!!! Bet galima... Tai jau su kardu dabar laksto... :D

ff12 the best ,tikrai man geriausias ff ir geriausias rpg aplamai ant ps2,ziauriai veza,labiau tikroviski zmones ir vaizdai,viskas daug geriau nei x dalies,beje turiu bonus dvd diska tai ten idomu pasiklausyt interviu tu zmoniu kurie dare sita sedevra

o ginklu as jiem nekeiciu,na palieku ju tas pacias profesijas,kad ir galima bet nenoriu to daryti,kaip atrodys jei visi su kardais lakstysim :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ff12 the best ,tikrai man geriausias ff ir geriausias rpg aplamai ant ps2,ziauriai veza,labiau tikroviski zmones ir vaizdai,viskas daug geriau nei x dalies,beje turiu bonus dvd diska tai ten idomu pasiklausyt interviu tu zmoniu kurie dare sita sedevra

o ginklu as jiem nekeiciu,na palieku ju tas pacias profesijas,kad ir galima bet nenoriu to daryti,kaip atrodys jei visi su kardais lakstysim :lol:

Ka reiskia "viskas daug geriau nei X dalies"? Nesamone, personazai blankus, ner asmenybiu. Jei tu cia apie grafika, tai ji man paskutinej vietoj RPG zaidimuose ir nepasakyciau, kad jinai stipriai kazkuo "deda" FFX. Zmones ten pakankamai tikroviski...

Kovu sistema tikrai buvo geresne desimtam. Cia visas valdymas per "Gambits" praktiskai, o tai jau daugiau strategija nei RPG.

Plius zaidimas trumpas. Kaimynas per 70 val padare...

ir kaip galima ginklu nekeist, jei tai reikia daryt? Kaip kovoji pries skraidancius priesus? Visi turi turet saunamus-metamus ginklus, arba naudot magija. O kaip tai atrodys, tai keistokas klausimas... Koks skirtumas?

Pasikartosiu: Geriausias metu RPG, bet tikrai ne geriausias is Final Fantasy serijos. Desimtas ji tikrai "deda"!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai nededa,jei nematai kaip 12dalis pasikeite nuo x ,tai na kiekvienam savo,bet ne vien grafika man cia geriausia,ir personazai labai ivairus ir idomus,x dali tikrai neatrode herojai labai tikroviskai,jau kaip12 dalu tai ne vienas zaidimas rpg neturi tokios grafikos,nzn kaip ten tau taip matosi... 8)

man 12 dalis geriausia,o zaides esu visus geriausius ps2 rpg aplamai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai nededa,jei nematai kaip 12dalis pasikeite nuo x ,tai na kiekvienam savo,bet ne vien grafika man cia geriausia,ir personazai labai ivairus ir idomus,x dali tikrai neatrode herojai labai tikroviskai,jau kaip12 dalu tai ne vienas zaidimas rpg neturi tokios grafikos,nzn kaip ten tau taip matosi... 8)

man 12 dalis geriausia,o zaides esu visus geriausius ps2 rpg aplamai

Pakartosiu: grafika man **...

RPG zaidziu jau koki 15 metu ir tai yra mano megstamiausias zanras. Taip, kad zinau ka kalbu. Ir kas svarbiausia ne mano vieno nuomone tokia, pasiskaityk forumus, visi uzkieteje RPG ir FF fanai deda dvylikta i suns dienas... Ir tik naujokeliai RPG zanre sako "kas jum nepatinka...?"

As nesakau, kad man jis nepatinka, jis silpnas kaip FF serijos zaidimas, lyginant su kitais RPG super zaidimas!

Galiu isdestyt eile dalyku kurie FFX buvo zymiai geriau atlikti nei FFXII.

Kad ir pamineti viena is ju: kovos kontrole. FFX tu pilnai kontroliuoji kova, ja panuoji ir ta plana bandai igyvendint keliais ejimais. FFXII tu bandai ta padaryti taip pat, bet neturi pilnos kovos kontroles, nes kovu sistema labai stipriai priklauso nuo "Gambits". Teisingai juos sudeliojus gali tiesiog sedet ir megautis kova. Kai kam tai patiko.

Mane tas knisa.

Ir galeciau testi ir testi, bet tai jau gausis ne post'as, o straipsnis.

Taip, kad whatever...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia bus kiek ne i tems, BET tai gali buti naudinga kamnors ish jusu:

 

GameFaqs neseniai atsirado neitiketinas seivas :lol:

 

THE PERFECT START!!! You are in Rabanastre after talking with Old Dallas about the Sunstone. You have All Grimoires, All Loots Items, All Spells & Techs, All Items, All Weapons, All Armors, All Ammo, All Accessories and 7000 LP.

Seiva rasite cia http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/459841.html

 

Pasirinkite pagal aprashyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai nededa,jei nematai kaip 12dalis pasikeite nuo x ,tai na kiekvienam savo,bet ne vien grafika man cia geriausia,ir personazai labai ivairus ir idomus,x dali tikrai neatrode herojai labai tikroviskai,jau kaip12 dalu tai ne vienas zaidimas rpg neturi tokios grafikos,nzn kaip ten tau taip matosi... 8)

man 12 dalis geriausia,o zaides esu visus geriausius ps2 rpg aplamai

Pakartosiu: grafika man **...

RPG zaidziu jau koki 15 metu ir tai yra mano megstamiausias zanras. Taip, kad zinau ka kalbu. Ir kas svarbiausia ne mano vieno nuomone tokia, pasiskaityk forumus, visi uzkieteje RPG ir FF fanai deda dvylikta i suns dienas... Ir tik naujokeliai RPG zanre sako "kas jum nepatinka...?"

As nesakau, kad man jis nepatinka, jis silpnas kaip FF serijos zaidimas, lyginant su kitais RPG super zaidimas!

Galiu isdestyt eile dalyku kurie FFX buvo zymiai geriau atlikti nei FFXII.

Kad ir pamineti viena is ju: kovos kontrole. FFX tu pilnai kontroliuoji kova, ja panuoji ir ta plana bandai igyvendint keliais ejimais. FFXII tu bandai ta padaryti taip pat, bet neturi pilnos kovos kontroles, nes kovu sistema labai stipriai priklauso nuo "Gambits". Teisingai juos sudeliojus gali tiesiog sedet ir megautis kova. Kai kam tai patiko.

Mane tas knisa.

Ir galeciau testi ir testi, bet tai jau gausis ne post'as, o straipsnis.

Taip, kad whatever...

man tai patinka visa tai ka padare 12 dali ir tiek, whatever...

siaip jis gaves toki pat ivertinima kaip ir x dalis,ir jis man labiau patinka,nes padare toki vagrant story stiliaus biski,man patinka,tikrai ne grafika svarbiausia,bet ji tiesiog zavi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.