Svečias slash

Final Fantasy XII

Rekomenduojami pranešimai

Bet kokiu principu reikia atidarinet tas licensijas? Ar nera svarbu, Ar viestiek zaidimo eigoj atversiu visas, ar reikia kazkokio eiliskumo ar taktikos jas atidarinejant? esu db prie mimic queen uzstriges... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kokiu principu reikia atidarinet tas licensijas? Ar nera svarbu, Ar viestiek zaidimo eigoj atversiu visas, ar reikia kazkokio eiliskumo ar taktikos jas atidarinejant? esu db prie mimic queen uzstriges... B)

jo belekokius imk licenzijas,su laiku atidarysi visas(kai surinksi tasku kiek reikia).As tai kerams daugiausia keliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kas turi final fantasy 12 ant ps ir naudoja code breakeri ar kokia nors kita cheat sistema ?

ir galetu man parasyti kokius kodus ivede kad veiktu inf Hp ir Gil and Vaan ? (pacioj pradzioj lvl 4 )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu uzstriges, ten kur sirena kaukia ir sargybiniai puola... niekaip nepraeinu...nukala... ;/ gal kas kokiu strategiju pametes? :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siena kaukia ir sargybiniai puola, nžn kaip kitiems bet man aiškesnio apibūdinimo reiktų jei nori, kad padėčiau, o gal ir atsiras toks kuris supras..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu uzstriges, ten kur sirena kaukia ir sargybiniai puola... niekaip nepraeinu...nukala... ;/ gal kas kokiu strategiju pametes? :rolleyes:

aaa pamenu sita.Cia gi kalejime pries kova su tuo seniu(kur party buvo,vosleris berots).o taktika paprasta,BEKTI,bek nuo tu sargybiniu,ismesk gambitus kad nieko neveiktu party draugai ir flee spausk ir bek.cia ir paslaptis <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai nesu nes kazko neveike cheats tai be cheat visa geima losiau bet tikrai nemazai laiko zaidziau ten lwl uzsikeliau ant final fantasy 90 :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki gal kas turi final fantasy 12 ant ps ir naudoja code breakeri ar kokia nors kita cheat sistema ?

ir galetu man parasyti kokius kodus ivede kad veiktu inf Hp ir Gil and Vaan ? (pacioj pradzioj lvl 4 )

codebreaker.com !! visi kodai ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na nezinau bet naudoti kodus mano nuomone yra tikrai zema,ir prarandi visa smaguma tokius dalykus pats naudoju tik perejus zaidima kai nori pazaisti 4fun
Redagavo Kasuga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš igi geriau jau pirma pereisiu žaidimą, ir žinosiu, kad AŠ perėjau, o ne su kažko pagaba. Taipogi čytai tik 4 fun kai pereini žaidimą, ir šiaip pasižiūrėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš igi geriau jau pirma pereisiu žaidimą, ir žinosiu, kad AŠ perėjau, o ne su kažko pagaba. Taipogi čytai tik 4 fun kai pereini žaidimą, ir šiaip pasižiūrėt.

j odel cheetu tai pritariu kad jie idomu kai jau buni perejas ta zaidima,ar perejas ne visu 100%,tada idomu paimt kad ir koki seiva su jau suvarytais cheetais ir palost,pats nenaudoju paciu cheetu,o imu seivus jau paruostus ir naudoju,man taip daug greiciau ir patogiau,tie cheetai tai veikia tai ne,tai versija netinka na buna visko,o cia seivas eina ir ok

dar seivai tokie gerai jei netycia prarandi savo seivus ir tikrai nesinori lost is naujo,tai randiseivus intere kad ir be cheetu,bet gali rast bet kokios zaidimo vietos cheetus ir test zaidima vel,aisku gali ir del idomumo ismegint koki GT4 seiva su n milijardine suma,tada tik pirk ir lakstyk

gaila to negalima daryt su x360,o tikrai noretusi bent jau kokiu cheetu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man problemos, su tais seivais tai nesisiuntu geriau, aš dažniausiai naudoju tokius čytus kuriuos galima suvesti.

Neketinu vargintis, kad kelias minutes pabandyčiau pabūt turtingas per kokį RPG.

 

Final Fantasy XII aš perėjau vieną kart ir numečiau, jau tikrai nežadu visko atrakinėt (o per .hack//G.U geimą viską malonu atrakinėt..hehe), tai gal nežinau, ten daug bonusų yra? Gal geimas turi kažko daugiau, nors nžn.. toks paprastas buvo, pažaistas ir numestas, neįsiliejo į širdį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aaa pamenu sita.Cia gi kalejime pries kova su tuo seniu(kur party buvo,vosleris berots).o taktika paprasta,BEKTI,bek nuo tu sargybiniu,ismesk gambitus kad nieko neveiktu party draugai ir flee spausk ir bek.cia ir paslaptis :huh:

Aciu, reikes pamegint :D nes jau buvau i nevilti puoles, kad uzstrigau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip jums su Gillais? Pradzioj visiems trukumas ar cia tik man... negaliu normaliai charu aprengt... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.