Skeith

Duke Nukem Forever

Rekomenduojami pranešimai

Kurtas ant UE2.5, tai daug nesitikekit, aisku Splinter cell Conviction neblogai atrode, bet vistiek, UE2.5 pasenes ir del laiko stokos reikejo leist toki koks yra, o jis yra skirtas kokiems 2006-2008 metams, bet juk cia Duke'as, toks pats kaip Serious sam, go and kill everybody, for what? For Fun! :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks įspūdis susidarė, kad po Bulletstorm žaidimo, galėjo šio žaidimo ir neleisti.

Nežinau ar man vienam čia, žaidi Duke ir vis galvoji, va Bulletstorm buvo juokingesnis, gražesnis...

Net kažkaip žaisdamas žaidimą, nostalgijos nesukelia žaidimas. Tikriausiai dėl to, kad ilgai lauktas ir ciniškai sutiktas

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas daugiau pažaisit DNF,nepatingėkit pasidalinti įspūdžiais.Dėkui <_<

 

Nedaugžodžiausiu,bet pasakysiu tiek,kad žaisdamas šį geimą tikrai pasijutau kaip vaikystėje,tas pats Duke,jo bajeriai,ateivių kiaulės,mažulės,nu ko bereikia :thumbsup4: grafiškai man tas žaidimas tikrai normalus,man kažkokio kosmoso ir nereikia,mane visiškai tenkina jo grafinis apipavidalinimas,įgarsinimas ir muzika taip pat liux,tiesiog super geimas MAN (kiti gali su manimi ir nesutikti).

Vienu žodžiu tik geriausi įspūdžiai iš mano pusės :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už įspūdžius,aš kaip neturiu dar galimybės pažaisti šio žaidimo todėl ir prašiau :whistling: . Teko žiūrėt man kelis DNF demo let's play ,tai turbūt labiausiai kliudė dviejų ginlų sistema ;/.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už įspūdžius,aš kaip neturiu dar galimybės pažaisti šio žaidimo todėl ir prašiau :thumbsup4: . Teko žiūrėt man kelis DNF demo let's play ,tai turbūt labiausiai kliudė dviejų ginlų sistema ;/.

 

Patikėk kai lauki žaidimo taip ilgai,tai jeigu ir išlenda kokios kelios nelabai smagios smulkmenos,tai jerunda kaip sakat,net nepajunti to kai įsijauti :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ar reikia siam geimui naujausio dashboardo, to ant kurio veikia tik orginalus zaidimai, ar pasileis ir ant senesnio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ar reikia siam geimui naujausio dashboardo, to ant kurio veikia tik orginalus zaidimai, ar pasileis ir ant senesnio?

 

Ne į temą

nereikia naujausio , pasileis viskas normaliai.
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir as jau isbandziau...keistas jausmas, zaidimui kazko truksta, bet nezinau ko... Vidutinis zaidimas, nesigilinsiu i detales 7/10

 

Na ir as jau isbandziau...keistas jausmas, zaidimui kazko truksta, bet nezinau ko... Vidutinis zaidimas, nesigilinsiu i detales 7/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo,kad šis žaidimas nebus DN visatos pabaiga...

Daugiau Info
Duke Nukem Forever is not the last we'll see of Duke, Take-Two has promised.

 

"We don't really talk about it in detail but you will see future Duke IP coming from this company," Take-Two boss Strauss Zelnick told Forbes.

 

Zelnick went on to suggest that Take-Two may extend the IP into movies and other non-gaming areas.

 

"Part of it is the economic opportunities that interact with entertainment are so huge," he said.

 

"Part of it is that we are very creative folks in control. Part of it is we don't want to ever be in the position of dumping something down just to make another buck.

 

"If we can take some of our intellectual property and bring it to another medium in an extraordinary high quality way, that delights consumers and represents an interesting commercial opportunity for us, we will.

 

"We have certainly considered doing that with BioShock and with other titles. So far we haven't brought anything to market, but stay tuned."

 

Duke Nukem Forever was mauled by critics upon its launch. Eurogamer's Duke Nukem Forever review returned a 3/10.

 

Zelnick defended the adult content and humour in the game. "We take ratings guidelines and marketing guidelines as seriously as a heart attack around here," he said.

 

"We do not market mature products to children. When friends of mine say, 'Oh, I plan to get Red Dead Redemption for my 15-year-old,' I say, 'You know this product is intended for adults?' We are incredibly serious about it.

 

"That said, when we put something out I stand behind it, and will not compromise. When you put all those things all together it's difficult to be critical of the company. Because here in America, thank God, we have the ability to do what we want.

 

"What is there left to be said? I'm sorry if you don't like it. Don't consume it."

 

Borderlands developer Gearbox owns the Duke Nukem IP after it bought the rights to polish off the game 3D Realms started building 14 years ago. Take-Two, or specifically 2K Games, published the controversial shooter.

Ir gerai,nes ne veltui aš jo taip ilgai laukiau ir džiaugiausi sulaukęs :thumbsup4:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas neblogas, bet truputi užstrigęs laikuose. Visos naujoves tais laikais kada jis pirmą kartą turėjo išeiti - būtų SUPER. Dabar kažkaip viskas CLICHE labai. Aišku kai-kurie ginklai atrodo įspudingai ir budingi tik DUKE žaidimams, bet RPG - 6 KULKOS O_o. Pirmas mano pasakymas buvo WTF...

Regenerative health kaip visada sugadino viską. Galite laikyti manę konservatoriumį bet nuo HALO (Pirmas žaidimas, kuris panaudojo Regen health sistemą) visi shooteriai kažkaip pradėjo važiuoti žemyn galvojimo plane. Aš pvz labiau mėgstu kokią sunkią vietą pralėkti sunaudojant tam tikrą kiekį energijos, o paskui ramiai sugrižti ir paimti vaistinėles, kurias specialiai prieš tai praleidau. Bet regenerative health viską paverčia robotizmų. HIDE, REGEN, STICK OUT...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau zaidimas atrodo kaip butu sukurtas pries kelis metus ir ilgai stovejes neisleistas? Na vistiek reikes pabandyt, nes nesu zaides ne vienos DN dalies, net nezinojau apie ja anksciau.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau zaidimas atrodo kaip butu sukurtas pries kelis metus ir ilgai stovejes neisleistas? Na vistiek reikes pabandyt, nes nesu zaides ne vienos DNF dalies, net nezinojau apie ja anksciau.

 

Ne DNF, o DN :) Geriau Duke nukem 3D parsisiųsk, tikrai geresnis ir įdomesnis Nuotrauka O šita dalis jau seniai mirus, ją išleido tik tam, kad "patenkintų" visus fanus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pabaigiau pereit, tai gal ir nieko, jei patinka nieko nemastant pataskyt ateivius:) tiesiog paprasta saudykle be siuzeto, intrigu ir pan. saudai ir tiek:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.