Rekomenduojami pranešimai

Zodzias nevisada ta nuostaba perteiksi. Ziuriu patinka prie kazko prisikabineti..

as nesikabineju,tik man keista kad taip saltai komentara parasei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemaciau ;]] bet vistiek.. jei 3 kartus parodytas, tj reiskiasi gerai sugalvota, ir apgauta ;]]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejome ir gavome , GT5:Prologue masinos gales deformuotis , si funkcija bus galima ijungti atsisiuntus update'a , gaila , kad reikes laukti iki metu pabaigos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai sitas zaidimas yra pinigu melzimas ir vartotojo ,trumpas grajus ,naujos trasos ir nauji automobiliai kainuos pinigu papildomai, ir man tas nepatinka .vien del to as sita graju nepirksiu baisei trumpas palauksiu pilnos versijos ar ko. 31 eu moketi uz 6is ar kiek ten trasu nelinksma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nori tas moka , as pvz uz FFXIII demo tapat kokiu 30$ nepagaileciau , bet as taipat lauksiu pilnos versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uz gerus zaidimus tikrai negaila pinigu,kai kazka perki tai ir vertini labiau,ir neprisiperki visokio slamsto,o jei kalba eina apie GT serija tai cia neverta net klausti ar jis vertas tu pinigu ar ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uz gerus zaidimus tikrai negaila pinigu,kai kazka perki tai ir vertini labiau,ir neprisiperki visokio slamsto,o jei kalba eina apie GT serija tai cia neverta net klausti ar jis vertas tu pinigu ar ne

Visiškai teisingai...Aš va turėjau X360 , tai vien piratkes ir naudojau, buvo kažkur ~15 geimų ir nei vieno normalei nepalošiau, neįvertinau...Po kiek laiko nusipirkau PS3 (X360 atidaviau broliui) ir perku tik originalius geimus. Galiu drąsiai pasakyti, kad žaisdamas originalų geimą patiri ŽYMIAI didesnį malonumą negu nieko vertą piratkę (na nebent kokia GTA IV piratinė versija ;) ) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai teisingai...Aš va turėjau X360 , tai vien piratkes ir naudojau, buvo kažkur ~15 geimų ir nei vieno normalei nepalošiau, neįvertinau...Po kiek laiko nusipirkau PS3 (X360 atidaviau broliui) ir perku tik originalius geimus. Galiu drąsiai pasakyti, kad žaisdamas originalų geimą patiri ŽYMIAI didesnį malonumą negu nieko vertą piratkę (na nebent kokia GTA IV piratinė versija ;) ) ;)

na del x360 tai nzn geri zaidimai yra geri ir juos zaidziu,bet va kad prisirasai ir tokiu kuriu nezaidi,tas tai nera gerai,dulka ir tiek,o pirkti aisku yra geriau,pamenu kai pirkdavau ps2 piratkes,nedaug kainuodavo aisku bet i menesi tik po 1-2 zaidimus pirkdavau,tada vertindavau kiekviena zaidima,bet nespjaunu tikrai ant dabartines padeties,viska siunti ir zaidi sau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai sitas zaidimas yra pinigu melzimas ir vartotojo ,trumpas grajus ,naujos trasos ir nauji automobiliai kainuos pinigu papildomai, ir man tas nepatinka .vien del to as sita graju nepirksiu baisei trumpas palauksiu pilnos versijos ar ko. 31 eu moketi uz 6is ar kiek ten trasu nelinksma

bet uztat ten yra online tai idomu zaisti, o jeigu dabar nebutu online galimybes tai db tikrai neimciau nes ka ten butu veikti .. o as paemiau sita ir pirksiu dar ir pilna versija :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra GT-TV daugiau nei Opening'as pas ką nors?

nes pas mane tik vienas tas video ten sukasi :/

 

pas mane opening rodo, tada ending, tada inside story 1,2,3, tada topo gear 6 sezono 1 dali, tada apie drift, ir dar kazkokie 2 video ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va jau 4 dienas zaidziu GT5 prologue. Ir sakau: super zaidimas! Masinu modeliai NEREALUS! Mane sitas zaidimas nustebino taip kai pirma karta zaidziau Uncharted irgi ant PS3. Neitiketina grafika! Konkurencija neturi sancu pries situs 2 zaidimus! As abstulbintas.

