isstatu1

Deja vu ir sapnai (arba kiti reiskiniai bemiegant)

Rekomenduojami pranešimai

Ar esate si jausma kada patyre? Patiko?

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Čia manau pravers tiems, kurie nežino ką tai reiškia, nes nemanau, kad visiems aišku:

 

Déją vu (pranc. ‘jau matyta’; arba paramnezija) – įspūdis, kad kažkas jau yra išgyventa anksčiau, nors iš tiesų tai išgyvenama pirmą kartą. Pavyzdžiui, lankantis naujose vietovėse gali susidaryti įspūdis, kad viskas čia jau matyta, klausantis naujos istorijos gali būti įspūdis, kad ji jau girdėta.

 

 

Šiaip esu patyręs keletą kartų, bet dėl patikimo, tai net nežinau... Sunkiai čia apsakyti.

Redagavo griauciai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patyręs keletą kartų, o patikt tai nelabai patiko, nes atrodo, net nusteri, kai taip atsitinka :thumbsup4: O kartais visai malonu :)

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo daug sykiu :thumbsup4: kai taip atsitinka iskarto sakau Deja Vu arba b**m as tas jau buvo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiema cia pasitaiko, man labaiu idomu kdl taip atsitinka.

kartais pagalvoju kad zmoniu smegenis gali daug daugiau negu mums atrodo ir tai kad mums atrodo kad taip jau buvo tai reiskes mes mes per sapnus ar kitaip matem ateiti ar kazkas pan, kitaip negaliu paaiskinti to.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiema cia pasitaiko, man labaiu idomu kdl taip atsitinka.

kartais pagalvoju kad zmoniu smegenis gali daug daugiau negu mums atrodo ir tai kad mums atrodo kad taip jau buvo tai reiskes mes mes per sapnus ar kitaip matem ateiti ar kazkas pan, kitaip negaliu paaiskinti to.

Ne į temą

Gera mintis. Priverte susimastyti apie tai. :thumbsup4:

 

Patyres daug kartu ir gan daznai patyriu ta deja vu. Del patikimo net nezinau, kartais nepatinka man tokie dalykai, atrodo nieko gero, matyta, nebeidomu antras kartais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes :) Bet cia tik mano nenormalus pamastymai :)

 

 

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes :) Bet cia tik mano nenormalus pamastymai :thumbsup4:

 

 

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? :)

nemanau kad kitas gyvenimas, ar praeitas koks, kld jis toks pats tada?

gal greiciau koks paralelinis pasaulis kur esi ir tu, ir ziurint koki tu pasirinkima padarai per deja vu, tokiam pasauli ir lieki. matai tu pasauliu gali but ir mijonas, juk jie gali skirtis sekunde ir tt. o skirtumas tarp ju gali but minimalus.

cia gali but daug teoriju, bet zmones smalsus, todel ir uzdavineja klausimus.

 

o su sapnais ar kritimu cia nlb susije manau, bet man taip ir buna, dar buna kad nori rekt garsiai bet buna lyg balsas dinges, baisu tada buna :)

Ne į temą

Nuotrauka
Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakes sitas forumas yra fantastiskas tokie idomus zmones cia renkasi tikiuosi jis gyvuos dar ilgai. ;) O apie tai istikruju jo kartais buna toks jausmas De javu,taciau manes jis nebaugina atvirksciai suvoki ka nors tuo metu prasmingo ;). O del sapnu tai jo tas kritimas sakoma asocijuojasi su augimu taciau cia gal but tinka jaunesnio amziaus zmonems.

Redagavo Arturelis18

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lol man tas deja vu beveik kiekviena diena ;) jau kazkai priprarau prie to jausmo

greetings time traveler :);)

 

is dalies taip pavydziu, patinka man kai yra galimybe rinktis, bet jei atsiminciau koki pasirinkima buvau padares (nes visada galvoju taip jau buvo, bet ka as dariau), tai galeciau kazkaip tuo manipuliuoti sau i nauda.

 

If I had a choise again I would take the red pill.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

damn! nesitikejau,kad sitam forume apie tokius dalykus diskutuojama :) na ka,as ir daznai tai patiriu, kartais tiesiog nesuprantu kaip tam tikri dalykai akivaizdziai kartojasi, ir juos turi is naujo isgirst ar pamatyt ;) kazkada pagalvojau gal reikia pamegint ka nors pakeist kai tai vyksta,bet tiesiog neiseina ir tiek... ziauriausiai buvo kai viena kart poros min pokalbi atrodo dar karta turi isklausyt, atrodo galetum isiterpt i pasnekova ir pasakyt ka jis tuoj pasakys ;) vienu zodziu, manau sias zmogaus galimybes geriausiai isnaudoja viskokie rytu vienuoliai ir siaip aukstesnio dvasinio lygio zmones. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.