isstatu1

Deja vu ir sapnai (arba kiti reiskiniai bemiegant)

Rekomenduojami pranešimai

Labai idomiai skamba (gal tiksliau neitiketina), kad esat patyre po kelis kart ir net kelis kart per diena ;) Nepykit, nes paklausiu juokais: ka vartojat/rukot, kokius filmus ziurit, kiek valandu/paru prie kompo praleidziat per savaite?

Nesakau, kad jums visiems ... pasimaishe, bet toki sakyciau slidu termina, su sunkiai apibreziamais remais reiketu gal atsargiau vartoti. Kaip pvz jus skiriat ar tas Deja Vu jums nera praeitos nakties sapno panashumas/dalies prisiminimas, ar kazkokio filmo/zaidimo uzmirshtas epizodas, o yra jusu tikras isgyvenimas? Arba pvz, shiais laikais informacijos srautas yra didziulis, smegenys net nesugeba padoriai visko absorbuoti ir apdoroti, nes tai neimanoma. Isimenama kazkokia dalele (apejus pradine, trumpalaikes atminties dali, be analizavimo) ir jai pasikartojus veliau susidaro arba gali susidaryti klaidingas ispudis, kad jau kazkas kartojasi. Bet "pro ausis praleisto" anekdoto dalinis prisiminimas nemanau kad gali buti vadinamas Deja Vu, ane? ;)

Jei trumpiau: ishgyvenot - irodykit. Pasipasakokit konkreciau. Idomu bus paskaitinet.

Speju neblogai tokie pashnekesiai vystytusi prie alaus bokalo. O po keliu ziurek ir visai isisiubuotu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai idomiai skamba (gal tiksliau neitiketina), kad esat patyre po kelis kart ir net kelis kart per diena ;) Nepykit, nes paklausiu juokais: ka vartojat/rukot, kokius filmus ziurit, kiek valandu/paru prie kompo praleidziat per savaite?

Nesakau, kad jums visiems ... pasimaishe, bet toki sakyciau slidu termina, su sunkiai apibreziamais remais reiketu gal atsargiau vartoti. Kaip pvz jus skiriat ar tas Deja Vu jums nera praeitos nakties sapno panashumas/dalies prisiminimas, ar kazkokio filmo/zaidimo uzmirshtas epizodas, o yra jusu tikras isgyvenimas? Arba pvz, shiais laikais informacijos srautas yra didziulis, smegenys net nesugeba padoriai visko absorbuoti ir apdoroti, nes tai neimanoma. Isimenama kazkokia dalele (apejus pradine, trumpalaikes atminties dali, be analizavimo) ir jai pasikartojus veliau susidaro arba gali susidaryti klaidingas ispudis, kad jau kazkas kartojasi. Bet "pro ausis praleisto" anekdoto dalinis prisiminimas nemanau kad gali buti vadinamas Deja Vu, ane? ;)

Jei trumpiau: ishgyvenot - irodykit. Pasipasakokit konkreciau. Idomu bus paskaitinet.

Speju neblogai tokie pashnekesiai vystytusi prie alaus bokalo. O po keliu ziurek ir visai isisiubuotu :)

 

Kodėl sakai kad apsirūke ar prisižaidę? na man pavyzdžiuo pirmą kartą Deja Vu buvo kai dar nežaidžiau žaidimų (gal buvau 5-erių metų) ir tai tikrai nepriminė jokio filmo ,tiesiog rodos aš kažkada lygiai tą patį (Tiesiog viskas vienoda) O tu gal apsirūkes nebuvau? Patikėk jausmas visiškai kitos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl sakai kad apsirūke ar prisižaidę?

Cia tikslu suintriguot ;)

 

na man pavyzdžiuo pirmą kartą Deja Vu buvo kai dar nežaidžiau žaidimų (gal buvau 5-erių metų) ir tai tikrai nepriminė jokio filmo ,tiesiog rodos aš kažkada lygiai tą patį (Tiesiog viskas vienoda) O tu gal apsirūkes nebuvau? Patikėk jausmas visiškai kitos ;)

Amzius manau nelabai svarbu. Ir ne tiek svarbu kada, o kas per Deja Vu, kaip ilgai truko ir kas butent per pojutis (pvz.: sisiodamas jauti/susimastai, kad jau kazkada 1:1 taip pat jau sisiojai ir tave tai sukrecia), konkreciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tikslu suintriguot ;)

Amzius manau nelabai svarbu. Ir ne tiek svarbu kada, o kas per Deja Vu, kaip ilgai truko ir kas butent per pojutis (pvz.: sisiodamas jauti/susimastai, kad jau kazkada 1:1 taip pat jau sisiojai ir tave tai sukrecia), konkreciau.

 

Na man tai sysiodamam dar nebuvo ;) O pirmas kai mane vežė kaime dviračiu voks vienas čiuvas ir draugas ten sedėjo prie stakados (ten kur piena iš bobučiu superka) ir viskas pasidrodė tap matyta viskas buvo taip pačiai ir truko gal kokias 20 s.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes ;) Bet cia tik mano nenormalus pamastymai ;)

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? :)

Jei tau atrodo jog krenti, matosi ivairus vaizdai, tai reiskia, jog ta diena labai pavargai, ir tau verkiant reikia poilsio :)

 

Buvo nesyki tas deja vu, taciau jausmas nera labai malonus, nes kazkaip keista pasidaro :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes biggrin.gif Bet cia tik mano nenormalus pamastymai biggrin.gif

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? biggrin.gif

 

jo buna kad krenti paskui kruptelni ir pabundi :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? :huh:

 

B8na taip dažnokai ,kažkai įsigaąst labai ;) Ir po ten net noras miegot praeina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keleta kartų ir man buve jausmas labai keistas, o dėl to kritimo irgi kartais būna tai mane tai labai nervuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes Bet cia tik mano nenormalus pamastymai

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli?