 

Ilgai taupiau, ir nusipirkau Ferrari 599' masina...GERAS MASHINIUKAS! O kaip varo! Kaip fainai valdosi, nu tikrai super. As visiskai suzavetas. Visas zaidimas blizga kaip koks blizgutis naujametinis. Tiesa sakant gavau daugiau uz moketus pinigus nei tikejausi is sito zaidimo...kazkaip...tikrai super gerai padarytas zaidimas. As net nedristu pagalvoti koks pilnas GT5 bus kai jis pasirodys....eina sau...pirkit chebra si zaidimuka! GranTurismo fanams tai yra taip ar taip must-have. Yra skelbimuose NAUJI TIK uz 120 litu! Labai gera kaina! Pirkit ir jus nesigailesite.

 

As pats gavau ji tik uz 31 eura. Is amazon.co.uk, bet siunciau i uzsieni pas gimines, jie man tada persiunte. Gal tiesiogiai i Lietuva truputi butu dar brangiau.

Taigi. Super zaidimukas. Kas man dar labai patinka, tai yra zaidimo pristatymas, visi tie meniu...masinu parodos...kazkaip ziuriu ir man sueina seiles burnoj, lyg kokia nuoga grazia lietuvaite pries akis matyciau! Nerealu as sakau!

 

Dar apie ta 599' ferariuka...mane taip masina nustebino, kad pagalvojau, nu B.L.E.M.B.A! Jeigu kada ateityje praturtesiu, ar loterijoje islosiu, tai pirksiu sita masiniuka! TIKRAI!

 

Gerai, einu dabar toliau losti. Reikia visus medalius gauti visose lenktynese!

IKI

Redagavo konni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va jau 4 deinas zaidiziu GT5 prologue. Ir sakau: super zaidimas! Masinu modeliai NEREALUS! Mane sitas zaidimas nustebino taip kai pirma karta zaidziau Uncharted irgi ant PS3. Neitiketina grafika! Konkurencija neturi sancu pries situs 2 zaidimus! As abstulbintas.

 

Ilgai taupiau, ir nusipirkau Ferrari 599' masina...GERAS MASHINIUKAS! O kaip varo! Kaip fainai valdosi, nu tikrai super. As visiskai suzavetas. Visas zaidimas blizga kaip koks blizgutis naujametinis. Tiesa sakant gavau daugiau nei tikejausi...kazkaip...tikrai super gerai padarytas zaidimas. As net nedristu pagalvoti koks pilnas GT5 bus kai jis pasirodys....eina sau...pirkit chebra si zaidimuka! GranTurismo fanas tai yra taip ar taip must-have. Yra skelbimuose NAUJAS TIK 120 litu! Labai gera kaina! Pirkit ir jus nesigailesite.

 

As pats gavau ji tik uz 31 eura. Is amazon.co.uk, bet siunciau i uzsieni pas gimines, jie man tada persiunte. Gal tiesiogiai i Lietuva truputi butu dar brangiau.

Taigi. Super zaidimukas. Kas man dar labai patinka, tai yra zaidimo pristatymas, visi tie meniu...masinu parodos...kazkaip ziuriu ir man sueina seiles burnoj, lyg kokia nuoga grazia lietuvaite pries akis matyciau! Nerealu as sakau!

 

Dar apie ta 599' ferariuka...mane taip masina nustebino, kad pagalvojau, nu B.L.E.M.B.A! Jeigu kada ateityje praturtesiu, ar loterijoje islosiu, tai pirksiu sita masiniuka! TIKRAI!

 

Gerai, eine dabar toliau losti.

IKI

:) pirmas toks is rimtesniu komentaru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va jau 4 dienas zaidziu GT5 prologue. Ir sakau: super zaidimas! Masinu modeliai NEREALUS! Mane sitas zaidimas nustebino taip kai pirma karta zaidziau Uncharted irgi ant PS3. Neitiketina grafika! Konkurencija neturi sancu pries situs 2 zaidimus! As abstulbintas.

