Svečias slash

Final Fantasy XII

Rekomenduojami pranešimai

O kaip jums su Gillais? Pradzioj visiems trukumas ar cia tik man... negaliu normaliai charu aprengt... :D

man pvz normaliai yra...gi kai moba nukapoji tada iskrenta visokie nereikalingi sudakai,juos parduodi ir jau pinigu turesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pardavineju viska ko nereik... taciau gil per maza normaliai aprengt charams, osvarbiausia pakankamai potionu nusipirkt... :D)

Db keliuos lvl Lhusu mines, paskui varysiu i sandsea,(kol kas tik pavienius mobus ten pajegus must...prie to pauskcio boso uzstrigau), kur nors...ten ir exp ir daiktus pameto, kuriu verte giliais normali :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kox lwl pas jus :D as mazdauk kai baigiau tai buvau kokio 80 lwl :D su trim charem ir 60 su kitom 3 mergom tom :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog eik pamusti priesu kurie meto itemus brangesnius,greit atsigauti gali ir supirkti bent 3 pagrindinius,kitu as bent net nenaudoju.

 

Siaip stabilei nuvyle levelio kelimo sistema,jau geriau isvis tu licenziju nebutu,ir kiekvienas tik savo guna galetu naudot tai zimiai geriau butu buve,dabar visi kardo lanko magiju healo meistrai.

Super kovotojai,Eina pas mane 2mustukai ir pastoviai berserk ant saves bure ir 1 gido protectus meto t.t [Kai guest charakteri gauni 3 berserkai] Tas kad jie visiskai identishki tai stabilus lol,ginklai armorai [Limit break nesuprantu iki siol,bet vistiek skirtumo nematau tarp ju tik kad skirtingai atrodo]

O ir pacios licenzijos,pradzioj buvo pora sunkesniu vietu kur mirinedavau,ir tai pagrinde del to kad nesuprasi i kure puse ten ziguot kad daugiau damage daritum ir daugiau hp turetumet,Pakolkas tik 1 kart zaidziu, jei zaisciau 2 manau jokiu bedu visiskai netureciau nes mazdaug zinau kur kokie skilai randasi ir t.t dabar.

Zaidimas aisku itraukentis ir kabliuojantis kaip ir visi ff,bet sitam game tikrai galejo but zimiai geriau viskas padarita,biski prisvilus ta lv kelimo sistema totaliai man,Beje dar labiausiai patinka, isbury heala pagaliau,ir kol tas saratukas nuskrenda iki target tai speja dar ikirst, dazniausiai del to ir nukrenta koks vargsas.Real time rulz,bet kai jau pradeda burt magija galetu sustot ir nesimust niekas jau. Libra kaskoks kiauras variantas,parodo kam neatsparus priesas,super scanas,durnesnio daikto nemaciau irgi.

1 kart gaves koki RPG tokio stiliaus,dazniausiai tiesiog stengiuos kuo greiciau pereit su nedideliais nukripimais nuo pagrindinio kelio,kad neturetu per dideli lv ir t.t, kad pajaust zaidimo sunkuma ir panasiai.2 kart zaidziu kad full pereit,jei pakankamai uzkabina siekiu laiko rekorda pagerint ar kuo zemesniu lv bandit pereit.

Istorija lol, tai kariauja tai nori nutraukti kara, karine drama tiesiog, jau geriau butu love story koks,nors man dauguma istoriju ff neipatingai patiko, per daug netikros,pasakishkos. [FF7 the best, FF8 The Worst] Bet sitoj tai jau sunkiai besusigaudau kas del ko kur kodel eina.

 

Tikiuos nepavargsi skaitidamas

Redagavo Ancestor

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot koki puslapi kur butu aprasyta kiekviena misija ar zemynas,atsimenu kazkur buvau uzejas angliska,bet nebepamenu kur ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas galite man padeti parasykit i skype. labai aciu

Kas tau trukdo cia susirasineti? Prasyk , padesim ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal galite placiau paajskint apie tuos seivus (ne ju idejima i MC) ?. As kiek ziuriu visi seivai labai stambiam chytinimui. O nera seivo kad butu tik daug pvz lp ? arba daug gil ? o ne kad visko pilna ir visi geriausi ginklai. Gal galima paciam kashkaip tuos seivus pasidaryt ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal galite placiau paajskint apie tuos seivus (ne ju idejima i MC) ?. As kiek ziuriu visi seivai labai stambiam chytinimui. O nera seivo kad butu tik daug pvz lp ? arba daug gil ? o ne kad visko pilna ir visi geriausi ginklai. Gal galima paciam kashkaip tuos seivus pasidaryt ? ;)

seivus pasidaryt? ;) turbut juokaujnu tai yr seivai kur vienam seive buna issaugot daug ivairiausiu vietu zaidimo ir pan,na karaso apie seiva tas ir buna,nesuprantu,tai arba nori lost si zaidima tada losk pats,jei per sunku,negadink zaidimo tada visai,pacheetint galima visada bet ar idomu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i think this game is the best !!! nzn manau cytinti nera ko nes tikrai nera idomu as pats 3 kartus visa sita zaidima perejau 100 proc :) lb lb man patinka esu ir kitus jau final fantasy perejas :) visi jie man geri jai kas norit galit paziureti sita psl cia as bsk kuriau apie ff :) - http://www.squidoo.com/TopFinalFantasy

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.