Oj... Seniau kai buvau kokiu 5 6 metu tai kiekviena diena krisdavau. Dar daznai budavo tokiu sapnu, kad visur tamsa as stoviu ir i mane rieda toks didelis baltas kamuolis (kokius 20 kartu didesnis uz mane) ir girdisi visu artimuju balsai: "Tomai, bek, greiciau!". Aplinka visiskai tamsi. Kai beveik prisvija as pameginu i sona pasokti bet kiekviename sone atsiranda tu kamuoliu tiek kad net suskaiciuoti neina ir kai jau priepat manes tie kamuolie pririeda iskart atsibundu visas isprakaitaves issigandes. Tokie sapnai budavo kokis kelias savaites is eiles, keliom dienom nustodavo ir vel pradedavo sapnuotis :S

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Oj... Seniau kai buvau kokiu 5 6 metu tai kiekviena diena krisdavau. Dar daznai budavo tokiu sapnu, kad visur tamsa as stoviu ir i mane rieda toks didelis baltas kamuolis (kokius 20 kartu didesnis uz mane) ir girdisi visu artimuju balsai: "Tomai, bek, greiciau!". Aplinka visiskai tamsi. Kai beveik prisvija as pameginu i sona pasokti bet kiekviename sone atsiranda tu kamuoliu tiek kad net suskaiciuoti neina ir kai jau priepat manes tie kamuolie pririeda iskart atsibundu visas isprakaitaves issigandes. Tokie sapnai budavo kokis kelias savaites is eiles, keliom dienom nustodavo ir vel pradedavo sapnuotis :S

Viskas aishku. Praeitam gyvenime buvai skruzdele ir gyvenai shalia biliardo stalo. Kita karta po stalo viduri bent nebegiok ir bus ramu. (juokauju zinoma, neisizeisk :huh: )

Bet cia jau visi ziuriu nukrypo i sapnus, o startas buvo apie Deja Vu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes :huh: Bet cia tik mano nenormalus pamastymai ;)

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? ;)

Budavo anksciau,kai budavo ir kai miegu ir kai nemiegu,o tik beveik uzmiges budavau,tai yra galima sakyt medituodavau.Tai net baisu pasidarydavo po to.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Oj... Seniau kai buvau kokiu 5 6 metu tai kiekviena diena krisdavau. Dar daznai budavo tokiu sapnu, kad visur tamsa as stoviu ir i mane rieda toks didelis baltas kamuolis (kokius 20 kartu didesnis uz mane) ir girdisi visu artimuju balsai: "Tomai, bek, greiciau!". Aplinka visiskai tamsi. Kai beveik prisvija as pameginu i sona pasokti bet kiekviename sone atsiranda tu kamuoliu tiek kad net suskaiciuoti neina ir kai jau priepat manes tie kamuolie pririeda iskart atsibundu visas isprakaitaves issigandes. Tokie sapnai budavo kokis kelias savaites is eiles, keliom dienom nustodavo ir vel pradedavo sapnuotis :S

Bendravardis :huh: . Tokie sapnai, gad kazkas ridentusi, man budovo, kai turejau 6-8 metus, kai sirgdavau ir guledavau, man atrodydavo kad kazkoks kubas, ridenasi, ir krenta zeme po kojom, kaip tik jis pasisuka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pagal mano toki durna pamastyma, ar seip kokia nesamone, tai manau, kad kazkoks panasus vaizdas kituose gyvenimuose nutikes ;) Bet cia tik mano nenormalus pamastymai :huh:

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? ;)

 

Daznai buna naktip jausmas toks lyg krentu kazkur po to krupteliu. Kazkur skaiciau, kad sis jausmas pasireiskia, kad augi, bet abejoju ar ir mano tevukas dar tebeauga :) . Seip jei apie nakti prasnekom, tai dar karta man yra pasitaike taip, kad nakti judejau. Ce kai stovkei buvau kambariokai sake.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Jum nebuna, kad miegant pasirodo koks vaizdas, lyg kristum, griutum ar kazkas? Ir po to krupteli? ;)

Man buna, kad sugi tiesiog nakti lovoj ir toks jausmas labai labai staigus buna, kad nukrenti arba kazkas trenkia is nugaros arba is priekio islenda ir krupteli visas... :huh:

 

O del Deja Vu tai buna retkarciais... ;) jausmas idomus toksai, bet galvoji kur as tai maciau... :)

 

Apie judejima nakti, tai kaime su draugu miegojom ir girdziu jis atsikelia, ijungia sviesa, nueina pas mociute ir klausia "O kur Andrius (as)?"... :) Atsimerkes dar buvo... :) Ir jam taip daznai buna. :)

Redagavo Azotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pasakysiau atvirai kad jau senai turejau deja vu, o ir sapnu neatsimenu, cia uzvakar toki rysku idomu sapnavau, ten daznaiusia arba nieko nesapnuoju arba neatsimenu (sad face)

sneku per miegus, spauradausi kartais, parekauju (bet kai pana p*** is alkunes tai apsiraminu, nors nepabundu ir nieko neatsimenu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.