 

Ilgai taupiau, ir nusipirkau Ferrari 599' masina...GERAS MASHINIUKAS! O kaip varo! Kaip fainai valdosi, nu tikrai super. As visiskai suzavetas. Visas zaidimas blizga kaip koks blizgutis naujametinis. Tiesa sakant gavau daugiau uz moketus pinigus nei tikejausi is sito zaidimo...kazkaip...tikrai super gerai padarytas zaidimas. As net nedristu pagalvoti koks pilnas GT5 bus kai jis pasirodys....eina sau...pirkit chebra si zaidimuka! GranTurismo fanams tai yra taip ar taip must-have. Yra skelbimuose NAUJI TIK uz 120 litu! Labai gera kaina! Pirkit ir jus nesigailesite.

 

As pats gavau ji tik uz 31 eura. Is amazon.co.uk, bet siunciau i uzsieni pas gimines, jie man tada persiunte. Gal tiesiogiai i Lietuva truputi butu dar brangiau.

Taigi. Super zaidimukas. Kas man dar labai patinka, tai yra zaidimo pristatymas, visi tie meniu...masinu parodos...kazkaip ziuriu ir man sueina seiles burnoj, lyg kokia nuoga grazia lietuvaite pries akis matyciau! Nerealu as sakau!

 

Dar apie ta 599' ferariuka...mane taip masina nustebino, kad pagalvojau, nu B.L.E.M.B.A! Jeigu kada ateityje praturtesiu, ar loterijoje islosiu, tai pirksiu sita masiniuka! TIKRAI!

 

Gerai, einu dabar toliau losti. Reikia visus medalius gauti visose lenktynese!

IKI

pavydziu tau kad zaidi o as uzsakiau lygiai pries 2 sav ir dar negaunu :) beto gran turismo su vairu isvis super turetu buti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va jau 4 dienas zaidziu GT5 prologue. Ir sakau: super zaidimas! Masinu modeliai NEREALUS! Mane sitas zaidimas nustebino taip kai pirma karta zaidziau Uncharted irgi ant PS3. Neitiketina grafika! Konkurencija neturi sancu pries situs 2 zaidimus! As abstulbintas.

 

Ilgai taupiau, ir nusipirkau Ferrari 599' masina...GERAS MASHINIUKAS! O kaip varo! Kaip fainai valdosi, nu tikrai super. As visiskai suzavetas. Visas zaidimas blizga kaip koks blizgutis naujametinis. Tiesa sakant gavau daugiau uz moketus pinigus nei tikejausi is sito zaidimo...kazkaip...tikrai super gerai padarytas zaidimas. As net nedristu pagalvoti koks pilnas GT5 bus kai jis pasirodys....eina sau...pirkit chebra si zaidimuka! GranTurismo fanams tai yra taip ar taip must-have. Yra skelbimuose NAUJI TIK uz 120 litu! Labai gera kaina! Pirkit ir jus nesigailesite.

 

As pats gavau ji tik uz 31 eura. Is amazon.co.uk, bet siunciau i uzsieni pas gimines, jie man tada persiunte. Gal tiesiogiai i Lietuva truputi butu dar brangiau.

Taigi. Super zaidimukas. Kas man dar labai patinka, tai yra zaidimo pristatymas, visi tie meniu...masinu parodos...kazkaip ziuriu ir man sueina seiles burnoj, lyg kokia nuoga grazia lietuvaite pries akis matyciau! Nerealu as sakau!

 

Dar apie ta 599' ferariuka...mane taip masina nustebino, kad pagalvojau, nu B.L.E.M.B.A! Jeigu kada ateityje praturtesiu, ar loterijoje islosiu, tai pirksiu sita masiniuka! TIKRAI!

 

Gerai, einu dabar toliau losti. Reikia visus medalius gauti visose lenktynese!

IKI

siaip tokie komentarai lydi manau kiekviena GT dali,taigi nauja dalis neisimtis irgi,o lygint tai cia sunku manau tau kablet kai nesi zaides konkurentu zaidimu,kaip ir as negaliu lygint to ko nesu loses pats

eh pasirodys pilnas GT5 jauciu reiks ir pati PS3 imti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai pirma karta matau zmogu forume , kuris butu taip suzavetas zaidimu. Tikriausiai ir as taip alpsiu , kai gausiu MGS4 ir FFXIII :) . Beje , kad ir kaip noreciau pirkti Prologue , bet manau labiau apsimoka laukti pilnos versijos.

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.