Svečias slash

Final Fantasy XII

Rekomenduojami pranešimai

Cia bus kiek ne i tems, BET tai gali buti naudinga kamnors ish jusu:

 

GameFaqs neseniai atsirado neitiketinas seivas :D

 

THE PERFECT START!!! You are in Rabanastre after talking with Old Dallas about the Sunstone. You have All Grimoires, All Loots Items, All Spells & Techs, All Items, All Weapons, All Armors, All Ammo, All Accessories and 7000 LP.

Seiva rasite cia http://www.gamefaqs.com/console/ps2/save/459841.html

 

Pasirinkite pagal aprashyma.

Jo, cia gerokas gyvenimo palengvinimas tiem kam patinka taip zaisti... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai codebrakeris turi ir daugiau dalyku visokiu,bet pvz idomu jei kokio va ffx as nepereinu 100% ,tada galima pvz prisimint senus gerus laikus,ir nuo pradzios turint best weapons prasinest per priesus kaip vetrai,aisku cia tas netinka pirma kart zaidziant,tikrai ne,bet pajaust zaidimo malonuma veliau galima vel juk nieks nedraudzia,ypac chetai gerai padeda dmc3 pvz kokiam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau isejau si zaidima sianakt. Pagaliau! Siaip tai nepatiko kiek storyline'as, jokio lovestory, kaip antais 8 ir 9 dalyse. Kazko tiesiog truko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau isejau si zaidima sianakt. Pagaliau! Siaip tai nepatiko kiek storyline'as, jokio lovestory, kaip antais 8 ir 9 dalyse. Kazko tiesiog truko.

Kaip tik lovestory skystina geima.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau isejau si zaidima sianakt. Pagaliau! Siaip tai nepatiko kiek storyline'as, jokio lovestory, kaip antais 8 ir 9 dalyse. Kazko tiesiog truko.

Kaip tik lovestory skystina geima.....

na lovestory buna ipintas beveik i visus japonu gaminius nuo anime iki zaidimu,lovestory tikrai veza kai buna gerai pateiktas,tikrai labai geras buvo 8 dali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man ir 9oje visai nieko buvo tas story. seniecka - neskystina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man ir 9oje visai nieko buvo tas story. seniecka - neskystina.

gerbiu jusu nuomone , cia tik mano nuomone.... :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zinoma gi cia musu nuomones, kiek zhmoniu tiek nuomoniu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na yra zmoniu kurie nesupranta japonu anime,tai tokie nesupranta ir tokiu zaidimu su love story,man tai tokie zaidimai ir idomiausi ant sony konsoliu,mane tai veza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, pasitaiko, nu tik ne su XII dalim, bet ko ko pagailo, tai galvojau, kad Balthier uzhsivers su ta "ziujka ;)". Bet pasirodo galo negavo. Nors nesugadino pabaigos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip man Genome Entite nubaigt?? Ash pradzioj zaidimo, dar priesh Panelo pirma kart prisijungiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakartosiu: grafika man **...

RPG zaidziu jau koki 15 metu ir tai yra mano megstamiausias zanras. Taip, kad zinau ka kalbu. Ir kas svarbiausia ne mano vieno nuomone tokia, pasiskaityk forumus, visi uzkieteje RPG ir FF fanai deda dvylikta i suns dienas... Ir tik naujokeliai RPG zanre sako "kas jum nepatinka...?"

As nesakau, kad man jis nepatinka, jis silpnas kaip FF serijos zaidimas, lyginant su kitais RPG super zaidimas!

Galiu isdestyt eile dalyku kurie FFX buvo zymiai geriau atlikti nei FFXII.

Kad ir pamineti viena is ju: kovos kontrole. FFX tu pilnai kontroliuoji kova, ja panuoji ir ta plana bandai igyvendint keliais ejimais. FFXII tu bandai ta padaryti taip pat, bet neturi pilnos kovos kontroles, nes kovu sistema labai stipriai priklauso nuo "Gambits". Teisingai juos sudeliojus gali tiesiog sedet ir megautis kova. Kai kam tai patiko.

Mane tas knisa.

Ir galeciau testi ir testi, bet tai jau gausis ne post'as, o straipsnis.

Taip, kad whatever...

Gerbiamas Auron...as man rodos zn kodel tu sakai kad ff12 lewesnis us ffx...nes tu nedaejai galo,neysigyjai gereusiu ginklu ( kuriuos beto kad gautum uztrunki iki savaites )beto sis zaidimas tik is dalies geresnis ginklais.... tu zdz daeisi gala sio zaidimo , manau kad nuomone pakeisi y visiskai kita puse! as ffx gavau pries 2 dienas ysijungiau ir man jis atsibodo vos tik as nuzudziau pati pirma monstra...tjgi bent jau man ffx lb primena ps1 graju , grafika , garso skleidimo kokybe...zdz vargo vakariene su tuo ffx...man tj ten vopsem primena senas geras zaidimu dezes parduotuvese kj ymeti 50ct ir losi...

