isstatu1

Deja vu ir sapnai (arba kiti reiskiniai bemiegant)

Rekomenduojami pranešimai

Keista, kai kažką darai ir prisimeni, kad kažkur matęs esi vietą, veiksmus, veidus. Tiesiog atsibosta kartais :P

Maziau rukyk :P

 

Mano nuomone ish visu kurie cia rashot apie Deja Vu tai gal koks 1-5% ir busit patyre. O realiai tai suapvalinus iki lyginio zmogaus skaiciaus tai suprantata as gaunasi :whistling:

Svaigstat (jaunatvishkas lengvas itikejimas i bet ka turbut su vieninteliu tikslu nuvyti paauglystes problemas bent kuriam laikui paciam to nesuprantant) arba painiojat savokas (ateities nuspejima su Deja Vu arba sapnus su Deja Vu, kas tikrai nera vienas ir tas pats). Ash sau tiek neleidziu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maziau rukyk :P

 

Mano nuomone ish visu kurie cia rashot apie Deja Vu tai gal koks 1-5% ir busit patyre. O realiai tai suapvalinus iki lyginio zmogaus skaiciaus tai suprantata as gaunasi :P

Svaigstat (jaunatvishkas lengvas itikejimas i bet ka turbut su vieninteliu tikslu nuvyti paauglystes problemas bent kuriam laikui paciam to nesuprantant) arba painiojat savokas (ateities nuspejima su Deja Vu arba sapnus su Deja Vu, kas tikrai nera vienas ir tas pats). Ash sau tiek neleidziu :P

Ne į temą

Kai jie bus mūsų amžiaus... :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kai jie bus mūsų amžiaus... :whistling:

Kad ir kaip butu gaila as jau senu senovei pilnametis. Bet tokie ivykiai man ne prie sirdies. o vdruk pamatysiu kaip uzsilenksiu :P

fui...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir kaip butu gaila as jau senu senovei pilnametis. Bet tokie ivykiai man ne prie sirdies. o vdruk pamatysiu kaip uzsilenksiu :D

fui...

Svarbu ne tiek kaip, o kada.

Taip, kad problemos nera :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokie čia dalis jūsų stebuklingi, turit galių mintimis valdyti ką nors ir užsilenkti/užlankstyti :D Kad man jūsų galios... :P Kokia jūsų evoliucijos paslaptis? Dėdulė Darwin'as didžiuojasi :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugas buvo susapnaves kad musu draugai pateko i avarija...taip ir atsitiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugas buvo susapnaves kad musu draugai pateko i avarija...taip ir atsitiko :D

Aš tai norėčiau kelių draugų sąskaita sužinoti, jog turiu galių mintimis sukelti avarijas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu buvo man toks vienas nutikimas :D

Draugelis pries laikant vairavimo egzamina,visi sedejom ir gerem, o tas jaudinosis del to, o as dar geriau pasakiau jam neiimk i galva vistiek neislaikisi ,ir taip isai islaike per trecia karta,

Tas pats draugelis nusipirko masina ir visi dziugavo varem iskart alaus nusipirkt ir sampo ,pasventint jo masina,aisku vel as jam leptelejau ,sakau su ta misina pavazinesi koki menesi ir supilsi ,taip ir nutiko ,tai to draugelio draugelis labai supiko ,kad ka as blogo pasakau ir pasidaro ,tai mane keike kokia metus laiko isai, aisku tas draugelis nekaltino manes ,tiesog sutapimas buvo ,kai avarija padare tai buvo isai kaltas ,bet aisku kai pazisti menta nebloga ,tai padare nekalta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu del neislaikyto egzamino tai bajeris :P :P ir taip didele tikimybe neislaikyt jei dalykas sunkokas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas grazu, kol neisivelia statistika. Zmogus visai nekreipia demesio, nepastebi to kas jam nepriimtina. Ir uztenka, kad 1 kart ish 100 ivyktu atsitiktinis sutapimas ar panashus ivykis ir zmogus uzkaito tai visu 100% pamirshdamas kad 99% buvo "i pievas". Vat toks jau tas zmogus (tuo labiau jei jaunas ir nepatyres) :P

Maziau tikekit pasakom :P

nesakau kad aš grynai 100 procentų viską priimu, aš tiesiog sakau kad tikiu jog sapnai gali pasakyti ateitį.

 

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia jau buvau. Va ka sakiau mintyse, kai užejau pas draugą į namus ir toks vaizdas, kad antra karta einu laiptais. Dažnai, kai dirbu kažka atrodo irgi jog kazkur toki pat lygiai judesi dares.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesakau kad aš grynai 100 procentų viską priimu, aš tiesiog sakau kad tikiu jog sapnai gali pasakyti ateitį.

 

;)

Tuomet ciki.

Svarbu nesimetyti i krashtutinumus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia jau buvau. Va ka sakiau mintyse, kai užejau pas draugą į namus ir toks vaizdas, kad antra karta einu laiptais. Dažnai, kai dirbu kažka atrodo irgi jog kazkur toki pat lygiai judesi dares.

Man lygiai tas pats :thumbup:

 

Tuomet ciki.

Svarbu nesimetyti i krashtutinumus :)

Ok, o tu, nori pasakyti, visai absoliučiai netiki sapnais? Nėra tau niekada gyvenime sapnas išsipildęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man lygiai tas pats :thumbup:

Ok, o tu, nori pasakyti, visai absoliučiai netiki sapnais? Nėra tau niekada gyvenime sapnas išsipildęs?

Sukasi sukasi čia viskas ratais, tą patį per tą patį 30 kartų... Suformuluok rišliai kuo tu tiki (ir visi, kas tikit), bus lengviau diskutuoti. Taip ir rašyk, pvz.: Tikiu, kad mintimis galiu darytį įtaką kitiems žmonėms. Arba: Tikiu, kad mintimis galiu sukelti avarijas. Arba: Tikiu, kad susapnavus mirštantį Ryčką, jis ryt poryt mirs iš tikrųjų.

 

Iškelkit konkrečius klausimus, pvz.: Ar mintimis galima daryti įtaką žmonėms, ar mintimis galima sukelti avarijas, ar susapnavus Ryčką jis ryt poryt mirs. Ir galėsime diskutuoti ar/kaip tai įmanoma/neįmanoma.

 

O dabar sapalionės kažkokios...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.