Vayiel

Rock Band Unplugged

Rekomenduojami pranešimai

Visai neblogas žaidimas naktimis prie jo sėdžiu :notworthy:

Turiu klausimą DLC tai nemokamai bus galima atsisiūst?

 

Neperdaug nori? :D

Tikrai nebus DLC for Free

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau ,bet man kazko nepadeda tas text file ;/ kiekviena karta palosus rock bank reikia formatuoti kortele ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jav10.Man irgi buvo tokia problema.

IS tiesu reikia sukurti aplankala new.txt ir ikelt i ms0/psp/game folderi.pades

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Toki zaidimai yra tikriems no lifers neysizeiskit bet kam zaisti su kokiu kompiuteriu jei gali nusipirkti ir ismokti groti su tikru instrumentu.Nieko nesakau panasius zaidimus zaidziant keliese gal ir smagu taciau vienam ir dar spaudineti mygtukus nera ka kalbeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toki zaidimai yra tikriems no lifers neysizeiskit bet kam zaisti su kokiu kompiuteriu jei gali nusipirkti ir ismokti groti su tikru instrumentu.Nieko nesakau panasius zaidimus zaidziant keliese gal ir smagu taciau vienam ir dar spaudineti mygtukus nera ka kalbeti.

Parasiai nesamone. Tikriausiai nesupranti tu tokiu zaidimu kad taip sakai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jis gal net nebandes,tai nera ko stebetis kad taip raso...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nebandes ir visai nesiskundziu, geriau pasiemu savo elektrine :dwn: tuo labiau nepirkciau niekuomet tos plasmases gabalo, geriau pora efektu nusipirkt. na visgi faina ka yra music zaidimu bet geriau jau tikra gitara pasiimt o ne jaustis roko zvaigzde spalvotas knopkes maigant

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jis gal net nebandes,tai nera ko stebetis kad taip raso...
siaip jei ka esu bandes tokio stiliaus zaidimu ir manes jie visiskai netraukia.Dar bent kaip ant kitu konsoliu buna instrumentas tai dar kazka bent ismokt (savaime aisku ne kaip su tikru instrumentu) gali bet ant psp tokio daikto kiek zinau nera.Taigi su mygtukais tai tikrai neismoksi grot instrumentu.Cia aisku tik mano nuomone kaikam toki zaidimai labai patinka ir as ju nesmerkiu.Mano nuomone geriau tiesiog pasileisti muzikos ir jos klausytis :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dabar norejau paklausti, idomu eina nemokamai atsisiust dainu is interneto ar kaip,kad butu galima zaisti ant rock band ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dabar norejau paklausti, idomu eina nemokamai atsisiust dainu is interneto ar kaip,kad butu galima zaisti ant rock band ?

Kiek domejausi, tai neina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ir kiek ieskaujau tai nu kaip ir radau parsisiust ,bet dar neaisku ar eina ten paleist tas dainas,kad per zaidima veiktu tai galvojau gal kas jau zino :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.