Siulau tau palost iki galo ir ysitikinti tuo ka sakau,ir ysijausk y personazus.ai zdz pabandyk.SEKMES!

 

Kaip man Genome Entite nubaigt?? Ash pradzioj zaidimo, dar priesh Panelo pirma kart prisijungiant.

tau gal galvoj negerai?! tu kad ta entite pribaigtum tau reik bent 40 lvl!!! nes tas entite yra 25 lvl,taciau turi kruva HP ir daug kam yra IMMUNE,tjga o tu esi su prastokais ginklais nes esi pradzioje ir esi ne didesnio kjp 6 lvl ar gi ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamas Auron...as man rodos zn kodel tu sakai kad ff12 lewesnis us ffx...nes tu nedaejai galo,neysigyjai gereusiu ginklu ( kuriuos beto kad gautum uztrunki iki savaites )beto sis zaidimas tik is dalies geresnis ginklais.... tu zdz daeisi gala sio zaidimo , manau kad nuomone pakeisi y visiskai kita puse! as ffx gavau pries 2 dienas ysijungiau ir man jis atsibodo vos tik as nuzudziau pati pirma monstra...tjgi bent jau man ffx lb primena ps1 graju , grafika , garso skleidimo kokybe...zdz vargo vakariene su tuo ffx...man tj ten vopsem primena senas geras zaidimu dezes parduotuvese kj ymeti 50ct ir losi...

Siulau tau palost iki galo ir ysitikinti tuo ka sakau,ir ysijausk y personazus.ai zdz pabandyk.SEKMES!

 

tau gal galvoj negerai?! tu kad ta entite pribaigtum tau reik bent 40 lvl!!! nes tas entite yra 25 lvl,taciau turi kruva HP ir daug kam yra IMMUNE,tjga o tu esi su prastokais ginklais nes esi pradzioje ir esi ne didesnio kjp 6 lvl ar gi ne?

cia kievienam pagal skoni jau,nereiketu varyti ant vieno zaidimo,o kita kelti per daug nes ant ps2 yra tiek geru rpg,ir man skirtingais atvejais patinka skirtingai,nera taip kad vienas butu geresnis,pvz saindian man geresnis tas ,bet po savaites ar po menesio sitas jau nebetoks geras atrodo,ir losiu kita kuris tuo metu atrodo vel geriausias,veliau vel gryztu prie ankstesnio zaisto ir jis vel zavi,kaip sakant pagal nuotaika ir zaidimas . gal cia tik man taip :D

vakar beriausias buvo FF 12,siandia Valkyrie Profile 2,o rytoj gal bus .Hack//rebirth

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As per pabaiga ir asarele retkarciais nubrauskiu :D

man tai pabaiga zeurej grazi buvo negaliu <3 ^.^ balthier'as su ta zujka grazei miesta isgelbejo,o tam Panelo laiske ji aiskei parase kad Basch'as pasiilgo princeses Ash'alijos...nu zdz man tj irgi japonu anime yra nerealu nes zaidi ir tasi sukelia emocijas...ziauru ziauru negaliu...o jus visa graju TIK perejot ar ir visus ginklus visus esperus gavot? visa monster diary uzpyldet? visus huntus? kartu su tuo 100m+hp Yiazmat'u?um um ?? as tj negaliu atsidziaugt tuo zaidimu,einu jy gal jau 4ta karta... be to ar znojot kad jy galima pereik bunant 122333 leveliu? ta paty bandysiu daryt ir as,bet yra viens zmogus yra perejas tokiu budu.tai yra pats sunkiausias ir daugiausiai nervu ir kantrybes reikalaujantis budas zaisti sy zaidima.(jej norit yrodymu nuaikit y youtube ir yveskit *122333 ff12* ar panasei.tikrai liksit mazu mazeusiai nustebinti!)

 

---FFXII 4 Life!

 

cia kievienam pagal skoni jau,nereiketu varyti ant vieno zaidimo,o kita kelti per daug nes ant ps2 yra tiek geru rpg,ir man skirtingais atvejais patinka skirtingai,nera taip kad vienas butu geresnis,pvz saindian man geresnis tas ,bet po savaites ar po menesio sitas jau nebetoks geras atrodo,ir losiu kita kuris tuo metu atrodo vel geriausias,veliau vel gryztu prie ankstesnio zaisto ir jis vel zavi,kaip sakant pagal nuotaika ir zaidimas . gal cia tik man taip ;)

Scalman db losi FFVII taip suprantu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.